Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Cv ir Dj grupės, Data: 2018-05-19, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 7, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-05-19 2018-05-19 2018-05-19  
 1   Marijus Stankevičius ,   Andrius Kordušas   Dėl 1-4 vietų    
 M.Stankevičius, A.Kordušas    
 8       ->    
  [156] 17:30   S.Januška, R.Kavaliauskas  
 5   Dainius Čeplinskas ,   Tomas Lukoševičius      25:23  21:15 [31']  
[140] 16:45    S.Januška, R.Kavaliauskas    
 4   Steponas Januška ,   Ramūnas Kavaliauskas    21:12  21:19 [21']    1-a vieta
    [171] 18:20    L.Vaškevičius, V.Garmus
 3   Nidas Kijauskas ,   Marius Paulauskas        21:9  21:16 [22']
[141] 16:45    V.Korolkovas, A.Umantas    
 6   Vaidas Korolkovas ,   Aurelijus Umantas    15:21  25:23  23:21 [38']    
  [157] 17:30    L.Vaškevičius, V.Garmus  
 7   Elmoras Adakauskas ,   Artūras Jonuškis      21:7  21:11 [21']  
[142] 16:45    L.Vaškevičius, V.Garmus    
 2   Laimonas Vaškevičius ,   Vygantas Garmus    21:4  21:13 [16']    
     
     M.Stankevičius, A.Kordušas  3-a vieta
  [172] 18:20    M.Stankevičius, A.Kordušas
   V.Korolkovas, A.Umantas   21:14  21:17 [21']
       
   Dėl 5-8 vietų    
     
   D.Čeplinskas, T.Lukoševičius  
   D.Čeplinskas, T.Lukoševičius   ->  5-a vieta
    [173] 18:20   D.Čeplinskas, T.Lukoševičius
   N.Kijauskas, M.Paulauskas     18:21  21:17  26:24 [38']
  [158] 17:30    N.Kijauskas, M.Paulauskas  
   E.Adakauskas, A.Jonuškis   21:9  21:18 [17']  
       
       
     7-a vieta
     E.Adakauskas, A.Jonuškis
     E.Adakauskas, A.Jonuškis   ->
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-13 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:00 2019-09-29 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-17 
     U-11 
Hummel Badmintono Lyga
2019-09-28 10:00 2019-09-28 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug E 
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug D 
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD  
     Suaug C 
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 10:00 2019-09-21 21:00
N badminton, Vilnius
     U-17 
     U-13 
     U-11 
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2019-09-14 09:30 2019-09-14 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.