Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
PBL (5 etapas), Data: 2018-01-13, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Mėgėjai C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-01-13 2018-01-13 2018-01-13 2018-01-13  
 1   Augustas Valatka 
 Deivydas Žilinskas 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Valatka, D.Žilinskas      
 16       ->      
  [53] 12:35    A.Valatka, D.Žilinskas    
 9   Andrius Mikelionis 
 Pranas Varaneckas 
    21:19  21:16 [16']    
[31] 11:15    A.Mikelionis, P.Varaneckas      
 8   Darius Rekašius 
 Raimondas Venslovas 
  21:14  21:15 [16']      
    [77] 13:50    A.Valatka, D.Žilinskas  
 5   Martynas Puchovičius 
 Dainius Mazėtis 
      21:14  21:14 [16']  
 M.Puchovičius, D.Mazėtis      
 12       ->      
  [54] 12:35    M.Puchovičius, D.Mazėtis    
 13         21:12  21:14 [16']    
 R.Budrikas, N.Molis      
 4   Rolandas Budrikas 
 Nerijus Molis 
  ->       1-a vieta
      [91] 14:45    A.Valatka, D.Žilinskas
 3   Vytautas Šeibutas 
 Gediminas Jauniškis 
        23:21  21:19 [19']
 V.Šeibutas, G.Jauniškis      
 14       ->      
  [55] 12:35    V.Šeibutas, G.Jauniškis    
 11         21:12  21:12 [14']    
 P.Rudokas, G.Buitvydas      
 6   Paulius Rudokas 
 Gediminas Buitvydas 
  ->      
    [78] 13:50    G.Orlovas, A.Bagdonas  
 7   Andrius Javniškis 
 Ramūnas Ražanauskas 
      21:17  21:19 [19']  
[32] 11:15    A.Javniškis, R.Ražanauskas      
 10   Marius Puškorius 
 Deividas Zimblys 
  17:21  21:18  21:18 [31']      
  [56] 12:35    G.Orlovas, A.Bagdonas    
 15         21:17  21:16 [20']    
 G.Orlovas, A.Bagdonas      
 2   Grigorijus Orlovas 
 Algis Bagdonas 
  ->    M.Puchovičius, D.Mazėtis   3-a vieta
      [92] 14:45    M.Puchovičius, D.Mazėtis
       V.Šeibutas, G.Jauniškis   22:20  22:20 [19']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Mikelionis, P.Varaneckas    
    [79] 13:50    A.Mikelionis, P.Varaneckas  
     R.Budrikas, N.Molis   22:20  21:18 [20']   5-a vieta
      [93] 14:45    A.Mikelionis, P.Varaneckas
     P.Rudokas, G.Buitvydas     21:15  23:21 [20']
    [80] 13:50   P.Rudokas, G.Buitvydas  
     A.Javniškis, R.Ražanauskas   21:18  18:21  21:15 [32']  
         
         
       R.Budrikas, N.Molis   7-a vieta
      [94] 14:45    R.Budrikas, N.Molis
       A.Javniškis, R.Ražanauskas   16:21  21:16  21:17 [31']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   D.Rekašius, R.Venslovas    
   D.Rekašius, R.Venslovas   ->    
     D.Rekašius, R.Venslovas  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [57] 13:00    M.Puškorius, D.Zimblys
        21:10  21:8 [14']
   .    
    ->    
     M.Puškorius, D.Zimblys  
   M.Puškorius, D.Zimblys     ->  
   M.Puškorius, D.Zimblys    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 98 99 
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras
2019-11-03 10:00 2019-11-03 21:00
Siemens Arena, Vilnius
Baltic Youth Championship
2019-11-01 10:00 2019-11-03 16:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-16 
     U-14 
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas)
2019-11-02 10:00 2019-11-02 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 20:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.