Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
PBL (6 etapas), Data: 2018-02-17, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Mėgėjai C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-02-17 2018-02-17 2018-02-17 2018-02-17  
 1   Uldis Lazdinš 
 Ingūna Aldina 
  Dėl 1-8 vietos      
 U.Lazdinš, I.Aldina      
 16       ->      
  [46] 12:50    U.Lazdinš, I.Aldina    
 9   Mindaugas Kelpšas 
 Kristina Ežerskytė 
    9:21  21:17  21:12 [25']    
[35] 12:00    M.Kelpšas, K.Ežerskytė      
 8   Giedrius Butvilas 
 Vilma Kudabienė 
  21:13  21:15 [15']      
    [58] 13:15    U.Lazdinš, I.Aldina  
 5   Marius Tamošiūnas 
 Monika Janutaitė 
      21:13  21:15 [17']  
[36] 12:00    M.Puchovičius, S.Macijauskaitė      
 12   Martynas Puchovičius 
 Sigutė Macijauskaitė 
  11:21  21:14  21:18 [24']      
  [47] 12:50    A.Valatka, A.Stravinskaitė    
 13   Augustas Valatka 
 Agnė Stravinskaitė 
    21:13  21:15 [17']    
[37] 12:00    A.Valatka, A.Stravinskaitė      
 4   Martynas Grigaliūnas 
 Akvilė Kazlienė  
  22:20  21:12 [17']       1-a vieta
      [71] 14:05    U.Lazdinš, I.Aldina
 3   Laisvydas Liaudanskas 
 Jurgita Bazytė 
        21:16  14:21  22:20 [30']
[38] 12:25    L.Liaudanskas, J.Bazytė      
 14   Gediminas Fridricas 
 Evelina Keturakytė 
  21:9  21:15 [14']      
  [48] 12:50    L.Liaudanskas, J.Bazytė    
 11   Paulius Rudokas 
 Gintarė Ramanauskaitė 
    21:9  21:18 [14']    
[39] 12:25    A.Maziliauskas, K.Janutaitė      
 6   Aldas Maziliauskas 
 Kotryna Janutaitė 
  21:12  21:9 [14']      
    [59] 13:15    L.Liaudanskas, J.Bazytė  
 7   Almantas Viruišis 
 Ilona Ivoškienė 
      21:14  21:16 [17']  
[40] 12:25    A.Viruišis, I.Ivoškienė      
 10   Ramūnas Ražanauskas 
 Jurgita Girdiušaitė 
  21:16  21:7 [16']      
  [49] 12:50    A.Viruišis, I.Ivoškienė    
 15         21:12  21:16 [17']    
 V.Česonis, R.Žigienė      
 2   Vytautas Česonis 
 Rūta Žigienė 
  ->    A.Valatka, A.Stravinskaitė   3-a vieta
      [72] 14:05    A.Valatka, A.Stravinskaitė
       A.Viruišis, I.Ivoškienė   21:16  21:15 [19']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Kelpšas, K.Ežerskytė    
    [60] 13:15    M.Kelpšas, K.Ežerskytė  
     M.Puchovičius, S.Macijauskaitė   21:19  21:14 [16']   5-a vieta
      [73] 14:05    M.Kelpšas, K.Ežerskytė
     A.Maziliauskas, K.Janutaitė     21:12  21:12 [13']
    [61] 13:15    V.Česonis, R.Žigienė  
     V.Česonis, R.Žigienė   21:19  21:18 [18']  
         
         
       M.Puchovičius, S.Macijauskaitė   7-a vieta
      [74] 14:05    A.Maziliauskas, K.Janutaitė
       A.Maziliauskas, K.Janutaitė   12:21  21:19  23:21 [28']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   G.Butvilas, V.Kudabienė    
   G.Butvilas, V.Kudabienė   ->    
    [62] 13:40    M.Tamošiūnas, M.Janutaitė  
   M.Tamošiūnas, M.Janutaitė     21:14  21:13 [14']  
  [50] 12:50    M.Tamošiūnas, M.Janutaitė    
   M.Grigaliūnas, A.Kazlienė   21:18  13:21  21:14 [22']     9-a vieta
      [75] 14:05    R.Ražanauskas, J.Girdiušaitė
   G.Fridricas, E.Keturakytė       11:21  21:19  21:17 [26']
  [51] 12:50    P.Rudokas, G.Ramanauskaitė    
   P.Rudokas, G.Ramanauskaitė   21:11  21:17 [18']    
    [63] 13:40    R.Ražanauskas, J.Girdiušaitė  
   R.Ražanauskas, J.Girdiušaitė     21:10  21:18 [18']  
   R.Ražanauskas, J.Girdiušaitė    
    ->    
         
       G.Butvilas, V.Kudabienė   11-a vieta
      [76] 14:05    P.Rudokas, G.Ramanauskaitė
       P.Rudokas, G.Ramanauskaitė   16:21  22:20  21:13 [31']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     M.Grigaliūnas, A.Kazlienė  
     M.Grigaliūnas, A.Kazlienė   ->   13-a vieta
      [64] 14:05    M.Grigaliūnas, A.Kazlienė
     G.Fridricas, E.Keturakytė     21:12  21:13 [13']
     G.Fridricas, E.Keturakytė  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 98 99 
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras
2019-11-03 10:00 2019-11-03 21:00
Siemens Arena, Vilnius
Baltic Youth Championship
2019-11-01 12:00 2019-11-03 16:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-16 
     U-14 
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas)
2019-11-02 10:00 2019-11-02 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 20:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.