Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos jaunimo (U19) ir Lietuvos jaunučių (U13) asmeninis čempionatas, Data: 2018-03-24, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- U-19, Vyrų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-03-24 2018-03-24 2018-03-25 2018-03-25  
 1   Simas Klioštoraitis 
 Jonas Petkus 
  Dėl 1-8 vietos      
 S.Klioštoraitis, J.Petkus      
 16       ->      
  [110] 17:35    S.Klioštoraitis, J.Petkus    
 9   Justas Balsys 
 Lukas Puišys 
    21:8  21:7 [11']    
[98] 16:45    P.Levickas, I.Lukoševičius      
 8   Paulius Levickas 
 Ignas Lukoševičius 
  21:14  18:21  23:21 [29']      
    [245] 13:00    S.Klioštoraitis, J.Petkus  
 5   Rapolas Grigaliūnas 
 Jonas Ožalas 
      21:10  21:18 [18']  
[99] 16:45    R.Grigaliūnas, J.Ožalas      
 12   Ąžuolas Galiauskas 
 Mantas Smalskis 
  21:6  21:2 [11']      
  [111] 17:35    R.Grigaliūnas, J.Ožalas    
 13         21:17  21:15 [21']    
 S.Skurdauskas, Š.Stumbra      
 4   Simas Skurdauskas 
 Šarūnas Stumbra 
  ->       1-a vieta
      [256] 13:25    S.Klioštoraitis, J.Petkus
 3   Vilius Bagdanavičius 
 Mamertas Noreika 
        21:18  21:17 [21']
 V.Bagdanavičius, M.Noreika      
 14       ->      
  [112] 17:35    V.Bagdanavičius, M.Noreika    
 11   Ignas Račas 
 Eividas Vaitkus 
    21:15  21:12 [16']    
[100] 16:45    L.Miliauskis, M.Vilinauskas      
 6   Lukas Miliauskis 
 Matas Vilinauskas 
  21:6  21:14 [13']      
    [246] 13:00    D.Beržanskis, L.Borusas  
 7   Matas Miliauskis 
 Rokas Krasauskas 
      21:19  23:21 [24']  
[101] 16:45    M.Miliauskis, R.Krasauskas      
 10   Simas Novikas 
 Simas Kanapeckas 
  21:14  21:16 [18']      
  [113] 17:35    D.Beržanskis, L.Borusas    
 15         21:11  21:11 [15']    
 D.Beržanskis, L.Borusas      
 2   Danielius Beržanskis 
 Laurynas Borusas 
  ->    R.Grigaliūnas, J.Ožalas   3-a vieta
      [257] 13:50    V.Bagdanavičius, M.Noreika
       V.Bagdanavičius, M.Noreika   21:6  21:7 [15']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     P.Levickas, I.Lukoševičius    
    [247] 13:00    S.Skurdauskas, Š.Stumbra  
     S.Skurdauskas, Š.Stumbra   21:16  21:13 [15']   5-a vieta
      [258] 13:50    S.Skurdauskas, Š.Stumbra
     L.Miliauskis, M.Vilinauskas     21:10  21:19 [17']
    [248] 13:00    M.Miliauskis, R.Krasauskas  
     M.Miliauskis, R.Krasauskas   16:21  21:16  21:16 [27']  
         
         
       P.Levickas, I.Lukoševičius   7-a vieta
     
       L.Miliauskis, M.Vilinauskas   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   J.Balsys, L.Puišys    
   J.Balsys, L.Puišys   ->    
    [251] 13:25   J.Balsys, L.Puišys  
   Ą.Galiauskas, M.Smalskis     21:8  21:6  
   Ą.Galiauskas, M.Smalskis    
    ->     9-a vieta
      [259] 13:50    J.Balsys, L.Puišys
        21:15  22:20 [18']
   I.Račas, E.Vaitkus    
   I.Račas, E.Vaitkus   ->    
    [252] 13:25    S.Novikas, S.Kanapeckas  
   S.Novikas, S.Kanapeckas     21:18  21:12 [16']  
   S.Novikas, S.Kanapeckas    
    ->    
         
       Ą.Galiauskas, M.Smalskis   11-a vieta
     
       I.Račas, E.Vaitkus   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 102 103 
Šeimų badmintono turnyras 2020
2020-03-11 10:00 2020-03-11 21:00
Prienai, Prienai
     Mėgėjai D    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Es)
2020-03-07 10:00 2020-03-07 22:00
Delfi, Vilnius
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-03-07 10:00 2020-03-07 22:00
Prienai, Prienai . ,
☼ PBL [SE7.EP5]
2020-02-29 10:00 2020-02-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Panevezys City Open
2020-02-29 10:00 2020-02-29 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-02-22 09:15 2020-02-22 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Zanavyko taurė
2020-02-22 10:00 2020-02-22 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Lietuvos Universitetų badmintono asmeninis čempionatas
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
KTU sporto salė, Kaunas
     Suaug    VV    MV  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Dj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Cj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 16:30
Bastilija, Tauragė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.