Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Badmintono akademijos taurė, Data: 2017-11-18, Vieta: SEB arena, Vilnius  
Grupė- U-15, Moterų vienetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-11-18 2017-11-18 2017-11-18 2017-11-18  
 1   Urtė Rakštytė    Dėl 1-8 vietos      
[53] 14:15   U.Rakštytė      
 16   Emilė Davidonytė    21:4  21:2 [14']      
  [70] 15:40   U.Rakštytė    
 9   Ugnė Mikalauskaitė      21:9  21:11 [32']    
[54] 14:15   A.Leimonaitė      
 8   Augustė Leimonaitė    22:20  21:5 [13']      
    [85] 17:05   U.Rakštytė  
 5   Martyna Marija Marcinkevičiūtė        21:15  21:5 [13']  
[55] 14:15   M.Marcinkevičiūtė      
 12   Karolina Merkevičiūtė    21:8  21:5 [15']      
  [71] 15:40   M.Marcinkevičiūtė    
 13   Ugnė Stankevičiūtė      21:10  21:17 [19']    
[56] 14:15   E.Ogurkis      
 4   Emilija Ogurkis    21:3  21:6 [15']       1-a vieta
      [97] 18:05   U.Rakštytė
 3   Jogailė Kelečiūtė          21:10  21:18 [21']
[57] 14:35   J.Kelečiūtė      
 14   Emilė Kazlauskaitė    21:0  21:0 [15']      
  [72] 16:00   M.Barauskaitė    
 11   Akvilė Petkevičiūtė      11:21  21:12  21:13 [31']    
[58] 14:35   M.Barauskaitė      
 6   Minija Barauskaitė    21:13  21:18 [16']      
    [86] 17:05   K.Anciūtė  
 7   Lia Loginova        21:19  21:16 [14']  
[59] 14:35   L.Loginova      
 10   Nikolė Puchovičiūtė    21:10  21:9 [17']      
  [73] 16:00   K.Anciūtė    
 15   Deimantė Tracevičiūtė      11:23  21:14  21:9 [29']    
[60] 14:35   K.Anciūtė      
 2   Kristė Anciūtė    21:0  21:3 [10']    M.Marcinkevičiūtė   3-a vieta
      [98] 18:05   M.Marcinkevičiūtė
       M.Barauskaitė   21:23  21:18  21:14 [30']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Leimonaitė    
    [87] 17:05   E.Ogurkis  
     E.Ogurkis   16:21  21:19  21:17 [24']   5-a vieta
      [99] 18:05   J.Kelečiūtė
     J.Kelečiūtė     21:13  21:17 [18']
    [88] 17:25   J.Kelečiūtė  
     L.Loginova   21:12  21:14 [17']  
         
         
       A.Leimonaitė   7-a vieta
     
       L.Loginova   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
   E.Davidonytė      
  [74] 16:00   U.Mikalauskaitė    
   U.Mikalauskaitė   21:16  21:11 [4']    
    [89] 17:25   K.Merkevičiūtė  
   K.Merkevičiūtė     21:12  21:13 [14']  
  [75] 16:00   K.Merkevičiūtė    
   U.Stankevičiūtė   21:16  21:11 [9']     9-a vieta
      [100] 18:30   K.Merkevičiūtė
   E.Kazlauskaitė       21:18  23:21 [20']
  [76] 16:20   A.Petkevičiūtė    
   A.Petkevičiūtė   21:14  23:21 [18']    
    [90] 17:25   N.Puchovičiūtė  
   N.Puchovičiūtė     21:15  21:8 [17']  
  [77] 16:20   N.Puchovičiūtė    
   D.Tracevičiūtė   21:2  21:10 [8']    
         
       U.Mikalauskaitė   11-a vieta
     
       A.Petkevičiūtė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
     E.Davidonytė    
     
     U.Stankevičiūtė   ->   13-a vieta
     
     E.Kazlauskaitė     ->
     
     D.Tracevičiūtė   ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 92 93 
Hummel Badmintono Lyga
2019-03-30 10:00 2019-03-30 22:00
Sporto halė, Kaunas
N badminton Taurė
2019-03-30 10:00 2019-03-30 21:00
N badminton, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
     U-11 
CBC vienetų turnyras
2019-03-30 11:00 2019-03-30 18:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2019-03-23 12:00 2019-03-24 16:00
Bastilija, Tauragė
Panevėžio badmintono klubo gimtadienis
2019-03-23 10:00 2019-03-23 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
PBL (6 etapas)
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Kavos banko Entuziastų turnyras
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Pilėnų VM, Kaunas
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
„Žalgirio“ asmeninis čempionatas
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Lietuvos mokyklų žaidynės. Finalinės varžybos
2019-03-16 10:00 2019-03-16 20:00
Bastilija, Tauragė . ,
     U-19    VV    MV    VD    MD  
14-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Cv)
2019-03-09 10:00 2019-03-09 22:30
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Hummel lyga  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.