Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
PBL (7 etapas), Data: 2018-03-17, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Mėgėjai, Mišrus dvejetas, dalyvių- 26, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-03-17 2018-03-17 2018-03-17 2018-03-17 2018-03-17  
 1   Audrius Brazauskas 
 Neringa Brazauskienė 
  Dėl 1-16 vietos        
 A.Brazauskas, N.Brazauskienė        
 32       ->        
  [78] 14:15    S.Klodt, E.Mačiulytė      
 17   Sergėjus Klodt 
 Eglė Mačiulytė 
    19:21  21:11  21:17 [28']      
[60] 13:25    S.Klodt, E.Mačiulytė        
 16   Vidmantas Jonikas 
 Agnė Navickaitė 
  21:13  21:19 [16']        
    [100] 15:30    S.Klodt, E.Mačiulytė    
 9   Artūras Nareika 
 Kristina Nareikienė 
      22:20  21:17 [19']    
[61] 13:25    A.Nareika, K.Nareikienė        
 24   Arūnas Daugaravičius 
 Danyu Zhong 
  21:19  19:21  21:12 [33']        
  [79] 14:15    D.Čeplinskas, R.Ulozaitė      
 25   Gytis Celencevičius 
 Živilė Nečejauskaitė 
    19:21  21:16  21:17 [29']      
[62] 13:25    D.Čeplinskas, R.Ulozaitė        
 8   Dainius Čeplinskas 
 Rūta Ulozaitė 
  21:10  21:10 [13']        
      [126] 16:45    T.Lukoševičius, T.Rakauskaitė  
 5   Tomas Lukoševičius 
 Toma Rakauskaitė 
        23:25  21:18  21:14 [29']  
 T.Lukoševičius, T.Rakauskaitė        
 28       ->        
  [80] 14:15    T.Lukoševičius, T.Rakauskaitė      
 21   Tomas Meškutavičius 
 Aurelija Martinkutė 
    21:14  21:18 [17']      
[63] 13:25    V.Venckus, J.Venckuvienė        
 12   Vidas Venckus 
 Jurgita Venckuvienė 
  21:13  21:13 [18']        
    [101] 15:30    T.Lukoševičius, T.Rakauskaitė    
 13   Karolis Poškus 
 Aistė Jankauskaitė 
      21:7  14:21  21:11 [22']    
[64] 13:25    A.Ramanauskas, E.Bagdonienė        
 20   Andrius Ramanauskas 
 Eglė Bagdonienė 
  21:19  18:21  21:13 [33']        
  [81] 14:15    A.Mackevič, J.Puchova      
 29         21:13  21:10 [16']      
 A.Mackevič, J.Puchova        
 4   Andžej Mackevič 
 Jelena Puchova 
  ->         1-a vieta
        [150] 18:00    R.Kavaliauskas, A.Brikaitė
 3   Artūras Olšauskas 
 Justė Žibūdienė 
          21:15  21:10 [18']
 A.Olšauskas, J.Žibūdienė        
 30       ->        
  [82] 14:15    M.Povilaitis, A.Slapikaitė-Jurkonė      
 19   Evaldas Giedraitis 
 Agnė Krušataitė 
    23:21  21:14 [19']      
[65] 13:25    M.Povilaitis, A.Slapikaitė-Jurkonė        
 14   Martynas Povilaitis 
 Aurelija Slapikaitė-Jurkonė 
  21:14  21:11 [14']        
    [102] 15:30    R.Kavaliauskas, A.Brikaitė    
 11   Gintautas Jaugielavičius 
 Dalia Bogatko 
      21:15  19:21  21:17 [31']    
[66] 13:25    A.Umantas, K.Ragalevičiūtė        
 22   Aurelijus Umantas 
 Kotryna Ragalevičiūtė 
  21:18  20:22  21:13 [27']        
  [83] 14:15    R.Kavaliauskas, A.Brikaitė      
 27         19:21  21:17  21:11 [27']      
 R.Kavaliauskas, A.Brikaitė        
 6   Ramūnas Kavaliauskas 
 Aušra Brikaitė 
  ->        
      [127] 16:45    R.Kavaliauskas, A.Brikaitė  
 7   Paulius Umantas 
 Tanita Urbonienė 
        21:18  21:12 [20']  
[67] 13:25    P.Umantas, T.Urbonienė        
 26   Vaidas Markevičius 
 Ingrida Petkutė 
  21:7  21:10 [14']        
  [84] 14:40    P.Umantas, T.Urbonienė      
 23   Justinas Skarinkevičius 
 Indrė Semaškienė 
    12:21  21:15  24:22 [30']      
[68] 13:50    L.Rousseau, J.Kažanauskaitė        
 10   Lucas Rousseau 
 Justė Kažanauskaitė 
  21:17  16:21  21:15 [26']        
    [103] 15:30    A.Michejenko, A.Pakšytė    
 15   Žilvinas Tamošiūnas 
 Aušra Montvydaitė 
      21:17  21:13 [17']    
[69] 13:50    M.Akucevičius, V.Suško        
 18   Marius Akucevičius 
 Viktorija Suško 
  21:9  21:13 [16']      S.Klodt, E.Mačiulytė   3-a vieta
  [85] 14:40    A.Michejenko, A.Pakšytė   [151] 18:00    A.Michejenko, A.Pakšytė
 31         19:21  21:12  21:12 [25']    A.Michejenko, A.Pakšytė   21:14  21:10 [16']
 A.Michejenko, A.Pakšytė        
 2   Artūras Michejenko 
 Aurelija Pakšytė 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       D.Čeplinskas, R.Ulozaitė    
      [128] 16:45    A.Mackevič, J.Puchova  
       A.Mackevič, J.Puchova   21:19  17:21  24:22 [29']   5-a vieta
        [152] 18:00    M.Povilaitis, A.Slapikaitė-Jurkonė
       M.Povilaitis, A.Slapikaitė-Jurkonė     21:17  18:21  21:19 [34']
      [129] 16:45    M.Povilaitis, A.Slapikaitė-Jurkonė  
       P.Umantas, T.Urbonienė   21:18  13:21  21:17 [28']  
           
           
         D.Čeplinskas, R.Ulozaitė   7-a vieta
        [153] 18:00    P.Umantas, T.Urbonienė
         P.Umantas, T.Urbonienė   21:7  21:4 [12']
      Dėl 9-16 vietos      
     A.Brazauskas, N.Brazauskienė      
    [104] 15:30    A.Nareika, K.Nareikienė    
     A.Nareika, K.Nareikienė   21:7  20:22  21:19 [27']    
      [130] 16:45    A.Nareika, K.Nareikienė  
     V.Venckus, J.Venckuvienė     21:13  21:6 [15']  
    [105] 15:30    V.Venckus, J.Venckuvienė    
     A.Ramanauskas, E.Bagdonienė   18:21  22:20  21:7 [31']     9-a vieta
        [154] 18:00    A.Nareika, K.Nareikienė
     A.Olšauskas, J.Žibūdienė       9:21  22:20  23:21 [29']
    [106] 15:30    A.Olšauskas, J.Žibūdienė    
     A.Umantas, K.Ragalevičiūtė   16:21  21:11  21:8 [26']    
      [131] 16:45    A.Olšauskas, J.Žibūdienė  
     L.Rousseau, J.Kažanauskaitė     24:22  21:13 [20']  
    [107] 15:30    L.Rousseau, J.Kažanauskaitė    
     M.Akucevičius, V.Suško   14:21  23:21  21:19 [30']    
           
         V.Venckus, J.Venckuvienė   11-a vieta
        [155] 18:00    V.Venckus, J.Venckuvienė
         L.Rousseau, J.Kažanauskaitė   21:19  6:21  21:16 [25']
           
        Dėl 13-16 vietos    
       A.Brazauskas, N.Brazauskienė    
      [132] 16:45    A.Brazauskas, N.Brazauskienė  
       A.Ramanauskas, E.Bagdonienė   21:17  21:16 [15']   13-a vieta
        [156] 18:00    M.Akucevičius, V.Suško
       A.Umantas, K.Ragalevičiūtė     16:21  21:16  21:14 [25']
      [133] 17:10    M.Akucevičius, V.Suško  
       M.Akucevičius, V.Suško   12:1 [3']  
           
           
         A.Ramanauskas, E.Bagdonienė   15-a vieta
        [157] 18:25    A.Ramanauskas, E.Bagdonienė
    Dėl 17-32 vietos      A.Umantas, K.Ragalevičiūtė   ->
         
   V.Jonikas, A.Navickaitė      
   V.Jonikas, A.Navickaitė   ->      
    [108] 15:55    V.Jonikas, A.Navickaitė    
   A.Daugaravičius, D.Zhong     21:17  11:21  21:18 [24']    
  [86] 14:40    G.Celencevičius, Ž.Nečejauskaitė      
   G.Celencevičius, Ž.Nečejauskaitė   22:20  16:21  21:16 [31']      
      [134] 17:10    K.Poškus, A.Jankauskaitė  
        20:22  21:12  21:15 [29']  
   T.Meškutavičius, A.Martinkutė      
   T.Meškutavičius, A.Martinkutė   ->      
    [109] 15:55    K.Poškus, A.Jankauskaitė    
   K.Poškus, A.Jankauskaitė     21:19  21:18 [18']    
   K.Poškus, A.Jankauskaitė      
    ->       17-a vieta
        [158] 18:25    V.Markevičius, I.Petkutė
          21:14  18:21  21:9 [32']
   E.Giedraitis, A.Krušataitė      
   E.Giedraitis, A.Krušataitė   ->      
    [110] 15:55    G.Jaugielavičius, D.Bogatko    
   G.Jaugielavičius, D.Bogatko     21:15  21:17 [19']    
   G.Jaugielavičius, D.Bogatko      
    ->      
      [135] 17:10    V.Markevičius, I.Petkutė  
   V.Markevičius, I.Petkutė       16:21  21:8  21:19 [27']  
  [87] 14:40    V.Markevičius, I.Petkutė      
   J.Skarinkevičius, I.Semaškienė   21:17  9:21  21:19 [26']      
    [111] 15:55    V.Markevičius, I.Petkutė    
   Ž.Tamošiūnas, A.Montvydaitė     21:18  22:20 [20']    
   Ž.Tamošiūnas, A.Montvydaitė      
    ->    V.Jonikas, A.Navickaitė   19-a vieta
        [159] 18:25    V.Jonikas, A.Navickaitė
         G.Jaugielavičius, D.Bogatko   21:17  21:13 [14']
           
        Dėl 21-24 vietos    
       G.Celencevičius, Ž.Nečejauskaitė    
      [136] 17:10    T.Meškutavičius, A.Martinkutė  
       T.Meškutavičius, A.Martinkutė   21:13  21:14 [15']   21-a vieta
        [160] 18:25    T.Meškutavičius, A.Martinkutė
       E.Giedraitis, A.Krušataitė     21:16  18:21  21:19 [25']
      [137] 17:10    E.Giedraitis, A.Krušataitė  
       Ž.Tamošiūnas, A.Montvydaitė   16:21  21:12  22:20 [31']  
           
           
         G.Celencevičius, Ž.Nečejauskaitė   23-a vieta
        [161] 18:25    Ž.Tamošiūnas, A.Montvydaitė
         Ž.Tamošiūnas, A.Montvydaitė   ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     A.Daugaravičius, D.Zhong    
     A.Daugaravičius, D.Zhong   ->    
       A.Daugaravičius, D.Zhong  
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
        [112] 15:55    A.Daugaravičius, D.Zhong
          14:21  21:18  21:19 [28']
     .    
      ->    
       J.Skarinkevičius, I.Semaškienė  
     J.Skarinkevičius, I.Semaškienė     ->  
     J.Skarinkevičius, I.Semaškienė    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       .  
        ->   29-a vieta
       
          ->
       .  
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    MV    MD    MX  
     Suaug C 
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė . ,
     U-19 B 
     U-19 C 
     U-19 D 
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug 
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C 
     Suaug D 
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
N badminton mėgėjų turnyras
2019-10-05 10:00 2019-10-05 21:00
N badminton, Vilnius
     Mėgėjai C    VV    VD    MD    MX  
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-02 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:30 2019-09-29 14:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga (1 etapas)
2019-09-28 09:00 2019-09-28 23:45
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.