Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
13-oji Lietuvos taurė (3-as etapas) Cv ir Ds grupės, Data: 2018-04-14, Vieta: Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas  
Grupė- Suaug C, Moterų dvejetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Indrė Petrulaitienė 
 Rasa Šulnienė 
21
10
21
13
 29'
21
10
21
14
 23'
84/47
37
2
1
2 Zita Valancevičienė 
 Asta Bačkaitienė 
10
21
13
21
 29'
11
21
21
17
15
21
 39'
70/101
-31
0
3
3 Sandra Čečkauskienė 
 Ramunė Petrošienė 
10
21
14
21
 23'
21
11
17
21
21
15
 39'
83/89
-6
1
2

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Živilė Šeškevičienė 
 Laura Januškevičienė 
19
21
15
21
 25'
22
24
21
19
21
19
 34'
98/104
-6
1
2
2 Regina Narijauskaitė 
 Judita Vadeikienė 
21
19
21
15
 25'
21
16
16
21
21
16
 42'
100/87
13
2
1
3 Jurgita Vaškelytė 
 Sonata Zinkevičienė 
24
22
19
21
19
21
 34'
16
21
21
16
16
21
 42'
115/122
-7
0
3



2018-04-14  
   1-a vieta
 1    Indrė Petrulaitienė,  Rasa Šulnienė  
[85] 15:55   I.Petrulaitienė, R.Šulnienė
 4    Regina Narijauskaitė,  Judita Vadeikienė   21:15  21:6 [23']
   



2018-04-14  
   3-a vieta
 2    Živilė Šeškevičienė,  Laura Januškevičienė  
[86] 15:55   Ž.Šeškevičienė, L.Januškevičienė
 5    Sandra Čečkauskienė,  Ramunė Petrošienė   21:9  24:22 [26']
   



2018-04-14  
   5-a vieta
 3    Zita Valancevičienė,  Asta Bačkaitienė  
[87] 15:55   J.Vaškelytė, S.Zinkevičienė
 6    Jurgita Vaškelytė,  Sonata Zinkevičienė   21:16  21:18 [22']
   



 
   7-a vieta
 7      
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-13 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:00 2019-09-29 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-17 
     U-11 
Hummel Badmintono Lyga
2019-09-28 10:00 2019-09-28 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 10:00 2019-09-21 21:00
N badminton, Vilnius
     U-17    VV    MV    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2019-09-14 09:30 2019-09-14 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.