Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
CBC Junior (4), Data: 2018-01-06, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-16, Vyrų vienetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-01-06 2018-01-06 2018-01-06 2018-01-06  
 1   Vilius Bagdanavičius    Dėl 1-8 vietos      
 V.Bagdanavičius      
 16       ->      
  [105] 15:40    V.Bagdanavičius    
 9   Simas Kanapeckas      21:11  21:2 [14']    
[94] 15:00    S.Kanapeckas      
 8   Deivydas Žilinskas    21:11  15:21  21:16 [28']      
    [114] 16:00    V.Bagdanavičius  
 5   Ignas Lukoševičius        21:8  21:18 [19']  
[95] 15:00    I.Lukoševičius      
 12   Ąžuolas Barkauskas    24:22  21:15 [20']      
  [106] 15:40    R.Grigaliūnas    
 13         19:21  21:14  21:17 [29']    
 R.Grigaliūnas      
 4   Rapolas Grigaliūnas    ->       1-a vieta
      [126] 16:40    V.Bagdanavičius
 3   Jonas Ožalas          21:17  17:21  21:18 [34']
 J.Ožalas      
 14       ->      
  [107] 15:40    J.Ožalas    
 11   Ugnius Mikalauskas      21:13  21:12 [18']    
[96] 15:20    S.Novikas      
 6   Simas Novikas    21:17  21:8 [18']      
    [115] 16:20    J.Ožalas  
 7   Augustas Valatka        21:15  21:17 [19']  
[97] 15:20    A.Valatka      
 10   Dovydas Guja    21:1  21:13 [10']      
  [108] 15:40    D.Pakšys    
 15         21:13  21:13 [16']    
 D.Pakšys      
 2   Domas Pakšys    ->    R.Grigaliūnas   3-a vieta
      [127] 16:40    D.Pakšys
       D.Pakšys   21:8  21:10 [17']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     S.Kanapeckas    
    [116] 16:20    I.Lukoševičius  
     I.Lukoševičius   12:21  21:14  22:20 [32']   5-a vieta
      [128] 17:00    S.Novikas
     S.Novikas     18:21  21:15  21:16 [31']
    [117] 16:20    S.Novikas  
     A.Valatka   12:21  21:16  21:16 [32']  
         
         
       S.Kanapeckas   7-a vieta
      [129] 17:00    S.Kanapeckas
       A.Valatka   21:18  21:18 [28']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   D.Žilinskas    
   D.Žilinskas   ->    
    [118] 16:20    D.Žilinskas  
   Ą.Barkauskas     21:18  15:21  21:19 [29']  
   Ą.Barkauskas    
    ->     9-a vieta
      [130] 17:00    D.Žilinskas
        21:16  21:4 [14']
   U.Mikalauskas    
   U.Mikalauskas   ->    
    [119] 16:20    U.Mikalauskas  
   D.Guja     21:15  21:15 [16']  
   D.Guja    
    ->    
         
       Ą.Barkauskas   11-a vieta
      [131] 17:00    Ą.Barkauskas
       D.Guja   21:9  21:6 [11']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 101 102 
FZ FORZA CBC JUNIOR (N4)
2020-02-08 10:00 2020-02-08 22:00
Delfi, Vilnius
     U-20 
     U-16 
     U-14 
     U-12 
Palangos stinta 2020
2020-02-08 10:00 2020-02-08 21:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Atviros badmintono pirmenybės Prienų raj. mero taurei laimėti
2020-02-08 10:00 2020-02-08 21:00
Prienai, Prienai
JSO Nr. 2
2020-02-01 10:00 2020-02-01 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C 
     Suaug D    VD    MX  
☼ PBL [SE7.EP4]
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Badmintono akademijos taurė (U-13; U-17)
2020-01-25 09:45 2020-01-25 21:00
SEB arena, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga
2020-01-18 09:15 2020-01-18 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR (N3)
2020-01-18 10:30 2020-01-18 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Delfi / CBC Gimtadienis
2020-01-11 10:00 2020-01-11 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
JSO Nr.1
2020-01-04 09:45 2020-01-04 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.