Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
YONEX 56-asis Lietuvos asmeninis čempionatas, Data: 2018-05-12, Vieta: Aukštaitijos SK, Panevėžys  
Grupė- Suaug, Vyrų vienetas (Kvalifikacija), dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  


   1-a kvalifikacija
2018-05-12 2018-05-12  
 1   Danielius Beržanskis     
 D.Beržanskis  
 16       ->  
  [16] 12:40    D.Beržanskis
 9   Povilas Palubinskas      21:10  21:12 [17']
[3] 11:00    M.Palubinskas  
 8   Mantas Palubinskas    21:16  21:14 [16']  
   

   2-a kvalifikacija
2018-05-12 2018-05-12  
 5   Edgaras Slušnys     
[6] 11:25    E.Slušnys  
 12   Tomas Petrošius    21:11  21:11 [14']  
  [17] 12:40    E.Slušnys
 13   Mindaugas Dagilis      21:17  21:6 [21']
[4] 11:00    G.Čepkauskas  
 4   Gedmantas Čepkauskas    21:19  21:17 [25']  
     

   3-a kvalifikacija
2018-05-12 2018-05-12  
 3   Laurynas Borusas     
[7] 11:25    R.Šileris  
 14   Renaldas Šileris    21:16  20:22  21:13 [42']  
  [18] 12:40    R.Šileris
 11   Fernandas Juchnevičius      21:15  21:14 [19']
[5] 11:25    F.Juchnevičius  
 6   Šarūnas Stumbra    21:17  21:16 [19']  
     

   4-a kvalifikacija
2018-05-12 2018-05-12  
 7   Karolis Reimeris     
[9] 11:50    K.Reimeris  
 10   Mamertas Noreika    21:18  21:19 [19']  
  [19] 12:40    G.Dima
 15   Giedrius Dima      24:22  21:17 [25']
[10] 11:50    G.Dima  
 2   Linas Supronas    15:21  21:16  21:18 [45']  

  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:00 2019-09-29 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-17 
     U-11 
Hummel Badmintono Lyga
2019-09-28 10:00 2019-09-28 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 10:00 2019-09-21 21:00
N badminton, Vilnius
     U-17 
     U-13 
     U-11 
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2019-09-14 09:30 2019-09-14 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Kelmė International
2019-09-07 09:30 2019-09-07 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.