Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Badmintono akademijos taurė, Data: 2017-11-18, Vieta: SEB arena, Vilnius  
Grupė- U-15, Moterų vienetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-11-18 2017-11-18 2017-11-18 2017-11-18  
 1   Urtė Rakštytė    Dėl 1-8 vietos      
[53] 14:15   U.Rakštytė      
 16   Emilė Davidonytė    21:4  21:2 [14']      
  [70] 15:40   U.Rakštytė    
 9   Ugnė Mikalauskaitė      21:9  21:11 [32']    
[54] 14:15   A.Leimonaitė      
 8   Augustė Leimonaitė    22:20  21:5 [13']      
    [85] 17:05   U.Rakštytė  
 5   Martyna Marija Marcinkevičiūtė        21:15  21:5 [13']  
[55] 14:15   M.Marcinkevičiūtė      
 12   Karolina Merkevičiūtė    21:8  21:5 [15']      
  [71] 15:40   M.Marcinkevičiūtė    
 13   Ugnė Stankevičiūtė      21:10  21:17 [19']    
[56] 14:15   E.Ogurkis      
 4   Emilija Ogurkis    21:3  21:6 [15']       1-a vieta
      [97] 18:05   U.Rakštytė
 3   Jogailė Kelečiūtė          21:10  21:18 [21']
[57] 14:35   J.Kelečiūtė      
 14   Emilė Kazlauskaitė    21:0  21:0 [15']      
  [72] 16:00   M.Barauskaitė    
 11   Akvilė Petkevičiūtė      11:21  21:12  21:13 [31']    
[58] 14:35   M.Barauskaitė      
 6   Minija Barauskaitė    21:13  21:18 [16']      
    [86] 17:05   K.Anciūtė  
 7   Lia Loginova        21:19  21:16 [14']  
[59] 14:35   L.Loginova      
 10   Nikolė Puchovičiūtė    21:10  21:9 [17']      
  [73] 16:00   K.Anciūtė    
 15   Deimantė Tracevičiūtė      11:23  21:14  21:9 [29']    
[60] 14:35   K.Anciūtė      
 2   Kristė Anciūtė    21:0  21:3 [10']    M.Marcinkevičiūtė   3-a vieta
      [98] 18:05   M.Marcinkevičiūtė
       M.Barauskaitė   21:23  21:18  21:14 [30']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Leimonaitė    
    [87] 17:05   E.Ogurkis  
     E.Ogurkis   16:21  21:19  21:17 [24']   5-a vieta
      [99] 18:05   J.Kelečiūtė
     J.Kelečiūtė     21:13  21:17 [18']
    [88] 17:25   J.Kelečiūtė  
     L.Loginova   21:12  21:14 [17']  
         
         
       A.Leimonaitė   7-a vieta
     
       L.Loginova   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
   E.Davidonytė      
  [74] 16:00   U.Mikalauskaitė    
   U.Mikalauskaitė   21:16  21:11 [4']    
    [89] 17:25   K.Merkevičiūtė  
   K.Merkevičiūtė     21:12  21:13 [14']  
  [75] 16:00   K.Merkevičiūtė    
   U.Stankevičiūtė   21:16  21:11 [9']     9-a vieta
      [100] 18:30   K.Merkevičiūtė
   E.Kazlauskaitė       21:18  23:21 [20']
  [76] 16:20   A.Petkevičiūtė    
   A.Petkevičiūtė   21:14  23:21 [18']    
    [90] 17:25   N.Puchovičiūtė  
   N.Puchovičiūtė     21:15  21:8 [17']  
  [77] 16:20   N.Puchovičiūtė    
   D.Tracevičiūtė   21:2  21:10 [8']    
         
       U.Mikalauskaitė   11-a vieta
     
       A.Petkevičiūtė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
     E.Davidonytė    
     
     U.Stankevičiūtė   ->   13-a vieta
     
     E.Kazlauskaitė     ->
     
     D.Tracevičiūtė   ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 94 95 
RSL Lithuanian International 2019
2019-06-05 10:00 2019-06-09 18:00
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug    VD  
CBC Junior 2019 (N4)
2019-06-08 10:00 2019-06-08 22:00
Delfi, Vilnius
PBL (8 etapas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Badmintono akademijos mėgėjų taurė
2019-06-01 10:00 2019-06-01 21:00
SEB arena, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
CBC Junior 2019 (N3)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Sportas visiems
2019-05-25 11:00 2019-05-25 20:00
V.Jurgučio pagrindinė mokykla, Palanga
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Balsiai - 2019
2019-05-18 08:30 2019-05-18 23:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.