Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
13-oji Lietuvos taurė (3-as etapas) A ir Bs grupės, Data: 2018-04-14, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug, Mišrus dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-04-14 2018-04-14 2018-04-14  
 1   Edgaras Slušnys ,   Vaida Slušnienė   Dėl 1-4 vietų    
[8] 10:20    E.Slušnys, V.Slušnienė    
 8   Sargis Nikogosian ,   Birutė Rasiulytė    21:12  21:9 [15']    
  [19] 10:45    E.Slušnys, V.Slušnienė  
 5   Vytautas Mankauskas ,   Urtė Gečaitė      21:14  21:19 [19']  
[9] 10:20    P.Bartušis, P.Murėnaitė    
 4   Povilas Bartušis ,   Perla Murėnaitė    21:15  21:17 [16']    1-a vieta
    [30] 11:35    E.Slušnys, V.Slušnienė
 3   Tomas Vaškevičius ,   Sandra Damaškaitė        21:15  21:11 [18']
[10] 10:20    T.Vaškevičius, S.Damaškaitė    
 6   Andrey Degtyarev ,   Jelena Ramaneckienė    21:19  16:21  21:17 [36']    
  [20] 10:45    K.Dauskurtas, V.Žymantaitė  
 7   Kazimieras Dauskurtas ,   Vaiva Žymantaitė      21:18  18:21  21:18 [34']  
[11] 10:20    K.Dauskurtas, V.Žymantaitė    
 2   Mindaugas Dagilis ,   Ieva Sendžikaitė    21:11  15:21  21:14 [32']    
     
     P.Bartušis, P.Murėnaitė  3-a vieta
  [31] 11:35    P.Bartušis, P.Murėnaitė
   T.Vaškevičius, S.Damaškaitė   21:9  21:14 [16']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   S.Nikogosian, B.Rasiulytė    
  [21] 10:45    V.Mankauskas, U.Gečaitė  
   V.Mankauskas, U.Gečaitė   21:13  21:14 [14']  5-a vieta
    [32] 11:35   M.Dagilis, I.Sendžikaitė
   A.Degtyarev, J.Ramaneckienė     21:17  21:12 [24']
  [22] 10:45    M.Dagilis, I.Sendžikaitė  
   M.Dagilis, I.Sendžikaitė   16:21  21:13  21:19 [33']  
       
       
     S.Nikogosian, B.Rasiulytė  7-a vieta
    [33] 11:35    A.Degtyarev, J.Ramaneckienė
     A.Degtyarev, J.Ramaneckienė   21:9  21:14 [14']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 
Vasara Prienuose
2019-07-27 10:00 2019-07-27 14:00
Prienai, Prienai
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2019-07-20 10:00 2019-07-20 22:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
Summer in the City
2019-07-20 10:00 2019-07-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
Hummel Badmintono Lyga
2019-06-29 10:00 2019-06-29 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2019-06-22 09:45 2019-06-22 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Pabaltijo veteranų badmintono čempionatas
2019-06-15 09:45 2019-06-15 21:00
Prienai, Prienai . ,
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
     70+    VV  
RSL Lithuanian International 2019
2019-06-06 09:00 2019-06-09 18:00
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV    VD    MD   Kv  MX  
CBC Junior 2019 (N4)
2019-06-08 10:00 2019-06-08 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
PBL (8 etapas)
2019-06-01 09:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.