Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
13-oji Lietuvos taurė (3-as etapas) A ir Bs grupės, Data: 2018-04-14, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-04-14 2018-04-14 2018-04-14 2018-04-14  
 1   Karolis Šemeta 
 Tanita Urbonienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 K.Šemeta, T.Urbonienė      
 16       ->      
  [12] 10:20   K.Šemeta, T.Urbonienė    
 9   Deimantas Čekanauskas 
 Jolanta Lukoic 
    21:16  21:7 [21']    
[1] 10:00   A.Mackevič, M.Antonova      
 8   Andžej Mackevič 
 Margarita Antonova 
  29:27  21:13 [35']      
    [23] 11:10    R.Kavaliauskas, A.Brikaitė  
 5   Gintautas Jaugielavičius 
 Jurgita Bilienė 
      17:21  21:9  21:14 [30']  
[2] 10:00    G.Jaugielavičius, J.Bilienė      
 12   Jonas Bartkus 
 Aurelija Venslovė 
  21:12  21:14 [17']      
  [13] 10:20    R.Kavaliauskas, A.Brikaitė    
 13   Paulius Jūras 
 Indrė Semaškienė 
    21:7  21:18 [17']    
[3] 10:00    R.Kavaliauskas, A.Brikaitė      
 4   Ramūnas Kavaliauskas 
 Aušra Brikaitė 
  21:12  21:12 [15']       1-a vieta
      [34] 11:35    R.Kavaliauskas, A.Brikaitė
 3   Giedrius Miestauskas 
 Goda Juršėnaitė 
        16:21  21:10  21:18 [30']
[4] 10:00    G.Miestauskas, G.Juršėnaitė      
 14   Rytis Vasiliauskas 
 Kotryna Martinaitienė 
  21:14  21:14 [16']      
  [14] 10:20    G.Miestauskas, G.Juršėnaitė    
 11   Šarūnas Stumbra 
 Dovilė Rutkauskaitė 
    21:13  21:18 [16']    
[5] 10:00    Š.Stumbra, D.Rutkauskaitė      
 6   Andrius Valantiejus 
 Lorena Valantiejienė 
  21:9  20:22  21:5 [21']      
    [24] 11:10    A.Brazauskas, N.Brazauskienė  
 7   Audrius Ambrasas 
 Rasa Ambrasienė 
      21:17  21:19 [18']  
[6] 10:00    A.Ambrasas, R.Ambrasienė      
 10   Mantas Petkevičius 
 Natalija Beketova 
  21:19  22:20 [22']      
  [15] 10:20    A.Brazauskas, N.Brazauskienė    
 15   Vidas Venckus 
 Jurgita Venckuvienė 
    21:13  21:11 [14']    
[7] 10:00    A.Brazauskas, N.Brazauskienė      
 2   Audrius Brazauskas 
 Neringa Brazauskienė 
  21:10  21:16 [16']    K.Šemeta, T.Urbonienė   3-a vieta
      [35] 11:35    G.Miestauskas, G.Juršėnaitė
       G.Miestauskas, G.Juršėnaitė   13:21  21:10  21:14 [25']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Mackevič, M.Antonova    
    [25] 11:10    A.Mackevič, M.Antonova  
     G.Jaugielavičius, J.Bilienė   21:14  22:20 [17']   5-a vieta
      [36] 11:35    Š.Stumbra, D.Rutkauskaitė
     Š.Stumbra, D.Rutkauskaitė     21:7  21:13 [12']
    [26] 11:10    Š.Stumbra, D.Rutkauskaitė  
     A.Ambrasas, R.Ambrasienė   21:15  22:20 [18']  
         
         
       G.Jaugielavičius, J.Bilienė   7-a vieta
      [37] 11:35   A.Ambrasas, R.Ambrasienė
       A.Ambrasas, R.Ambrasienė   18:21  22:20  21:10 [35']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   D.Čekanauskas, J.Lukoic    
   D.Čekanauskas, J.Lukoic   ->    
    [27] 11:10    D.Čekanauskas, J.Lukoic  
   J.Bartkus, A.Venslovė     18:21  21:15  22:20 [30']  
  [16] 10:45   J.Bartkus, A.Venslovė    
   P.Jūras, I.Semaškienė   21:15  18:21  21:13 [38']     9-a vieta
      [38] 12:00    M.Petkevičius, N.Beketova
   R.Vasiliauskas, K.Martinaitienė       21:8  21:12 [14']
  [17] 10:45    R.Vasiliauskas, K.Martinaitienė    
   A.Valantiejus, L.Valantiejienė   13:21  22:20  21:15 [29']    
    [28] 11:10    M.Petkevičius, N.Beketova  
   M.Petkevičius, N.Beketova     21:16  21:17 [21']  
  [18] 10:45    M.Petkevičius, N.Beketova    
   V.Venckus, J.Venckuvienė   17:21  21:13  21:15 [29']    
         
       J.Bartkus, A.Venslovė   11-a vieta
      [39] 12:00   J.Bartkus, A.Venslovė
       R.Vasiliauskas, K.Martinaitienė   21:0 [8']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     P.Jūras, I.Semaškienė  
     P.Jūras, I.Semaškienė   ->   13-a vieta
      [40] 12:00    V.Venckus, J.Venckuvienė
     A.Valantiejus, L.Valantiejienė     21:14  14:21  22:20 [28']
    [29] 11:10   V.Venckus, J.Venckuvienė  
     V.Venckus, J.Venckuvienė   21:0 [16']  
         
         
        15-a vieta
       A.Valantiejus, L.Valantiejienė
       A.Valantiejus, L.Valantiejienė   ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 101 102 
2020 European Men's & Women's Team Championships
2020-02-11 10:00 2020-02-16 14:00
Nenustatyta, . ,
Palangos stinta 2020
2020-02-08 09:30 2020-02-08 22:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR (N4)
2020-02-08 10:00 2020-02-08 22:00
Delfi, Vilnius
     U-20 
     U-16 
     U-14 
     U-12 
Atviros badmintono pirmenybės Prienų raj. mero taurei laimėti
2020-02-08 10:00 2020-02-08 21:00
Prienai, Prienai
JSO Nr. 2
2020-02-01 10:00 2020-02-01 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    MX  
     Suaug D    VD    MX  
☼ PBL [SE7.EP4]
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Badmintono akademijos taurė (U-13; U-17)
2020-01-25 09:45 2020-01-25 21:00
SEB arena, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga
2020-01-18 09:15 2020-01-18 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR (N3)
2020-01-18 10:30 2020-01-18 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Delfi / CBC Gimtadienis
2020-01-11 10:00 2020-01-11 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.