Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Bj, Cj grupės, Data: 2018-06-02, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-19 B, Vyrų vienetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-06-02 2018-06-02 2018-06-02 2018-06-02  
 1   Vilius Bagdanavičius    Dėl 1-8 vietos      
 V.Bagdanavičius      
 16       ->      
  [101] 14:40   V.Bagdanavičius    
 9   Artūras Radavičius      21:7  21:17 [22']    
[86] 13:50   D.Gudavičius      
 8   Deinoras Gudavičius    21:12  21:11 [32']      
    [115] 15:30   V.Bagdanavičius  
 5   Arnas Juknevičius        21:10  21:19 [23']  
[87] 13:50   A.Juknevičius      
 12   Danielius Niurka    21:13  21:13 [23']      
  [102] 14:40   A.Juknevičius    
 13         24:22  21:14 [27']    
 D.Genys      
 4   Dovas Genys    ->       1-a vieta
      [125] 15:50   V.Bagdanavičius
 3   Domas Pakšys          21:16  21:13 [26']
 D.Pakšys      
 14       ->      
  [103] 14:40   L.Puišys    
 11   Matas Liorančas      25:23  21:12 [24']    
[88] 13:50   L.Puišys      
 6   Lukas Puišys    16:21  21:15  21:16 [44']      
    [116] 15:30   R.Grigaliūnas  
 7   Justas Balsys        21:17  21:19 [27']  
[89] 14:15   J.Balsys      
 10   Justas Zybartas    21:11  21:16 [21']      
  [104] 14:40   R.Grigaliūnas    
 15         21:18  21:12 [22']    
 R.Grigaliūnas      
 2   Rapolas Grigaliūnas    ->    A.Juknevičius   3-a vieta
      [126] 15:50   L.Puišys
       L.Puišys   23:21  21:16 [31']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     D.Gudavičius    
    [117] 15:30   D.Genys  
     D.Genys   21:17  21:15 [28']   5-a vieta
      [127] 15:50   J.Balsys
     D.Pakšys     22:20  21:16 [25']
    [118] 15:30   J.Balsys  
     J.Balsys   21:0 [12']  
         
         
       D.Gudavičius   7-a vieta
      [128] 15:50   D.Gudavičius
       D.Pakšys   21:0 [11']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Radavičius    
   A.Radavičius   ->    
    [105] 15:05   A.Radavičius  
   D.Niurka     21:15  14:21  21:9 [42']  
   D.Niurka    
    ->     9-a vieta
      [119] 15:30   M.Liorančas
        21:8  21:8 [21']
   M.Liorančas    
   M.Liorančas   ->    
    [106] 15:05   M.Liorančas  
   J.Zybartas     21:5  21:4 [20']  
   J.Zybartas    
    ->    
         
       D.Niurka   11-a vieta
      [120] 15:30   J.Zybartas
       J.Zybartas   21:19  21:12 [21']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 
Hummel Badmintono Lyga
2019-06-29 10:00 2019-06-29 22:00
Prienai, Prienai
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2019-06-22 10:00 2019-06-22 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
Pabaltijo veteranų badmintono čempionatas
2019-06-15 09:45 2019-06-15 21:00
Prienai, Prienai . ,
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
     70+    VV  
RSL Lithuanian International 2019
2019-06-06 09:00 2019-06-09 18:00
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV    VD    MD   Kv  MX  
CBC Junior 2019 (N4)
2019-06-08 10:00 2019-06-08 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
PBL (8 etapas)
2019-06-01 09:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
CBC Junior 2019 (N3)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.