Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
PBL (7 etapas), Data: 2018-03-17, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Mėgėjai, Moterų dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-03-17 2018-03-17 2018-03-17 2018-03-17  
 1   Toma Rakauskaitė 
 Neringa Brazauskienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 T.Rakauskaitė, N.Brazauskienė      
 16       ->      
  [171] 19:15    T.Rakauskaitė, N.Brazauskienė    
 9   Danyu Zhong 
 Kotryna Ragalevičiūtė 
    21:10  21:15 [16']    
[162] 18:50    A.Jankauskaitė, A.Martinkutė      
 8   Aistė Jankauskaitė 
 Aurelija Martinkutė 
  21:16  21:19 [22']      
    [181] 19:40    E.Galentaitė, K.Urbonavičiūtė  
 5   Justė Kažanauskaitė 
 Rūta Ulozaitė 
      18:21  24:22  21:16 [30']  
 J.Kažanauskaitė, R.Ulozaitė      
 12       ->      
  [172] 19:15    E.Galentaitė, K.Urbonavičiūtė    
 13         21:19  21:18 [22']    
 E.Galentaitė, K.Urbonavičiūtė      
 4   Eglė Galentaitė 
 Kornelija Urbonavičiūtė 
  ->       1-a vieta
      [193] 20:30    A.Pakšytė, A.Brikaitė
 3   Justė Žibūdienė 
 Jelena Puchova 
        19:21  21:18  21:18 [37']
 J.Žibūdienė, J.Puchova      
 14       ->      
  [173] 19:15    J.Žibūdienė, J.Puchova    
 11   Eglė Bagdonienė 
 Živilė Nečejauskaitė 
    16:21  21:14  21:19 [33']    
[163] 18:50    A.Montvydaitė, N.Beketova      
 6   Aušra Montvydaitė 
 Natalija Beketova 
  21:9  21:15 [16']      
    [182] 20:05    A.Pakšytė, A.Brikaitė  
 7   Viktorija Suško 
 Indrė Semaškienė 
      21:15  21:12 [17']  
[164] 18:50    V.Suško, I.Semaškienė      
 10   Agnė Krušataitė 
 Agnė Navickaitė 
  21:12  21:9 [14']      
  [174] 19:15    A.Pakšytė, A.Brikaitė    
 15         21:9  21:16 [18']    
 A.Pakšytė, A.Brikaitė      
 2   Aurelija Pakšytė 
 Aušra Brikaitė 
  ->    T.Rakauskaitė, N.Brazauskienė   3-a vieta
      [194] 20:30    T.Rakauskaitė, N.Brazauskienė
       J.Žibūdienė, J.Puchova   10:21  25:23  27:25 [34']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Jankauskaitė, A.Martinkutė    
    [183] 20:05    A.Jankauskaitė, A.Martinkutė  
     J.Kažanauskaitė, R.Ulozaitė   14:21  21:17  21:19 [29']   5-a vieta
      [195] 20:30    A.Montvydaitė, N.Beketova
     A.Montvydaitė, N.Beketova     21:13  21:17 [18']
    [184] 20:05    A.Montvydaitė, N.Beketova  
     V.Suško, I.Semaškienė   21:15  20:22  21:17 [35']  
         
         
       J.Kažanauskaitė, R.Ulozaitė   7-a vieta
      [196] 20:30    J.Kažanauskaitė, R.Ulozaitė
       V.Suško, I.Semaškienė   21:14  21:14 [18']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   D.Zhong, K.Ragalevičiūtė    
   D.Zhong, K.Ragalevičiūtė   ->    
     D.Zhong, K.Ragalevičiūtė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [185] 20:05    D.Zhong, K.Ragalevičiūtė
        21:13  21:11 [14']
   E.Bagdonienė, Ž.Nečejauskaitė    
   E.Bagdonienė, Ž.Nečejauskaitė   ->    
    [175] 19:15    A.Krušataitė, A.Navickaitė  
   A.Krušataitė, A.Navickaitė     21:14  7:21  21:19 [24']  
   A.Krušataitė, A.Navickaitė    
    ->    
         
        11-a vieta
       E.Bagdonienė, Ž.Nečejauskaitė
       E.Bagdonienė, Ž.Nečejauskaitė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 101 102 
JSO Nr. 2
2020-02-01 10:00 2020-02-01 22:00
RIO arena, Kaunas
Badmintono akademijos taurė (U-13; U-17)
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
SEB arena, Vilnius
     U-17    VV  
     U-13    VV    MV  
☼ PBL [SE7.EP4]
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-01-18 09:15 2020-01-18 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR (N3)
2020-01-18 10:30 2020-01-18 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Delfi / CBC Gimtadienis
2020-01-11 10:00 2020-01-11 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
JSO Nr.1
2020-01-04 09:45 2020-01-04 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
☼ PBL [SE7.EP3]
2019-12-28 10:00 2019-12-28 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Turnyras "Šventės Prienuose"
2019-12-28 10:00 2019-12-28 20:00
Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.