Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Ds ir Es grupė, Data: 2018-05-05, Vieta: Nevėžio sporto centras, Panevėžys  
Grupė- Suaug D, Vyrų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-05-05 2018-05-05 2018-05-05 2018-05-05  
 1   Marius Akucevičius 
 Žilvinas Tamošiūnas 
  Dėl 1-8 vietos      
 M.Akucevičius, Ž.Tamošiūnas      
 16       ->      
  [34] 12:30   J.Adomaitis, V.Valliappan    
 9   Juozas Adomaitis 
 Venkatachalam Valliappan 
    18:21  21:18  21:19 [35']    
[26] 12:05   J.Adomaitis, V.Valliappan      
 8   Raimondas Stakionis 
 Ramūnas Dovydėnas 
  21:15  21:10 [22']      
    [45] 13:25   J.Adomaitis, V.Valliappan  
 5   Kristijonas Jucys 
 Valentas Stončius 
      21:10  17:21  21:12 [28']  
 K.Jucys, V.Stončius      
 12       ->      
  [35] 12:30   S.Eibukas, I.Lukoševičius    
 13         21:18  21:14 [25']    
 S.Eibukas, I.Lukoševičius      
 4   Saulius Eibukas 
 Ignas Lukoševičius 
  ->       1-a vieta
      [55] 14:15   J.Adomaitis, V.Valliappan
 3   Albertas Rimkus 
 Audrius Vilčinskas 
        21:16  9:21  21:15 [35']
 A.Rimkus, A.Vilčinskas      
 14       ->      
  [36] 12:55   D.Kairys, M.Brazauskas    
 11         21:17  14:21  21:19 [36']    
 D.Kairys, M.Brazauskas      
 6   Darius Kairys 
 Marius Brazauskas 
  ->      
    [46] 13:50   G.Siva, R.Vizgirda  
 7   Uldis Lazdinš 
 Egidijus Peleckis 
      21:11  17:21  21:18 [32']  
[27] 12:05   U.Lazdinš, E.Peleckis      
 10   Dominykas Paulauskas 
 Paulius Žostautas 
  21:17  22:20 [28']      
  [37] 12:55   G.Siva, R.Vizgirda    
 15         21:18  20:22  21:13 [36']    
 G.Siva, R.Vizgirda      
 2   Gobinath Siva 
 Rytis Vizgirda 
  ->    S.Eibukas, I.Lukoševičius   3-a vieta
      [56] 14:40   D.Kairys, M.Brazauskas
       D.Kairys, M.Brazauskas   13:21  21:17  21:17 [32']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Akucevičius, Ž.Tamošiūnas    
    [47] 13:50   M.Akucevičius, Ž.Tamošiūnas  
     K.Jucys, V.Stončius   21:16  21:19 [23']   5-a vieta
      [57] 14:40   M.Akucevičius, Ž.Tamošiūnas
     A.Rimkus, A.Vilčinskas     21:15  21:19 [25']
    [48] 13:50   A.Rimkus, A.Vilčinskas  
     U.Lazdinš, E.Peleckis   18:21  21:17  21:17 [33']  
         
         
       K.Jucys, V.Stončius   7-a vieta
      [58] 14:40   K.Jucys, V.Stončius
       U.Lazdinš, E.Peleckis   21:16  24:22 [26']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   R.Stakionis, R.Dovydėnas    
   R.Stakionis, R.Dovydėnas   ->    
     R.Stakionis, R.Dovydėnas  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [38] 12:55   D.Paulauskas, P.Žostautas
        21:12  21:13 [24']
   .    
    ->    
     D.Paulauskas, P.Žostautas  
   D.Paulauskas, P.Žostautas     ->  
   D.Paulauskas, P.Žostautas    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 99 100 
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė . ,
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MX  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
     U-13    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Žalgiriai, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV  
Baltic Youth Championship
2019-11-02 09:00 2019-11-03 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-16    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-14    VV    MV    VD    MD    MX  
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras
2019-11-03 10:00 2019-11-03 21:00
Siemens Arena, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     U-17    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.