Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
YONEX 56-asis Lietuvos asmeninis čempionatas, Data: 2018-05-12, Vieta: Aukštaitijos SK, Panevėžys  
Grupė- Suaug, Moterų dvejetas, dalyvių- 9, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-05-12 2018-05-12 2018-05-13 2018-05-13  
 1   Rebeka Aleksevičiūtė 
 Gerda Voitechovskaja 
  Dėl 1-8 vietos      
 R.Aleksevičiūtė, G.Voitechovskaja      
 16       ->      
  [43] 15:40    R.Aleksevičiūtė, G.Voitechovskaja    
 9   Urtė Rakštytė 
 Kornelija Urbonavičiūtė 
    21:10  21:10 [17']    
[26] 13:30    S.Bagdonaitė, G.Mockutė      
 8   Sofija Bagdonaitė 
 Gabija Mockutė 
  21:17  21:11 [18']      
    [63] 10:05    R.Aleksevičiūtė, G.Voitechovskaja  
 5   Sandra Damaškaitė 
 Jelena Ramaneckienė 
      21:13  21:13 [23']  
 S.Damaškaitė, J.Ramaneckienė      
 12       ->      
  [45] 15:40    S.Damaškaitė, J.Ramaneckienė    
 13         21:17  21:9 [19']    
 V.Slušnienė, V.Žymantaitė      
 4   Vaida Slušnienė 
 Vaiva Žymantaitė 
  ->       1-a vieta
      [73] 13:10    V.Fomkinaitė, I.Gaidė
 3   Vitalija Movšovič 
 Samanta Golubickaitė 
        21:17  22:20 [32']
 V.Movšovič, S.Golubickaitė      
 14       ->      
  [44] 15:40    V.Movšovič, S.Golubickaitė    
 11         21:13  21:16 [20']    
 R.Šulnienė, G.Trakymaitė      
 6   Rasa Šulnienė 
 Gerda Trakymaitė 
  ->      
    [64] 10:05    V.Fomkinaitė, I.Gaidė  
 7   Urtė Gečaitė 
 Birutė Rasiulytė 
      21:12  21:15 [20']  
 U.Gečaitė, B.Rasiulytė      
 10       ->      
  [46] 15:40    V.Fomkinaitė, I.Gaidė    
 15         21:13  17:21  21:10 [32']    
 V.Fomkinaitė, I.Gaidė      
 2   Vytautė Fomkinaitė 
 Ieva Gaidė 
  ->    S.Damaškaitė, J.Ramaneckienė   3-a vieta
      [74] 13:10    V.Movšovič, S.Golubickaitė
       V.Movšovič, S.Golubickaitė   10:21  21:12  21:12 [30']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     S.Bagdonaitė, G.Mockutė    
     
     V.Slušnienė, V.Žymantaitė   ->   5-a vieta
     
     R.Šulnienė, G.Trakymaitė     ->
     
     U.Gečaitė, B.Rasiulytė   ->  
         
         
        7-a vieta
     
        ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   U.Rakštytė, K.Urbonavičiūtė    
   U.Rakštytė, K.Urbonavičiūtė   ->    
     U.Rakštytė, K.Urbonavičiūtė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
       U.Rakštytė, K.Urbonavičiūtė
        ->
   .    
    ->    
     .  
      ->  
   .    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 99 100 
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė . ,
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
     U-13    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Žalgiriai, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV  
Baltic Youth Championship
2019-11-02 09:00 2019-11-03 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-16    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-14    VV    MV    VD    MD    MX  
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras
2019-11-03 10:00 2019-11-03 21:00
Siemens Arena, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     U-17    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.