Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos jaunimo (U19) ir Lietuvos jaunučių (U13) asmeninis čempionatas, Data: 2018-03-24, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- U-13, Mišrus dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-03-24 2018-03-24 2018-03-25  
 1   Domas Pakšys ,   Jogailė Kelečiūtė   Dėl 1-4 vietų    
[118] 18:00    D.Pakšys, J.Kelečiūtė    
 8   Juozas Mažeika ,   Elija Dindaitė    21:5  21:1 [10']    
  [130] 18:45    D.Pakšys, J.Kelečiūtė  
 5   Arnas Pranevičius ,   Milana Leven      21:9  21:5 [15']  
[119] 18:00    D.Tankevič, A.Vaišvilaitė    
 4   Dominik Tankevič ,   Amanda Vaišvilaitė    21:11  21:14 [18']    1-a vieta
    [240] 12:35    D.Pakšys, J.Kelečiūtė
 3   Titas Žibūda ,   Taja Leonovič        21:14  21:18 [18']
[120] 18:00    T.Žibūda, T.Leonovič    
 6   Tautvydas Puišys ,   Jorūnė Šalnaitė    18:21  21:13  21:9 [26']    
  [131] 18:45    M.Gedrimas, M.Sukackaitė  
 7   Daniel Leonovič ,   Elzė Dindaitė      21:1  21:6 [11']  
[121] 18:00    M.Gedrimas, M.Sukackaitė    
 2   Markas Gedrimas ,   Monika Sukackaitė    21:7  21:8 [13']    
     
     D.Tankevič, A.Vaišvilaitė  3-a vieta
  [241] 12:35    T.Žibūda, T.Leonovič
   T.Žibūda, T.Leonovič   21:13  21:9 [18']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   J.Mažeika, E.Dindaitė    
  [132] 18:45    A.Pranevičius, M.Leven  
   A.Pranevičius, M.Leven   21:16  21:17 [19']  5-a vieta
    [242] 12:35    T.Puišys, J.Šalnaitė
   T.Puišys, J.Šalnaitė     21:14  21:9 [15']
  [133] 19:10    T.Puišys, J.Šalnaitė  
   D.Leonovič, E.Dindaitė   21:14  21:9 [18']  
       
       
     J.Mažeika, E.Dindaitė  7-a vieta
   
     D.Leonovič, E.Dindaitė   ->
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 93 94 
PBL (7 etapas)
2019-05-04 10:00 2019-05-04 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
Prienų taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 22:00
Prienai, Prienai
Kavos eros taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug B 
     Suaug D 
     U-15 
     U-11 
Badmintono akademijos vaikų taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 21:00
SEB arena, Vilnius
„Žalgirio“ jaunimo pirmenybės
2019-05-03 10:00 2019-05-03 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Open CBC International Badminton Tournament
2019-04-27 09:00 2019-04-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17 
     U-13 
Zanavyko taurė (4 etapas)
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
Velykinis "Volano" badmintono turnyras
2019-04-20 10:00 2019-04-20 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai
2019-04-13 10:00 2019-04-14 18:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.