Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos jaunimo (U19) ir Lietuvos jaunučių (U13) asmeninis čempionatas, Data: 2018-03-24, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- U-13, Vyrų dvejetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-03-24 2018-03-24 2018-03-25 2018-03-25  
 1   Domas Pakšys 
 Titas Žibūda 
  Dėl 1-8 vietos      
[52] 13:35    D.Pakšys, T.Žibūda      
 16   Aironas Nutautas 
 Germantas Svidras 
  21:5  21:4 [12']      
  [76] 15:10    D.Pakšys, T.Žibūda    
 9   Daniel Leonovič 
 Mantas Šatkauskas 
    21:9  21:13 [15']    
[53] 13:35    R.Dargis, E.Steponkus      
 8   Rokas Dargis 
 Evaldas Steponkus 
  21:9  11:21  21:15 [30']      
    [215] 10:55    D.Pakšys, T.Žibūda  
 5   Matas Drukteinis 
 Vilius Zaicas 
      21:7  21:15 [14']  
[54] 14:00    M.Drukteinis, V.Zaicas      
 12   Benediktas Kamantauskas 
 Adomas Zavackas 
  21:15  21:14 [19']      
  [77] 15:10    D.Daugėla, J.Žukauskas    
 13   Dainius Krūminas 
 Rokas Krūminas 
    21:19  21:17 [20']    
[55] 14:00    D.Daugėla, J.Žukauskas      
 4   Domas Daugėla 
 Justas Žukauskas 
  21:9  21:9 [14']       1-a vieta
      [232] 11:45    D.Pakšys, T.Žibūda
 3   Mykolas Grytė 
 Nojus Tenikaitis 
        21:19  21:19 [20']
[64] 14:20    M.Grytė, N.Tenikaitis      
 14   Rokas Lesinskas 
 Ridas Rudminas 
  21:14  21:6 [15']      
  [78] 15:35    D.Tankevič, K.Sakalauskas    
 11   Mikas Macijauskas 
 Arnas Pranevičius 
    21:17  21:18 [24']    
[65] 14:20    D.Tankevič, K.Sakalauskas      
 6   Dominik Tankevič 
 Kipras Sakalauskas 
  21:12  21:7 [17']      
    [216] 10:55    M.Gedrimas, D.Vaičiulis  
 7   Mantas Lukonas 
 Tautvydas Puišys 
      26:24  21:19 [24']  
[66] 14:45    M.Lukonas, T.Puišys      
 10   Adomas Mažeika 
 Juozas Mažeika 
  21:19  21:15 [19']      
  [79] 15:35    M.Gedrimas, D.Vaičiulis    
 15   Simonas Duoba 
 Eimantas Puidokas 
    21:18  21:9 [20']    
[67] 14:45    M.Gedrimas, D.Vaičiulis      
 2   Markas Gedrimas 
 Daniil Vaičiulis 
  21:14  21:6 [19']    D.Daugėla, J.Žukauskas   3-a vieta
      [233] 12:10    D.Daugėla, J.Žukauskas
       D.Tankevič, K.Sakalauskas   21:19  21:18 [21']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     R.Dargis, E.Steponkus    
    [217] 10:55    R.Dargis, E.Steponkus  
     M.Drukteinis, V.Zaicas   21:16  21:14 [19']   5-a vieta
      [234] 12:10    R.Dargis, E.Steponkus
     M.Grytė, N.Tenikaitis     17:21  21:15  21:18 [29']
    [218] 10:55    M.Grytė, N.Tenikaitis  
     M.Lukonas, T.Puišys   21:19  21:18 [20']  
         
         
       M.Drukteinis, V.Zaicas   7-a vieta
     
       M.Lukonas, T.Puišys   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
   A.Nutautas, G.Svidras      
  [80] 15:35    D.Leonovič, M.Šatkauskas    
   D.Leonovič, M.Šatkauskas   21:5  21:6 [13']    
    [222] 11:20    D.Leonovič, M.Šatkauskas  
   B.Kamantauskas, A.Zavackas     21:10  21:13 [16']  
  [81] 15:35    B.Kamantauskas, A.Zavackas    
   D.Krūminas, R.Krūminas   21:12  21:11 [17']     9-a vieta
      [235] 12:10    D.Leonovič, M.Šatkauskas
   R.Lesinskas, R.Rudminas       21:14  21:19 [19']
  [82] 15:35    R.Lesinskas, R.Rudminas    
   M.Macijauskas, A.Pranevičius   21:12  21:14 [18']    
    [223] 11:20    A.Mažeika, J.Mažeika  
   A.Mažeika, J.Mažeika     23:21  21:13 [17']  
  [83] 15:35    A.Mažeika, J.Mažeika    
   S.Duoba, E.Puidokas   21:17  26:24 [22']    
         
       B.Kamantauskas, A.Zavackas   11-a vieta
     
       R.Lesinskas, R.Rudminas   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
     A.Nutautas, G.Svidras    
     
     D.Krūminas, R.Krūminas   ->   13-a vieta
     
     M.Macijauskas, A.Pranevičius     ->
     
     S.Duoba, E.Puidokas   ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 
Hummel Badmintono Lyga
2019-06-29 10:00 2019-06-29 22:00
Prienai, Prienai
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2019-06-22 10:00 2019-06-22 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Pabaltijo veteranų badmintono čempionatas
2019-06-15 09:45 2019-06-15 21:00
Prienai, Prienai . ,
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
     70+    VV  
RSL Lithuanian International 2019
2019-06-06 09:00 2019-06-09 18:00
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV    VD    MD   Kv  MX  
CBC Junior 2019 (N4)
2019-06-08 10:00 2019-06-08 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
PBL (8 etapas)
2019-06-01 09:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
CBC Junior 2019 (N3)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.