Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) A ir Bs grupės, Data: 2018-05-05, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Vyrų vienetas, dalyvių- 22, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-05-05 2018-05-05 2018-05-05 2018-05-05 2018-05-05  
 1   Šarūnas Stumbra    Dėl 1-16 vietos        
 Š.Stumbra        
 32       ->        
  [118] 15:55   Š.Stumbra      
 17   Ignas Lukoševičius      21:7  21:16 [19']      
[99] 15:05    A.Montrimas        
 16   Andrius Montrimas    21:12  21:17 [17']        
    [140] 17:20    Š.Stumbra    
 9   Pijus Balaišis        21:6  21:8 [14']    
 P.Balaišis        
 24       ->        
  [119] 15:55    P.Balaišis      
 25         24:22  16:21  21:17 [41']      
 J.Ožalas        
 8   Jonas Ožalas    ->        
      [157] 18:15    Š.Stumbra  
 5   Mamertas Noreika          21:16  19:21  21:16 [41']  
 M.Noreika        
 28       ->        
  [120] 15:55    M.Noreika      
 21   Darius Mieliauskas      21:19  21:12 [16']      
[98] 15:05    A.Meškinis        
 12   Aurimas Meškinis    21:13  17:21  21:14 [28']        
    [141] 17:20    P.Palubinskas    
 13   Simas Skurdauskas        21:13  21:14 [19']    
[100] 15:05    S.Skurdauskas        
 20   Marius Armonas    21:9  21:13 [17']        
  [121] 16:25    P.Palubinskas      
 29         21:17  21:15 [17']      
 P.Palubinskas        
 4   Povilas Palubinskas    ->         1-a vieta
        [166] 18:45    Š.Stumbra
 3   Tadas Supronas            21:4  10:21  21:17 [34']
 T.Supronas        
 30       ->        
  [122] 16:25    T.Supronas      
 19   Artiom Nikitin      21:19  21:15 [21']      
[101] 15:05    A.Thapliyal        
 14   Anant Thapliyal    21:15  21:12 [17']        
    [142] 17:20    T.Petrošius    
 11   Jonas Bartkus        21:19  22:24  21:6 [35']    
[102] 15:05    L.Zavadskis        
 22   Linas Zavadskis    21:13  21:12 [17']        
  [123] 16:25    T.Petrošius      
 27         19:21  21:15  21:14 [42']      
 T.Petrošius        
 6   Tomas Petrošius    ->        
      [158] 18:15    M.Palubinskas  
 7   Dalius Juodsnukis          21:17  21:13 [20']  
 D.Juodsnukis        
 26       ->        
  [124] 16:25    R.Lavrukaitis      
 23         21:14  21:17 [23']      
 R.Lavrukaitis        
 10   Rimas Lavrukaitis    ->        
    [143] 17:20    M.Palubinskas    
 15   Martynas Povilaitis        ->    
[103] 15:05    M.Povilaitis        
 18   Rytis Vasiliauskas    21:18  21:16 [22']      P.Palubinskas   3-a vieta
  [125] 16:25    M.Palubinskas   [167] 18:45    P.Palubinskas
 31         21:17  21:11 [18']    T.Petrošius   21:13  21:14 [17']
 M.Palubinskas        
 2   Mantas Palubinskas    ->     Dėl 5-8 vietos    
       P.Balaišis    
      [159] 18:15    M.Noreika  
       M.Noreika   21:12  21:18 [18']   5-a vieta
        [168] 18:45    M.Noreika
       T.Supronas     21:15  21:15 [19']
      [160] 18:15   T.Supronas  
       R.Lavrukaitis   21:0  
           
           
         P.Balaišis   7-a vieta
       
         R.Lavrukaitis   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     A.Montrimas      
    [144] 17:20    J.Ožalas    
     J.Ožalas   21:16  21:11 [20']    
      [161] 18:15    J.Ožalas  
     A.Meškinis     21:13  21:16 [23']  
    [145] 17:20    S.Skurdauskas    
     S.Skurdauskas   25:23  21:13 [22']     9-a vieta
        [169] 18:45    L.Zavadskis
     A.Thapliyal       21:19  12:21  21:19 [41']
    [146] 17:20    L.Zavadskis    
     L.Zavadskis   ->    
      [162] 18:15    L.Zavadskis  
     D.Juodsnukis     15:21  21:17  21:17 [33']  
    [147] 17:45    D.Juodsnukis    
     M.Povilaitis   20:22  21:13  21:12 [32']    
           
         S.Skurdauskas   11-a vieta
       
         D.Juodsnukis   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       A.Montrimas    
      [163] 18:45    A.Montrimas  
       A.Meškinis   26:24  21:14 [21']   13-a vieta
       
       A.Thapliyal     ->
      [164] 18:45   M.Povilaitis  
       M.Povilaitis   21:0  
           
           
         A.Meškinis   15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos      A.Thapliyal   ->
         
   I.Lukoševičius      
   I.Lukoševičius   ->      
     I.Lukoševičius    
      ->    
   .      
    ->      
      [148] 17:45    I.Lukoševičius  
        21:17  21:19 [17']  
   D.Mieliauskas      
   D.Mieliauskas   ->      
    [126] 16:25    D.Mieliauskas    
   M.Armonas     18:21  21:16  21:12 [25']    
   M.Armonas      
    ->       17-a vieta
        [165] 18:45    A.Nikitin
          13:21  21:15  21:9 [21']
   A.Nikitin      
   A.Nikitin   ->      
    [127] 16:25    A.Nikitin    
   J.Bartkus     21:15  21:6 [14']    
   J.Bartkus      
    ->      
      [149] 17:45    A.Nikitin  
        21:5  22:20 [13']  
   .      
    ->      
     R.Vasiliauskas    
   R.Vasiliauskas     ->    
   R.Vasiliauskas      
    ->    D.Mieliauskas   19-a vieta
       
         R.Vasiliauskas   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       M.Armonas  
       M.Armonas   ->   21-a vieta
       
       J.Bartkus     ->
       J.Bartkus  
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     .    
      ->    
       .  
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
       
          ->
     .    
      ->    
       .  
        ->  
     .    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       .  
        ->   29-a vieta
       
          ->
       .  
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-13 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:00 2019-09-29 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-17 
     U-11 
Hummel Badmintono Lyga
2019-09-28 10:00 2019-09-28 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E 
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug D    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD  
     Suaug C 
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 10:00 2019-09-21 21:00
N badminton, Vilnius
     U-17 
     U-13 
     U-11 
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2019-09-14 09:30 2019-09-14 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.