Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Cv ir Dj grupės, Data: 2018-05-19, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 7, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-05-19 2018-05-19 2018-05-19  
 1   Marijus Stankevičius ,   Andrius Kordušas   Dėl 1-4 vietų    
 M.Stankevičius, A.Kordušas    
 8       ->    
  [156] 17:30   S.Januška, R.Kavaliauskas  
 5   Dainius Čeplinskas ,   Tomas Lukoševičius      25:23  21:15 [31']  
[140] 16:45    S.Januška, R.Kavaliauskas    
 4   Steponas Januška ,   Ramūnas Kavaliauskas    21:12  21:19 [21']    1-a vieta
    [171] 18:20    L.Vaškevičius, V.Garmus
 3   Nidas Kijauskas ,   Marius Paulauskas        21:9  21:16 [22']
[141] 16:45    V.Korolkovas, A.Umantas    
 6   Vaidas Korolkovas ,   Aurelijus Umantas    15:21  25:23  23:21 [38']    
  [157] 17:30    L.Vaškevičius, V.Garmus  
 7   Elmoras Adakauskas ,   Artūras Jonuškis      21:7  21:11 [21']  
[142] 16:45    L.Vaškevičius, V.Garmus    
 2   Laimonas Vaškevičius ,   Vygantas Garmus    21:4  21:13 [16']    
     
     M.Stankevičius, A.Kordušas  3-a vieta
  [172] 18:20    M.Stankevičius, A.Kordušas
   V.Korolkovas, A.Umantas   21:14  21:17 [21']
       
   Dėl 5-8 vietų    
     
   D.Čeplinskas, T.Lukoševičius  
   D.Čeplinskas, T.Lukoševičius   ->  5-a vieta
    [173] 18:20   D.Čeplinskas, T.Lukoševičius
   N.Kijauskas, M.Paulauskas     18:21  21:17  26:24 [38']
  [158] 17:30    N.Kijauskas, M.Paulauskas  
   E.Adakauskas, A.Jonuškis   21:9  21:18 [17']  
       
       
     7-a vieta
     E.Adakauskas, A.Jonuškis
     E.Adakauskas, A.Jonuškis   ->
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 
Hummel Badmintono Lyga
2019-06-29 10:00 2019-06-29 22:00
Prienai, Prienai
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2019-06-22 10:00 2019-06-22 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
Pabaltijo veteranų badmintono čempionatas
2019-06-15 09:45 2019-06-15 21:00
Prienai, Prienai . ,
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
     70+    VV  
RSL Lithuanian International 2019
2019-06-06 09:00 2019-06-09 18:00
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV    VD    MD   Kv  MX  
CBC Junior 2019 (N4)
2019-06-08 10:00 2019-06-08 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
PBL (8 etapas)
2019-06-01 09:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
CBC Junior 2019 (N3)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.