Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
13-oji Lietuvos taurė (3-as etapas) Bj, Cj grupės, Data: 2018-04-14, Vieta: Bastilija, Tauragė . Nenustatyta,   
Grupė- U-19 B, Moterų vienetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-04-14 2018-04-14 2018-04-14 2018-04-14  
 1   Viltė Paulauskaitė    Dėl 1-8 vietos      
 V.Paulauskaitė      
 16       ->      
  [96] 15:50    V.Paulauskaitė    
 9   Vakarė Trakšelytė      21:16  21:6 [18']    
[87] 15:30    V.Trakšelytė      
 8   Greta Šukutytė    21:19  21:19 [30']      
    [106] 16:40    K.Urbonavičiūtė  
 5   Kornelija Urbonavičiūtė        21:18  21:11 [21']  
[88] 15:30    K.Urbonavičiūtė      
 12   Vaiva Bubulytė    21:16  21:15 [23']      
  [97] 15:50    K.Urbonavičiūtė    
 13         21:8  21:18 [24']    
 K.Anciūtė      
 4   Kristė Anciūtė    ->       1-a vieta
      [113] 17:05    M.Sukackaitė
 3   Monika Sukackaitė          21:18  16:21  21:15 [32']
 M.Sukackaitė      
 14       ->      
  [98] 15:50    M.Sukackaitė    
 11   Gabija Jurkevičiūtė      21:15  21:19 [29']    
[89] 15:30    S.Borisenko      
 6   Signė Borisenko    21:8  21:7 [15']      
    [107] 16:40    M.Sukackaitė  
 7   Jogailė Kelečiūtė        21:9  21:17 [22']  
[90] 15:30    J.Kelečiūtė      
 10   Vykintė Trakšelytė    21:16  21:18 [22']      
  [99] 16:15    J.Kelečiūtė    
 15         21:18  14:21  22:20 [29']    
 U.Rakštytė      
 2   Urtė Rakštytė    ->    V.Paulauskaitė   3-a vieta
      [114] 17:05    V.Paulauskaitė
       J.Kelečiūtė   21:18  21:19 [22']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     V.Trakšelytė    
    [108] 16:40    K.Anciūtė  
     K.Anciūtė   21:14  21:6 [16']   5-a vieta
      [115] 17:05    S.Borisenko
     S.Borisenko     23:21  21:16 [26']
    [109] 16:40    S.Borisenko  
     U.Rakštytė   21:17  18:21  21:19 [35']  
         
         
       V.Trakšelytė   7-a vieta
     
       U.Rakštytė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   G.Šukutytė    
   G.Šukutytė   ->    
    [100] 16:15    G.Šukutytė  
   V.Bubulytė     21:11  21:18 [21']  
   V.Bubulytė    
    ->     9-a vieta
      [116] 17:05    G.Šukutytė
        21:15  12:21  21:8 [27']
   G.Jurkevičiūtė    
   G.Jurkevičiūtė   ->    
    [101] 16:15    V.Trakšelytė  
   V.Trakšelytė     21:10  14:21  21:12 [36']  
   V.Trakšelytė    
    ->    
         
       V.Bubulytė   11-a vieta
     
       G.Jurkevičiūtė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    MV    MD    MX  
     Suaug C 
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė . ,
     U-19 B 
     U-19 C 
     U-19 D 
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug 
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C 
     Suaug D 
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
N badminton mėgėjų turnyras
2019-10-05 10:00 2019-10-05 21:00
N badminton, Vilnius
     Mėgėjai C    VV    VD    MD    MX  
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-02 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:30 2019-09-29 14:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga (1 etapas)
2019-09-28 09:00 2019-09-28 23:45
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.