Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) A ir Bs grupės, Data: 2018-05-05, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-05-05 2018-05-05 2018-05-05 2018-05-05  
 1   Sergej Leonovič 
 Tanita Urbonienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 S.Leonovič, T.Urbonienė      
 16       ->      
  [11] 10:20    S.Leonovič, T.Urbonienė    
 9   Audrius Ambrasas 
 Rasa Ambrasienė 
    21:15  21:9 [15']    
[1] 10:00    A.Mackevič, J.Lukoic      
 8   Andžej Mackevič 
 Jolanta Lukoic 
  21:19  21:15 [18']      
    [21] 10:45    S.Leonovič, T.Urbonienė  
 5   Paulius Jūras 
 Justė Žibūdienė 
      21:16  21:11 [16']  
[2] 10:00    P.Jūras, J.Žibūdienė      
 12   Vidas Venckus 
 Jurgita Venckuvienė 
  21:17  21:15 [17']      
  [12] 10:20    P.Umantas, K.Martinaitienė    
 13   Paulius Umantas 
 Kotryna Martinaitienė 
    21:18  13:21  22:20 [29']    
[3] 10:00    P.Umantas, K.Martinaitienė      
 4   Gintautas Jaugielavičius 
 Lorena Valantiejienė 
  21:18  19:21  21:16 [27']       1-a vieta
      [32] 11:10    S.Leonovič, T.Urbonienė
 3   Karolis Šemeta 
 Rugilė Gečaitė 
        21:6  21:6 [12']
[4] 10:00    K.Šemeta, R.Gečaitė      
 14   Darius Mieliauskas 
 Toma Petraškaitė 
  21:9  21:14 [14']      
  [13] 10:20    K.Šemeta, R.Gečaitė    
 11   Mantas Petkevičius 
 Natalija Beketova 
    21:18  16:21  21:15 [32']    
[5] 10:00    J.Bartkus, J.Puchova      
 6   Jonas Bartkus 
 Jelena Puchova 
  21:16  19:21  21:13 [33']      
    [22] 10:45    A.Brazauskas, N.Brazauskienė  
 7   Simas Skurdauskas 
 Jurgita Bilienė 
      12:21  21:18  21:12 [26']  
[6] 10:00    Š.Stumbra, S.Poklikajeva      
 10   Šarūnas Stumbra 
 Snežana Poklikajeva 
  21:6  21:11 [13']      
  [14] 10:20    A.Brazauskas, N.Brazauskienė    
 15         18:21  21:19  23:21 [28']    
 A.Brazauskas, N.Brazauskienė      
 2   Audrius Brazauskas 
 Neringa Brazauskienė 
  ->    P.Umantas, K.Martinaitienė   3-a vieta
      [33] 11:35    K.Šemeta, R.Gečaitė
       K.Šemeta, R.Gečaitė   21:19  21:17 [18']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Mackevič, J.Lukoic    
    [23] 10:45    P.Jūras, J.Žibūdienė  
     P.Jūras, J.Žibūdienė   21:14  21:14 [18']   5-a vieta
      [34] 11:35    Š.Stumbra, S.Poklikajeva
     J.Bartkus, J.Puchova     21:18  22:20 [18']
    [24] 10:45    Š.Stumbra, S.Poklikajeva  
     Š.Stumbra, S.Poklikajeva   21:15  21:18 [17']  
         
         
       A.Mackevič, J.Lukoic   7-a vieta
      [35] 11:35    J.Bartkus, J.Puchova
       J.Bartkus, J.Puchova   21:19  21:12 [19']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Ambrasas, R.Ambrasienė    
   A.Ambrasas, R.Ambrasienė   ->    
    [25] 11:10    G.Jaugielavičius, L.Valantiejienė  
   V.Venckus, J.Venckuvienė     21:15  21:8 [15']  
  [15] 10:20    G.Jaugielavičius, L.Valantiejienė    
   G.Jaugielavičius, L.Valantiejienė   11:21  21:18  21:14 [25']     9-a vieta
      [36] 11:35    M.Petkevičius, N.Beketova
   D.Mieliauskas, T.Petraškaitė       21:13  21:15 [17']
  [16] 10:20    M.Petkevičius, N.Beketova    
   M.Petkevičius, N.Beketova   21:15  21:14 [18']    
    [26] 11:10    M.Petkevičius, N.Beketova  
   S.Skurdauskas, J.Bilienė     21:12  21:16 [18']  
   S.Skurdauskas, J.Bilienė    
    ->    
         
       A.Ambrasas, R.Ambrasienė   11-a vieta
      [37] 11:35    A.Ambrasas, R.Ambrasienė
       S.Skurdauskas, J.Bilienė   22:24  21:9  22:20 [32']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     V.Venckus, J.Venckuvienė  
     V.Venckus, J.Venckuvienė   ->   13-a vieta
      [27] 11:10    V.Venckus, J.Venckuvienė
     D.Mieliauskas, T.Petraškaitė     24:22  21:13 [20']
     D.Mieliauskas, T.Petraškaitė  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 106 107 
RSL Lithuanian U-17 2020
2020-10-24 08:10 2020-10-25 15:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Everestos taurė
2020-10-24 10:00 2020-10-24 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-10-17 08:00 2020-10-17 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2020-10-17 10:00 2020-10-17 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 19:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
RSL 58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2020-10-10 12:00 2020-10-11 16:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV    MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-10-10 10:00 2020-10-10 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 10:30 2020-10-04 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.