Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos jaunimo (U19) ir Lietuvos jaunučių (U13) asmeninis čempionatas, Data: 2018-03-24, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- U-13, Moterų vienetas, dalyvių- 18, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-03-24 2018-03-24 2018-03-24 2018-03-25 2018-03-25  
 1   Monika Sukackaitė    Dėl 1-16 vietos        
 M.Sukackaitė        
 32       ->        
  [56] 14:00    M.Sukackaitė      
 17   Milana Leven      21:0  21:2 [9']      
[50] 13:35    M.Leven        
 16   Elzė Dindaitė    21:12  21:6 [14']        
    [84] 16:00    M.Sukackaitė    
 9   Agota Narvilaitė        21:10  21:8 [13']    
 A.Narvilaitė        
 24       ->        
  [57] 14:00    V.Žilytė      
 25         21:12  21:6 [15']      
 V.Žilytė        
 8   Vakarė Žilytė    ->        
      [211] 10:30    M.Sukackaitė  
 5   Liepa Aleknavičiūtė          21:6  21:2 [12']  
 L.Aleknavičiūtė        
 28       ->        
  [62] 14:20    J.Šalnaitė      
 21         15:21  21:11  21:14 [36']      
 J.Šalnaitė        
 12   Jorūnė Šalnaitė    ->        
    [85] 16:00    J.Šalnaitė    
 13   Marija Rimkutė        21:18  21:16 [26']    
 M.Rimkutė        
 20       ->        
  [63] 14:20    R.Vitkauskaitė      
 29         21:4  21:15 [13']      
 R.Vitkauskaitė        
 4   Rusnė Vitkauskaitė    ->         1-a vieta
        [224] 11:20    M.Sukackaitė
 3   Liepa Leonavičiūtė            21:13  21:11 [17']
 L.Leonavičiūtė        
 30       ->        
  [68] 14:45    L.Leonavičiūtė      
 19         21:7  21:9 [13']      
 T.Leonovič        
 14   Taja Leonovič    ->        
    [90] 16:20    L.Leonavičiūtė    
 11   Atėnė Peleckytė        21:9  21:9 [16']    
 A.Peleckytė        
 22       ->        
  [69] 14:45    D.Lygnugarytė      
 27         21:17  21:13 [22']      
 D.Lygnugarytė        
 6   Dangė Lygnugarytė    ->        
      [212] 10:30    J.Kelečiūtė  
 7   Smiltė Mauragytė          21:11  21:11 [18']  
 S.Mauragytė        
 26       ->        
  [74] 15:10    A.Ralytė      
 23         21:10  21:9 [15']      
 A.Ralytė        
 10   Aina Ralytė    ->        
    [91] 16:20    J.Kelečiūtė    
 15   Amanda Vaišvilaitė        21:10  21:11 [15']    
[51] 13:35    A.Vaišvilaitė        
 18   Elija Dindaitė    21:10  21:2 [17']      J.Šalnaitė   3-a vieta
  [75] 15:10    J.Kelečiūtė   [225] 11:20    L.Leonavičiūtė
 31         21:7  21:3 [13']    L.Leonavičiūtė   13:21  21:5  21:18 [39']
 J.Kelečiūtė        
 2   Jogailė Kelečiūtė    ->     Dėl 5-8 vietos    
       V.Žilytė    
      [213] 10:30    V.Žilytė  
       R.Vitkauskaitė   21:16  21:13 [16']   5-a vieta
        [230] 11:45    A.Ralytė
       D.Lygnugarytė     21:16  21:17 [19']
      [214] 10:30    A.Ralytė  
       A.Ralytė   21:12  21:9 [18']  
           
           
         R.Vitkauskaitė   7-a vieta
       
         D.Lygnugarytė   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     M.Leven      
    [92] 16:20    A.Narvilaitė    
     A.Narvilaitė   22:20  21:4 [14']    
      [219] 10:55    L.Aleknavičiūtė  
     L.Aleknavičiūtė     12:21  21:18  21:18 [28']  
    [93] 16:20    L.Aleknavičiūtė    
     M.Rimkutė   21:19  21:16 [17']     9-a vieta
        [231] 11:45    L.Aleknavičiūtė
     T.Leonovič       21:15  21:10 [16']
    [94] 16:20    T.Leonovič    
     A.Peleckytė   15:21  21:19  21:12 [33']    
      [220] 10:55    T.Leonovič  
     S.Mauragytė     21:16  22:20 [17']  
    [95] 16:20    S.Mauragytė    
     A.Vaišvilaitė   21:10  22:20 [19']    
           
         A.Narvilaitė   11-a vieta
       
         S.Mauragytė   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       M.Leven    
       
       M.Rimkutė   ->   13-a vieta
       
       A.Peleckytė     ->
       
       A.Vaišvilaitė   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   E.Dindaitė      
   E.Dindaitė   ->      
     E.Dindaitė    
      ->    
   .      
    ->      
       E.Dindaitė  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->       17-a vieta
        [221] 11:20    E.Dindaitė
          21:17  15:21  22:20 [28']
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->      
       E.Dindaitė  
        ->  
   .      
    ->      
     E.Dindaitė    
   E.Dindaitė     ->    
   E.Dindaitė      
    ->     19-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD  
     Suaug B    MV    MD    MX  
     Suaug C 
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė . ,
     U-19 B 
     U-19 C 
     U-19 D 
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
N badminton mėgėjų turnyras
2019-10-05 10:00 2019-10-05 21:00
N badminton, Vilnius
     Mėgėjai C    VV    VD    MD    MX  
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-02 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:30 2019-09-29 14:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga (1 etapas)
2019-09-28 09:00 2019-09-28 23:45
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.