Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
13-oji Lietuvos taurė (3-as etapas) Cv ir Ds grupės, Data: 2018-04-14, Vieta: Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas  
Grupė- Suaug C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-04-14 2018-04-14 2018-04-14 2018-04-14  
 1   Audrius Kepežinskas 
 Aivaras Kvedarauskas 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Kepežinskas, A.Kvedarauskas      
 16       ->      
  [62] 14:15   A.Kepežinskas, A.Kvedarauskas    
 9   Steponas Januška 
 Antanas Mizgiris 
    21:12  21:8 [21']    
[49] 13:20   S.Januška, A.Mizgiris      
 8   Vaidas Korolkovas 
 Vidas Martinkus 
  21:17  22:20 [27']      
    [79] 15:30   A.Kepežinskas, A.Kvedarauskas  
 5   Nidas Kijauskas 
 Marius Paulauskas 
      21:12  21:11 [22']  
 N.Kijauskas, M.Paulauskas      
 12       ->      
  [63] 14:15   R.Lavrukaitis, A.Slušnys    
 13         21:16  17:21  22:20 [42']    
 R.Lavrukaitis, A.Slušnys      
 4   Rimas Lavrukaitis 
 Arnoldas Slušnys 
  ->       1-a vieta
      [96] 16:25   A.Kepežinskas, A.Kvedarauskas
 3   Laimonas Vaškevičius 
 Vygantas Garmus 
        21:8  16:21  21:17 [44']
 L.Vaškevičius, V.Garmus      
 14       ->      
  [64] 14:15   L.Vaškevičius, V.Garmus    
 11         21:6  21:15 [23']    
 J.Gatelis, D.Kubilius      
 6   Jovitas Gatelis 
 Darius Kubilius 
  ->      
    [80] 15:30   L.Vaškevičius, V.Garmus  
 7   Paulius Svideravičius 
 Mantas Zinkevičius 
      21:18  21:17 [30']  
[50] 13:20   P.Svideravičius, M.Zinkevičius      
 10   Elmoras Adakauskas 
 Aurelijus Umantas 
  23:21  21:18 [30']      
  [65] 14:15   M.Stankevičius, A.Kordušas    
 15         23:21  21:13 [25']    
 M.Stankevičius, A.Kordušas      
 2   Marijus Stankevičius 
 Andrius Kordušas 
  ->    R.Lavrukaitis, A.Slušnys   3-a vieta
      [97] 16:50   M.Stankevičius, A.Kordušas
       M.Stankevičius, A.Kordušas   21:18  21:12 [25']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     S.Januška, A.Mizgiris    
    [81] 15:30   S.Januška, A.Mizgiris  
     N.Kijauskas, M.Paulauskas   21:17  21:12 [22']   5-a vieta
      [98] 16:50   S.Januška, A.Mizgiris
     J.Gatelis, D.Kubilius     21:14  17:21  21:17 [36']
    [82] 15:30   J.Gatelis, D.Kubilius  
     P.Svideravičius, M.Zinkevičius   21:14  21:16 [28']  
         
         
       N.Kijauskas, M.Paulauskas   7-a vieta
      [99] 16:50   N.Kijauskas, M.Paulauskas
       P.Svideravičius, M.Zinkevičius   21:17  21:19 [25']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   V.Korolkovas, V.Martinkus    
   V.Korolkovas, V.Martinkus   ->    
     V.Korolkovas, V.Martinkus  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [66] 14:15   V.Korolkovas, V.Martinkus
        21:10  21:12 [21']
   .    
    ->    
     E.Adakauskas, A.Umantas  
   E.Adakauskas, A.Umantas     ->  
   E.Adakauskas, A.Umantas    
    ->    
         
        11-a vieta
       .
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
       .
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
       .
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 
Hummel Badmintono Lyga
2019-06-29 10:00 2019-06-29 22:00
Prienai, Prienai
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2019-06-22 10:00 2019-06-22 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
Pabaltijo veteranų badmintono čempionatas
2019-06-15 09:45 2019-06-15 21:00
Prienai, Prienai . ,
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
     70+    VV  
RSL Lithuanian International 2019
2019-06-06 09:00 2019-06-09 18:00
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV    VD    MD   Kv  MX  
CBC Junior 2019 (N4)
2019-06-08 10:00 2019-06-08 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
PBL (8 etapas)
2019-06-01 09:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
CBC Junior 2019 (N3)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.