Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
CBC Junior (4), Data: 2018-01-06, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-16, Vyrų vienetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-01-06 2018-01-06 2018-01-06 2018-01-06  
 1   Vilius Bagdanavičius    Dėl 1-8 vietos      
 V.Bagdanavičius      
 16       ->      
  [105] 15:40    V.Bagdanavičius    
 9   Simas Kanapeckas      21:11  21:2 [14']    
[94] 15:00    S.Kanapeckas      
 8   Deivydas Žilinskas    21:11  15:21  21:16 [28']      
    [114] 16:00    V.Bagdanavičius  
 5   Ignas Lukoševičius        21:8  21:18 [19']  
[95] 15:00    I.Lukoševičius      
 12   Ąžuolas Barkauskas    24:22  21:15 [20']      
  [106] 15:40    R.Grigaliūnas    
 13         19:21  21:14  21:17 [29']    
 R.Grigaliūnas      
 4   Rapolas Grigaliūnas    ->       1-a vieta
      [126] 16:40    V.Bagdanavičius
 3   Jonas Ožalas          21:17  17:21  21:18 [34']
 J.Ožalas      
 14       ->      
  [107] 15:40    J.Ožalas    
 11   Ugnius Mikalauskas      21:13  21:12 [18']    
[96] 15:20    S.Novikas      
 6   Simas Novikas    21:17  21:8 [18']      
    [115] 16:20    J.Ožalas  
 7   Augustas Valatka        21:15  21:17 [19']  
[97] 15:20    A.Valatka      
 10   Dovydas Guja    21:1  21:13 [10']      
  [108] 15:40    D.Pakšys    
 15         21:13  21:13 [16']    
 D.Pakšys      
 2   Domas Pakšys    ->    R.Grigaliūnas   3-a vieta
      [127] 16:40    D.Pakšys
       D.Pakšys   21:8  21:10 [17']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     S.Kanapeckas    
    [116] 16:20    I.Lukoševičius  
     I.Lukoševičius   12:21  21:14  22:20 [32']   5-a vieta
      [128] 17:00    S.Novikas
     S.Novikas     18:21  21:15  21:16 [31']
    [117] 16:20    S.Novikas  
     A.Valatka   12:21  21:16  21:16 [32']  
         
         
       S.Kanapeckas   7-a vieta
      [129] 17:00    S.Kanapeckas
       A.Valatka   21:18  21:18 [28']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   D.Žilinskas    
   D.Žilinskas   ->    
    [118] 16:20    D.Žilinskas  
   Ą.Barkauskas     21:18  15:21  21:19 [29']  
   Ą.Barkauskas    
    ->     9-a vieta
      [130] 17:00    D.Žilinskas
        21:16  21:4 [14']
   U.Mikalauskas    
   U.Mikalauskas   ->    
    [119] 16:20    U.Mikalauskas  
   D.Guja     21:15  21:15 [16']  
   D.Guja    
    ->    
         
       Ą.Barkauskas   11-a vieta
      [131] 17:00    Ą.Barkauskas
       D.Guja   21:9  21:6 [11']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 
Hummel Badmintono Lyga
2019-06-29 10:00 2019-06-29 22:00
Prienai, Prienai
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2019-06-22 10:00 2019-06-22 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Pabaltijo veteranų badmintono čempionatas
2019-06-15 09:45 2019-06-15 21:00
Prienai, Prienai . ,
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
     70+    VV  
RSL Lithuanian International 2019
2019-06-06 09:00 2019-06-09 18:00
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV    VD    MD   Kv  MX  
CBC Junior 2019 (N4)
2019-06-08 10:00 2019-06-08 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
PBL (8 etapas)
2019-06-01 09:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
CBC Junior 2019 (N3)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.