Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
PBL (7 etapas), Data: 2018-03-17, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Mėgėjai, Moterų dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-03-17 2018-03-17 2018-03-17 2018-03-17  
 1   Toma Rakauskaitė 
 Neringa Brazauskienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 T.Rakauskaitė, N.Brazauskienė      
 16       ->      
  [171] 19:15    T.Rakauskaitė, N.Brazauskienė    
 9   Danyu Zhong 
 Kotryna Ragalevičiūtė 
    21:10  21:15 [16']    
[162] 18:50    A.Jankauskaitė, A.Martinkutė      
 8   Aistė Jankauskaitė 
 Aurelija Martinkutė 
  21:16  21:19 [22']      
    [181] 19:40    E.Galentaitė, K.Urbonavičiūtė  
 5   Justė Kažanauskaitė 
 Rūta Ulozaitė 
      18:21  24:22  21:16 [30']  
 J.Kažanauskaitė, R.Ulozaitė      
 12       ->      
  [172] 19:15    E.Galentaitė, K.Urbonavičiūtė    
 13         21:19  21:18 [22']    
 E.Galentaitė, K.Urbonavičiūtė      
 4   Eglė Galentaitė 
 Kornelija Urbonavičiūtė 
  ->       1-a vieta
      [193] 20:30    A.Pakšytė, A.Brikaitė
 3   Justė Žibūdienė 
 Jelena Puchova 
        19:21  21:18  21:18 [37']
 J.Žibūdienė, J.Puchova      
 14       ->      
  [173] 19:15    J.Žibūdienė, J.Puchova    
 11   Eglė Bagdonienė 
 Živilė Nečejauskaitė 
    16:21  21:14  21:19 [33']    
[163] 18:50    A.Montvydaitė, N.Beketova      
 6   Aušra Montvydaitė 
 Natalija Beketova 
  21:9  21:15 [16']      
    [182] 20:05    A.Pakšytė, A.Brikaitė  
 7   Viktorija Suško 
 Indrė Semaškienė 
      21:15  21:12 [17']  
[164] 18:50    V.Suško, I.Semaškienė      
 10   Agnė Krušataitė 
 Agnė Navickaitė 
  21:12  21:9 [14']      
  [174] 19:15    A.Pakšytė, A.Brikaitė    
 15         21:9  21:16 [18']    
 A.Pakšytė, A.Brikaitė      
 2   Aurelija Pakšytė 
 Aušra Brikaitė 
  ->    T.Rakauskaitė, N.Brazauskienė   3-a vieta
      [194] 20:30    T.Rakauskaitė, N.Brazauskienė
       J.Žibūdienė, J.Puchova   10:21  25:23  27:25 [34']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Jankauskaitė, A.Martinkutė    
    [183] 20:05    A.Jankauskaitė, A.Martinkutė  
     J.Kažanauskaitė, R.Ulozaitė   14:21  21:17  21:19 [29']   5-a vieta
      [195] 20:30    A.Montvydaitė, N.Beketova
     A.Montvydaitė, N.Beketova     21:13  21:17 [18']
    [184] 20:05    A.Montvydaitė, N.Beketova  
     V.Suško, I.Semaškienė   21:15  20:22  21:17 [35']  
         
         
       J.Kažanauskaitė, R.Ulozaitė   7-a vieta
      [196] 20:30    J.Kažanauskaitė, R.Ulozaitė
       V.Suško, I.Semaškienė   21:14  21:14 [18']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   D.Zhong, K.Ragalevičiūtė    
   D.Zhong, K.Ragalevičiūtė   ->    
     D.Zhong, K.Ragalevičiūtė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [185] 20:05    D.Zhong, K.Ragalevičiūtė
        21:13  21:11 [14']
   E.Bagdonienė, Ž.Nečejauskaitė    
   E.Bagdonienė, Ž.Nečejauskaitė   ->    
    [175] 19:15    A.Krušataitė, A.Navickaitė  
   A.Krušataitė, A.Navickaitė     21:14  7:21  21:19 [24']  
   A.Krušataitė, A.Navickaitė    
    ->    
         
        11-a vieta
       E.Bagdonienė, Ž.Nečejauskaitė
       E.Bagdonienė, Ž.Nečejauskaitė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė . ,
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD  
     Suaug D    VD    MD    MX  
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
N badminton mėgėjų turnyras
2019-10-05 10:00 2019-10-05 21:00
N badminton, Vilnius
     Mėgėjai C    VV    VD    MD    MX  
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-02 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:30 2019-09-29 14:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga (1 etapas)
2019-09-28 09:00 2019-09-28 23:45
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.