Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos jaunimo (U19) ir Lietuvos jaunučių (U13) asmeninis čempionatas, Data: 2018-03-24, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- U-19, Moterų dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-03-24 2018-03-24 2018-03-25 2018-03-25  
 1   Samanta Golubickaitė 
 Vitalija Movšovič 
  Dėl 1-8 vietos      
 S.Golubickaitė, V.Movšovič      
 16       ->      
  [169] 21:35    S.Golubickaitė, V.Movšovič    
 9   Ivija Baranauskaitė 
 Vaiva Bubulytė 
    21:5  21:4 [13']    
[154] 20:20    I.Baranauskaitė, V.Bubulytė      
 8   Anastasija Mozolevskaja 
 Minija Barauskaitė 
  22:20  21:8 [18']      
    [262] 13:50    S.Golubickaitė, V.Movšovič  
 5   Kornelija Urbonavičiūtė 
 Urtė Rakštytė 
      22:20  21:11 [18']  
 K.Urbonavičiūtė, U.Rakštytė      
 12       ->      
  [170] 21:35    S.Surgutskytė, G.Nguyen Thi Thu    
 13         25:23  24:22 [26']    
 S.Surgutskytė, G.Nguyen Thi Thu      
 4   Sofija Surgutskytė 
 Giang Nguyen Thi Thu 
  ->       1-a vieta
      [275] 15:05    S.Golubickaitė, V.Movšovič
 3   Sofija Bagdonaitė 
 Gabija Mockutė 
        21:18  21:19 [21']
 S.Bagdonaitė, G.Mockutė      
 14       ->      
  [171] 21:35    S.Bagdonaitė, G.Mockutė    
 11   Emilija Ogurkis 
 Viltė Navardauskaitė 
    21:12  21:9 [14']    
[155] 20:20    K.Anciūtė, M.Marcinkevičiūtė      
 6   Kristė Anciūtė 
 Martyna Marija Marcinkevičiūtė 
  21:13  21:15 [17']      
    [263] 14:15    S.Bagdonaitė, G.Mockutė  
 7   Ugnė Vilčinskytė 
 Emilija Žėkaitė 
      21:13  21:9 [18']  
[156] 20:20    U.Vilčinskytė, E.Žėkaitė      
 10   Oresta Ščerbakova 
 Nora Vogonytė 
  ->      
  [172] 21:35    P.Murėnaitė, D.Švelnytė    
 15         21:14  21:4 [13']    
 P.Murėnaitė, D.Švelnytė      
 2   Perla Murėnaitė 
 Danielė Švelnytė 
  ->    S.Surgutskytė, G.Nguyen Thi Thu   3-a vieta
      [276] 15:05    S.Surgutskytė, G.Nguyen Thi Thu
       P.Murėnaitė, D.Švelnytė   13:21  21:19  21:14 [30']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     I.Baranauskaitė, V.Bubulytė    
    [264] 14:15    K.Urbonavičiūtė, U.Rakštytė  
     K.Urbonavičiūtė, U.Rakštytė   21:11  22:20 [18']   5-a vieta
      [277] 15:05    K.Urbonavičiūtė, U.Rakštytė
     K.Anciūtė, M.Marcinkevičiūtė     21:16  21:15 [15']
    [267] 14:15    U.Vilčinskytė, E.Žėkaitė  
     U.Vilčinskytė, E.Žėkaitė   21:11  20:22  22:20 [26']  
         
         
       I.Baranauskaitė, V.Bubulytė   7-a vieta
     
       K.Anciūtė, M.Marcinkevičiūtė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Mozolevskaja, M.Barauskaitė    
   A.Mozolevskaja, M.Barauskaitė   ->    
     A.Mozolevskaja, M.Barauskaitė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [278] 15:05    A.Mozolevskaja, M.Barauskaitė
        21:16  21:13 [19']
   E.Ogurkis, V.Navardauskaitė    
   E.Ogurkis, V.Navardauskaitė   ->    
    [268] 14:15    E.Ogurkis, V.Navardauskaitė  
   O.Ščerbakova, N.Vogonytė     ->  
   O.Ščerbakova, N.Vogonytė    
    ->    
         
        11-a vieta
       O.Ščerbakova, N.Vogonytė
       O.Ščerbakova, N.Vogonytė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 
Hummel Badmintono Lyga
2019-06-29 10:00 2019-06-29 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2019-06-22 09:45 2019-06-22 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Pabaltijo veteranų badmintono čempionatas
2019-06-15 09:45 2019-06-15 21:00
Prienai, Prienai . ,
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
     70+    VV  
RSL Lithuanian International 2019
2019-06-06 09:00 2019-06-09 18:00
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV    VD    MD   Kv  MX  
CBC Junior 2019 (N4)
2019-06-08 10:00 2019-06-08 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
PBL (8 etapas)
2019-06-01 09:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
CBC Junior 2019 (N3)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.