Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Bj, Cj grupės, Data: 2018-06-02, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-19 C, Moterų vienetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-06-02 2018-06-02 2018-06-02 2018-06-02  
 1   Evelina Karlikauskytė    Dėl 1-8 vietos      
[4] 10:00   E.Karlikauskytė      
 16   Augustė Stankevičiūtė    21:16  21:19 [29']      
  [20] 10:45   E.Karlikauskytė    
 9   Aina Ralytė      21:9  21:19 [26']    
[5] 10:00   D.Lygnugarytė      
 8   Dangė Lygnugarytė    23:21  18:21  21:17 [39']      
    [37] 11:30   I.Baranauskaitė  
 5   Oresta Ščerbakova        21:8  23:21 [22']  
[6] 10:00   O.Ščerbakova      
 12   Atėnė Peleckytė    21:13  21:15 [23']      
  [21] 10:45   I.Baranauskaitė    
 13   Ivija Baranauskaitė      21:9  19:21  21:17 [34']    
[7] 10:00   I.Baranauskaitė      
 4   Martyna Marija Marcinkevičiūtė    15:21  21:11  21:16 [37']       1-a vieta
      [55] 12:15   M.Barauskaitė
 3   Liepa Leonavičiūtė          21:18  21:13 [23']
[8] 10:00   L.Leonavičiūtė      
 14   Saida Micevičiūtė    21:4  21:10 [20']      
  [22] 10:45    L.Leonavičiūtė    
 11   Fausta Gedminaitė      17:21  21:11  21:13 [36']    
[9] 10:20    F.Gedminaitė      
 6   Rusnė Vitkauskaitė    21:16  21:10 [17']      
    [38] 11:30    M.Barauskaitė  
 7   Vakarė Žilytė        21:8  21:14 [17']  
[10] 10:20    V.Žilytė      
 10   Smiltė Mauragytė    21:16  21:4 [13']      
  [23] 10:45    M.Barauskaitė    
 15   Justė Linkutė      21:15  21:9 [16']    
[12] 10:20   M.Barauskaitė      
 2   Minija Barauskaitė    21:17  21:8 [19']    E.Karlikauskytė   3-a vieta
      [56] 12:15   E.Karlikauskytė
       L.Leonavičiūtė   21:17  21:7 [26']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     D.Lygnugarytė    
    [39] 11:30   O.Ščerbakova  
     O.Ščerbakova   21:17  21:19 [27']   5-a vieta
      [57] 12:40   O.Ščerbakova
     F.Gedminaitė     21:19  21:16 [21']
    [40] 11:30   V.Žilytė  
     V.Žilytė   22:20  18:21  25:23 [36']  
         
         
       D.Lygnugarytė   7-a vieta
      [58] 12:40   F.Gedminaitė
       F.Gedminaitė   21:15  15:21  21:15 [36']
         
    Dėl 9-16 vietos      
   A.Stankevičiūtė      
  [24] 10:45   A.Stankevičiūtė    
   A.Ralytė   21:13  21:14 [25']    
    [41] 11:50   M.Marcinkevičiūtė  
   A.Peleckytė     21:9  21:12 [19']  
  [25] 11:05   M.Marcinkevičiūtė    
   M.Marcinkevičiūtė   21:12  21:10 [17']     9-a vieta
      [59] 12:40    M.Marcinkevičiūtė
   S.Micevičiūtė       21:10  21:6 [13']
  [26] 11:05   R.Vitkauskaitė    
   R.Vitkauskaitė   21:15  21:12 [19']    
    [42] 11:50   J.Linkutė  
   S.Mauragytė     21:11  14:21  21:9 [30']  
  [28] 11:05   J.Linkutė    
   J.Linkutė   21:13  14:21  21:13 [32']    
         
       A.Stankevičiūtė   11-a vieta
      [60] 12:40   A.Stankevičiūtė
       R.Vitkauskaitė   21:10  21:16 [24']
         
      Dėl 13-16 vietos    
     A.Ralytė    
    [43] 11:50   A.Ralytė  
     A.Peleckytė   21:15  21:9 [30']   13-a vieta
      [61] 12:40   A.Ralytė
     S.Micevičiūtė     21:15  21:15 [26']
    [44] 11:50   S.Mauragytė  
     S.Mauragytė   21:18  21:10 [19']  
         
         
       A.Peleckytė   15-a vieta
      [62] 12:40   A.Peleckytė
       S.Micevičiūtė   21:9  21:11 [21']
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 99 100 
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė . ,
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
     U-13    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Žalgiriai, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV  
Baltic Youth Championship
2019-11-02 09:00 2019-11-03 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-16    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-14    VV    MV    VD    MD    MX  
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras
2019-11-03 10:00 2019-11-03 21:00
Siemens Arena, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     U-17    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.