Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos jaunimo (U19) ir Lietuvos jaunučių (U13) asmeninis čempionatas, Data: 2018-03-24, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- U-19, Moterų dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-03-24 2018-03-24 2018-03-25 2018-03-25  
 1   Samanta Golubickaitė 
 Vitalija Movšovič 
  Dėl 1-8 vietos      
 S.Golubickaitė, V.Movšovič      
 16       ->      
  [169] 21:35    S.Golubickaitė, V.Movšovič    
 9   Ivija Baranauskaitė 
 Vaiva Bubulytė 
    21:5  21:4 [13']    
[154] 20:20    I.Baranauskaitė, V.Bubulytė      
 8   Anastasija Mozolevskaja 
 Minija Barauskaitė 
  22:20  21:8 [18']      
    [262] 13:50    S.Golubickaitė, V.Movšovič  
 5   Kornelija Urbonavičiūtė 
 Urtė Rakštytė 
      22:20  21:11 [18']  
 K.Urbonavičiūtė, U.Rakštytė      
 12       ->      
  [170] 21:35    S.Surgutskytė, G.Nguyen Thi Thu    
 13         25:23  24:22 [26']    
 S.Surgutskytė, G.Nguyen Thi Thu      
 4   Sofija Surgutskytė 
 Giang Nguyen Thi Thu 
  ->       1-a vieta
      [275] 15:05    S.Golubickaitė, V.Movšovič
 3   Sofija Bagdonaitė 
 Gabija Mockutė 
        21:18  21:19 [21']
 S.Bagdonaitė, G.Mockutė      
 14       ->      
  [171] 21:35    S.Bagdonaitė, G.Mockutė    
 11   Emilija Ogurkis 
 Viltė Navardauskaitė 
    21:12  21:9 [14']    
[155] 20:20    K.Anciūtė, M.Marcinkevičiūtė      
 6   Kristė Anciūtė 
 Martyna Marija Marcinkevičiūtė 
  21:13  21:15 [17']      
    [263] 14:15    S.Bagdonaitė, G.Mockutė  
 7   Ugnė Vilčinskytė 
 Emilija Žėkaitė 
      21:13  21:9 [18']  
[156] 20:20    U.Vilčinskytė, E.Žėkaitė      
 10   Oresta Ščerbakova 
 Nora Vogonytė 
  ->      
  [172] 21:35    P.Murėnaitė, D.Švelnytė    
 15         21:14  21:4 [13']    
 P.Murėnaitė, D.Švelnytė      
 2   Perla Murėnaitė 
 Danielė Švelnytė 
  ->    S.Surgutskytė, G.Nguyen Thi Thu   3-a vieta
      [276] 15:05    S.Surgutskytė, G.Nguyen Thi Thu
       P.Murėnaitė, D.Švelnytė   13:21  21:19  21:14 [30']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     I.Baranauskaitė, V.Bubulytė    
    [264] 14:15    K.Urbonavičiūtė, U.Rakštytė  
     K.Urbonavičiūtė, U.Rakštytė   21:11  22:20 [18']   5-a vieta
      [277] 15:05    K.Urbonavičiūtė, U.Rakštytė
     K.Anciūtė, M.Marcinkevičiūtė     21:16  21:15 [15']
    [267] 14:15    U.Vilčinskytė, E.Žėkaitė  
     U.Vilčinskytė, E.Žėkaitė   21:11  20:22  22:20 [26']  
         
         
       I.Baranauskaitė, V.Bubulytė   7-a vieta
     
       K.Anciūtė, M.Marcinkevičiūtė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Mozolevskaja, M.Barauskaitė    
   A.Mozolevskaja, M.Barauskaitė   ->    
     A.Mozolevskaja, M.Barauskaitė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [278] 15:05    A.Mozolevskaja, M.Barauskaitė
        21:16  21:13 [19']
   E.Ogurkis, V.Navardauskaitė    
   E.Ogurkis, V.Navardauskaitė   ->    
    [268] 14:15    E.Ogurkis, V.Navardauskaitė  
   O.Ščerbakova, N.Vogonytė     ->  
   O.Ščerbakova, N.Vogonytė    
    ->    
         
        11-a vieta
       O.Ščerbakova, N.Vogonytė
       O.Ščerbakova, N.Vogonytė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-13 14:00
Nenustatyta, . ,
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 10:00 2019-10-06 22:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV  
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:00 2019-09-29 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-17 
     U-11 
Hummel Badmintono Lyga
2019-09-28 10:00 2019-09-28 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 10:00 2019-09-21 21:00
N badminton, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD  
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.