Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Ds ir Es grupė, Data: 2018-05-05, Vieta: Nevėžio sporto centras, Panevėžys  
Grupė- Suaug E, Mišrus dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-05-05 2018-05-05 2018-05-05 2018-05-05  
 1   Gintautas Šiaučiūnas 
 Loreta Šiaučiūnienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 G.Šiaučiūnas, L.Šiaučiūnienė      
 16       ->      
  [12] 10:50   G.Šiaučiūnas, L.Šiaučiūnienė    
 9   Ąžuolas Galiauskas 
 Sandra Goroškaitė 
    21:12  21:14 [23']    
[5] 10:00   R.Grytė, J.Pilypaitė      
 8   Rokas Grytė 
 Jolita Pilypaitė 
  21:11  21:9 [6']      
    [21] 11:40   G.Šiaučiūnas, L.Šiaučiūnienė  
 5   Evaldas Gedminas 
 Eglė Gedminienė 
      21:16  21:11 [23']  
 E.Gedminas, E.Gedminienė      
 12       ->      
  [13] 10:50   M.Smalskis, D.Bogatko    
 13         22:20  21:12 [26']    
 M.Smalskis, D.Bogatko      
 4   Mantas Smalskis 
 Dalia Bogatko 
  ->       1-a vieta
      [30] 12:05   G.Šiaučiūnas, L.Šiaučiūnienė
 3   Tadas Jarutis 
 Ingrida Savickienė 
        21:10  21:7 [19']
 T.Jarutis, I.Savickienė      
 14       ->      
  [14] 10:50   T.Dargis, S.Flaksienė    
 11   Vidmantas Galiauskas 
 Sigita Bartkienė 
    21:15  21:18 [22']    
[6] 10:25   T.Dargis, S.Flaksienė      
 6   Tadas Dargis 
 Sigita Flaksienė 
  21:13  21:10 [19']      
    [22] 11:40   T.Dargis, S.Flaksienė  
 7   Kęstas Supronas 
 Irmina Bungaitė 
      21:15  16:21  21:16 [29']  
[7] 10:25   K.Supronas, I.Bungaitė      
 10   Darius Likas 
 Monika Būrė 
  22:20  14:21  21:13 [30']      
  [15] 10:50   A.Giedrikas, V.Slušnienė    
 15         21:9  21:13 [19']    
 A.Giedrikas, V.Slušnienė      
 2   Aidas Giedrikas 
 Violeta Slušnienė 
  ->    M.Smalskis, D.Bogatko   3-a vieta
      [31] 12:30   A.Giedrikas, V.Slušnienė
       A.Giedrikas, V.Slušnienė   21:6  21:17 [19']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     R.Grytė, J.Pilypaitė    
    [23] 11:40   R.Grytė, J.Pilypaitė  
     E.Gedminas, E.Gedminienė   21:17  21:17 [21']   5-a vieta
      [32] 12:30   R.Grytė, J.Pilypaitė
     T.Jarutis, I.Savickienė     21:11  21:17 [23']
    [24] 11:40   T.Jarutis, I.Savickienė  
     K.Supronas, I.Bungaitė   21:13  21:12 [20']  
         
         
       E.Gedminas, E.Gedminienė   7-a vieta
      [33] 12:30   E.Gedminas, E.Gedminienė
       K.Supronas, I.Bungaitė   21:15  21:15 [23']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   Ą.Galiauskas, S.Goroškaitė    
   Ą.Galiauskas, S.Goroškaitė   ->    
     Ą.Galiauskas, S.Goroškaitė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [25] 11:40   Ą.Galiauskas, S.Goroškaitė
        17:21  21:13  21:15 [31']
   V.Galiauskas, S.Bartkienė    
   V.Galiauskas, S.Bartkienė   ->    
    [16] 11:15   D.Likas, M.Būrė  
   D.Likas, M.Būrė     14:21  22:20  22:20 [34']  
   D.Likas, M.Būrė    
    ->    
         
        11-a vieta
       V.Galiauskas, S.Bartkienė
       V.Galiauskas, S.Bartkienė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 99 100 
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė . ,
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
     U-13    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Žalgiriai, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV  
Baltic Youth Championship
2019-11-02 09:00 2019-11-03 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-16    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-14    VV    MV    VD    MD    MX  
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras
2019-11-03 10:00 2019-11-03 21:00
Siemens Arena, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     U-17    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.