Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
13-oji Lietuvos taurė (3-as etapas) A ir Bs grupės, Data: 2018-04-14, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Vyrų vienetas, dalyvių- 28, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-04-14 2018-04-14 2018-04-14 2018-04-14 2018-04-14  
 1   Šarūnas Stumbra    Dėl 1-16 vietos        
 Š.Stumbra        
 32       ->        
  [140] 17:20   Š.Stumbra      
 17   Artiom Nikitin      21:12  21:16 [22']      
[114] 15:50    A.Nikitin        
 16   Mikalai Piatrushka    18:21  21:17  21:10 [25']        
    [163] 18:40    Š.Stumbra    
 9   Aliaksandr Yarashevich        21:11  21:11 [20']    
[115] 15:50    A.Yarashevich        
 24   Paulius Levickas    21:13  21:9 [18']        
  [141] 17:45    K.Ashurkevich      
 25   Kiryl Ashurkevich      22:20  23:21 [33']      
[116] 15:50    K.Ashurkevich        
 8   Jonas Ožalas    21:19  22:20 [25']        
      [179] 19:35    Š.Stumbra  
 5   Mamertas Noreika          21:13  21:10 [24']  
[117] 16:30    M.Noreika        
 28   Ąžuolas Barkauskas    21:11  21:13 [15']        
  [142] 17:45    M.Noreika      
 21   Andrius Montrimas      21:19  21:16 [21']      
[118] 16:30    A.Montrimas        
 12   Aurimas Meškinis    21:14  21:16 [20']        
    [164] 18:40   M.Noreika    
 13   Mindaugas Danys        21:18  11:21  21:19 [38']    
[119] 16:30    I.Lukoševičius        
 20   Ignas Lukoševičius    21:17  21:17 [19']        
  [143] 17:45    P.Palubinskas      
 29         21:8  21:7 [13']      
 P.Palubinskas        
 4   Povilas Palubinskas    ->         1-a vieta
        [189] 20:30    Š.Stumbra
 3   Tadas Supronas            21:19  19:21  21:18 [39']
 T.Supronas        
 30       ->        
  [144] 17:45    T.Supronas      
 19   Marius Armonas      21:18  21:17 [27']      
[120] 16:30   R.Kavaliauskas        
 14   Ramūnas Kavaliauskas    21:18  21:18 [32']        
    [165] 19:05    A.Thapliyal    
 11   Pijus Balaišis        21:18  21:19 [21']    
[121] 16:30    A.Thapliyal        
 22   Anant Thapliyal    21:17  21:11 [21']        
  [145] 17:45    A.Thapliyal      
 27   Mikhail Volhin      9:21  21:13  21:17 [27']      
[122] 16:30    T.Petrošius        
 6   Tomas Petrošius    21:17  24:22 [22']        
      [180] 19:35    A.Thapliyal  
 7   Andrius Valantiejus          21:15  21:18 [22']  
[123] 16:30    L.Rousseau        
 26   Lucas Rousseau    21:17  23:21 [19']        
  [146] 17:45    L.Rousseau      
 23   Artūras Olšauskas      21:18  21:18 [19']      
[124] 16:30    A.Karpovich        
 10   Aliaksandr Karpovich    18:21  21:15  21:10 [29']        
    [166] 19:05    M.Palubinskas    
 15   Martynas Povilaitis        21:15  21:9 [17']    
[125] 16:55    M.Povilaitis        
 18   Rytis Vasiliauskas    21:18  21:16 [22']      M.Noreika   3-a vieta
  [147] 17:45   M.Palubinskas   [190] 20:30    M.Noreika
 31         21:13  21:17 [23']    M.Palubinskas   22:20  21:19 [22']
 M.Palubinskas        
 2   Mantas Palubinskas    ->     Dėl 5-8 vietos    
       K.Ashurkevich    
      [181] 20:00   P.Palubinskas  
       P.Palubinskas   21:17  21:17 [27']   5-a vieta
        [191] 20:30    T.Supronas
       T.Supronas     21:12  12:21  21:13 [31']
      [182] 20:00   T.Supronas  
       L.Rousseau   21:0 [4']  
           
           
         K.Ashurkevich   7-a vieta
       
         L.Rousseau   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     A.Nikitin      
    [167] 19:05    A.Yarashevich    
     A.Yarashevich   21:16  21:14 [18']    
      [183] 20:00    A.Yarashevich  
     A.Montrimas     21:14  21:17 [25']  
    [168] 19:05    A.Montrimas    
     I.Lukoševičius   21:11  21:15 [16']     9-a vieta
        [192] 20:30    A.Yarashevich
     R.Kavaliauskas       21:9  29:27 [27']
    [169] 19:05   T.Petrošius    
     T.Petrošius   21:9  23:21 [20']    
      [184] 20:00   T.Petrošius  
     A.Karpovich     21:0  
    [170] 19:05    A.Karpovich    
     M.Povilaitis   18:21  21:9  25:23 [32']    
           
         A.Montrimas   11-a vieta
       
         A.Karpovich   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       A.Nikitin    
      [185] 20:00   I.Lukoševičius  
       I.Lukoševičius   21:0 [2']   13-a vieta
       
       R.Kavaliauskas     ->
      [186] 20:00    M.Povilaitis  
       M.Povilaitis   11:21  21:14  21:12 [29']  
           
           
         A.Nikitin   15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos      R.Kavaliauskas   ->
         
   M.Piatrushka      
   M.Piatrushka   ->      
    [171] 19:05    M.Piatrushka    
   P.Levickas     21:19  16:21  21:19 [32']    
  [148] 17:45    J.Ožalas      
   J.Ožalas   21:4  21:17 [14']      
      [187] 20:00    M.Piatrushka  
   Ą.Barkauskas       21:18  21:16 [20']  
  [149] 18:10    A.Meškinis      
   A.Meškinis   21:13  21:18 [18']      
    [172] 19:05   A.Meškinis    
   M.Danys     21:0    
   M.Danys      
    ->       17-a vieta
        [193] 20:30    M.Piatrushka
          21:17  21:17 [20']
   M.Armonas      
   M.Armonas   ->      
    [173] 19:35    M.Armonas    
   P.Balaišis     21:23  21:18  21:14 [36']    
  [150] 18:10    P.Balaišis      
   M.Volhin   30:28  7:21  21:19 [36']      
      [188] 20:00    A.Olšauskas  
   A.Valantiejus       21:16  21:16 [20']  
  [151] 18:10    A.Olšauskas      
   A.Olšauskas   21:17  21:9 [18']      
    [174] 19:35    A.Olšauskas    
   R.Vasiliauskas     21:19  21:13 [18']    
   R.Vasiliauskas      
    ->    A.Meškinis   19-a vieta
       
         M.Armonas   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
       J.Ožalas    
       
       M.Danys   ->   21-a vieta
       
       P.Balaišis     ->
       
       R.Vasiliauskas   ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     P.Levickas    
     P.Levickas   ->    
       
     Ą.Barkauskas     ->  
     Ą.Barkauskas    
      ->     25-a vieta
       
          ->
     M.Volhin    
     M.Volhin   ->    
       
     A.Valantiejus     ->  
     A.Valantiejus    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-13 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:00 2019-09-29 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-17 
     U-11 
Hummel Badmintono Lyga
2019-09-28 10:00 2019-09-28 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E 
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug D    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD  
     Suaug C 
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 10:00 2019-09-21 21:00
N badminton, Vilnius
     U-17 
     U-13 
     U-11 
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2019-09-14 09:30 2019-09-14 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.