Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Cv ir Dj grupės, Data: 2018-05-19, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 7, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-05-19 2018-05-19 2018-05-19  
 1   Nidas Kijauskas ,   Rasa Šulnienė   Dėl 1-4 vietų    
 N.Kijauskas, R.Šulnienė    
 8       ->    
  [114] 15:10    N.Kijauskas, R.Šulnienė  
 5   Laimonas Vaškevičius ,   Živilė Šeškevičienė      21:14  21:14 [17']  
[91] 13:55    L.Vaškevičius, Ž.Šeškevičienė    
 4   Ramūnas Kavaliauskas ,   Veslava Tankevič    12:21  21:18  21:11 [34']    1-a vieta
    [128] 15:55    N.Kijauskas, R.Šulnienė
 3   Andrius Kordušas ,   Giedrė Dapkuvienė        21:9  21:7 [15']
[92] 14:20    A.Kordušas, G.Dapkuvienė    
 6   Tomas Lukoševičius ,   Aurelija Pakšytė    18:21  21:12  21:15 [24']    
  [115] 15:10    M.Stankevičius, I.Petrulaitienė  
 7   Mindaugas Trybas ,   Svetlana Čalkina      21:19  16:21  21:16 [33']  
[93] 14:20    M.Stankevičius, I.Petrulaitienė    
 2   Marijus Stankevičius ,   Indrė Petrulaitienė    16:21  21:16  21:16 [32']    
     
     L.Vaškevičius, Ž.Šeškevičienė  3-a vieta
  [129] 15:55    L.Vaškevičius, Ž.Šeškevičienė
   A.Kordušas, G.Dapkuvienė   21:19  21:14 [18']
       
   Dėl 5-8 vietų    
     
   R.Kavaliauskas, V.Tankevič  
   R.Kavaliauskas, V.Tankevič   ->  5-a vieta
    [130] 15:55    T.Lukoševičius, A.Pakšytė
   T.Lukoševičius, A.Pakšytė     21:17  21:19 [20']
  [116] 15:10    T.Lukoševičius, A.Pakšytė  
   M.Trybas, S.Čalkina   21:16  13:21  21:9 [27']  
       
       
     7-a vieta
     M.Trybas, S.Čalkina
     M.Trybas, S.Čalkina   ->
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-13 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:00 2019-09-29 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-17 
     U-11 
Hummel Badmintono Lyga
2019-09-28 10:00 2019-09-28 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 10:00 2019-09-21 21:00
N badminton, Vilnius
     U-17    VV    MV    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2019-09-14 09:30 2019-09-14 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.