Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) A ir Bs grupės, Data: 2018-05-05, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug, Moterų vienetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-05-05 2018-05-05 2018-05-05  
 1   Vitalija Movšovič   Dėl 1-4 vietų    
[112] 15:30    V.Movšovič    
 8   Neringa Žvirblytė    21:12  21:16 [25']    
  [134] 16:50    R.Aleksevičiūtė  
 5   Gerda Trakymaitė      21:11  14:21  21:16 [32']  
[113] 15:55    R.Aleksevičiūtė    
 4   Rebeka Aleksevičiūtė    21:6  21:10 [13']    1-a vieta
    [154] 17:45    S.Golubickaitė
 3   Perla Murėnaitė        15:21  21:9  21:13 [30']
[114] 15:55    P.Murėnaitė    
 6   Sandra Damaškaitė    21:15  21:8 [23']    
  [135] 16:50    S.Golubickaitė  
 7   Rasa Radžiūnaitė      16:21  21:19  21:16 [32']  
[115] 15:55    S.Golubickaitė    
 2   Samanta Golubickaitė    21:4  21:9 [11']    
     
     V.Movšovič  3-a vieta
  [155] 18:15    V.Movšovič
   P.Murėnaitė   18:21  21:18  25:23 [39']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   N.Žvirblytė    
  [136] 16:50    G.Trakymaitė  
   G.Trakymaitė   21:13  21:18 [19']  5-a vieta
    [156] 18:15    S.Damaškaitė
   S.Damaškaitė     18:21  21:17  21:15 [29']
  [137] 16:50    S.Damaškaitė  
   R.Radžiūnaitė   21:12  21:7 [13']  
       
       
     N.Žvirblytė  7-a vieta
   
     R.Radžiūnaitė   ->
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 99 100 
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug D 
     Suaug E    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė . ,
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 09:45 2019-11-16 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
     U-13    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Žalgiriai, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.