Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
YONEX 56-asis Lietuvos asmeninis čempionatas, Data: 2018-05-12, Vieta: Aukštaitijos SK, Panevėžys  
Grupė- Suaug, Mišrus dvejetas (Kvalifikacija), dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  


   1-a kvalifikacija
2018-05-12 2018-05-12  
 1   Kazimieras Dauskurtas 
 Vaiva Žymantaitė 
   
 K.Dauskurtas, V.Žymantaitė  
 16       ->  
  [11] 11:50    J.Petkus, G.Voitechovskaja
 9   Karolis Reimeris 
 Urtė Rakštytė 
    21:18  21:18 [29']
[1] 11:00    J.Petkus, G.Voitechovskaja  
 8   Jonas Petkus 
 Gerda Voitechovskaja 
  21:7  21:13 [15']  
   

   2-a kvalifikacija
2018-05-12 2018-05-12  
 5   Danielius Beržanskis 
 Gabija Mockutė 
   
 D.Beržanskis, G.Mockutė  
 12       ->  
  [8] 11:25    D.Beržanskis, G.Mockutė
 13         21:9  21:14 [17']
 A.Brazauskas, N.Brazauskienė  
 4   Audrius Brazauskas 
 Neringa Brazauskienė 
  ->  
     

   3-a kvalifikacija
2018-05-12 2018-05-12  
 3   Aivaras Kvedarauskas 
 Jelena Ramaneckienė 
   
 A.Kvedarauskas, J.Ramaneckienė  
 14       ->  
  [13] 12:15    A.Kvedarauskas, J.Ramaneckienė
 11         21:16  21:10 [18']
 F.Juchnevičius, V.Movšovič  
 6   Fernandas Juchnevičius 
 Vitalija Movšovič 
  ->  
     

   4-a kvalifikacija
2018-05-12 2018-05-12  
 7   Benas Vaškevičius 
 Samanta Golubickaitė 
   
[2] 11:00    B.Vaškevičius, S.Golubickaitė  
 10   Linas Supronas 
 Gerda Trakymaitė 
  21:18  21:18 [21']  
  [15] 12:15    V.Mankauskas, U.Gečaitė
 15         21:18  21:18 [20']
 V.Mankauskas, U.Gečaitė  
 2   Vytautas Mankauskas 
 Urtė Gečaitė 
  ->  

  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:00 2019-09-29 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-17 
     U-11 
Hummel Badmintono Lyga
2019-09-28 10:00 2019-09-28 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 10:00 2019-09-21 21:00
N badminton, Vilnius
     U-17 
     U-13 
     U-11 
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2019-09-14 09:30 2019-09-14 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Kelmė International
2019-09-07 09:30 2019-09-07 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.