Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
PBL 5 metų gimtadienis (8 etapas), Data: 2018-04-28, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Mėgėjai C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-04-28 2018-04-28 2018-04-28 2018-04-28  
 1   Grigorijus Orlovas 
 Algis Bagdonas 
  Dėl 1-8 vietos      
 G.Orlovas, A.Bagdonas      
 16       ->      
  [118] 17:00    M.Puškorius, D.Zimblys    
 9   Pranas Varaneckas 
 Nerijus Molis 
    21:18  18:21  21:10 [34']    
[108] 16:30   M.Puškorius, D.Zimblys      
 8   Marius Puškorius 
 Deividas Zimblys 
  23:21  21:18 [23']      
    [127] 17:30    M.Puškorius, D.Zimblys  
 5   Gediminas Jauniškis 
 Vytautas Šeibutas 
      21:18  21:18 [19']  
[109] 16:30    A.Pečiboršč, R.Kubilius      
 12   Augustas Pečiboršč 
 Rokas Kubilius 
  21:13  21:17 [16']      
  [119] 17:00    M.Puchovičius, D.Mazėtis    
 13   Arūnas Grigalauskas 
 Donatas Grigalauskas 
    21:11  21:11 [16']    
[110] 16:30    M.Puchovičius, D.Mazėtis      
 4   Martynas Puchovičius 
 Dainius Mazėtis 
  21:16  17:21  21:9 [23']       1-a vieta
      [137] 18:00    V.Razbadauskas, D.Juršys
 3   Vaidas Razbadauskas 
 Donatas Juršys 
        21:11  21:15 [16']
 V.Razbadauskas, D.Juršys      
 14       ->      
  [120] 17:00    V.Razbadauskas, D.Juršys    
 11   Almantas Abromaitis 
 Robertas Lengvenis 
    21:18  21:18 [20']    
[111] 16:30    R.Sinius, R.Kulieša      
 6   Rimas Sinius 
 Romas Kulieša 
  21:15  21:17 [17']      
    [128] 17:30    V.Razbadauskas, D.Juršys  
 7   Liudas Liepa 
 Aldas Maziliauskas 
      21:14  21:18 [16']  
[112] 16:30    G.Sudrabas, S.Malakauskas      
 10   Germanas Sudrabas 
 Simas Malakauskas 
  21:12  21:14 [14']      
  [121] 17:00    G.Sudrabas, S.Malakauskas    
 15         21:13  21:8 [12']    
 K.Koira, R.Budrikas      
 2   Kęstutis Koira 
 Rolandas Budrikas 
  ->    M.Puchovičius, D.Mazėtis   3-a vieta
      [138] 18:30    M.Puchovičius, D.Mazėtis
       G.Sudrabas, S.Malakauskas   21:19  16:21  21:15 [26']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     G.Orlovas, A.Bagdonas    
    [129] 17:30    G.Orlovas, A.Bagdonas  
     A.Pečiboršč, R.Kubilius   19:21  21:17  21:15 [34']   5-a vieta
      [139] 18:30    R.Sinius, R.Kulieša
     R.Sinius, R.Kulieša     18:21  21:9  21:12 [29']
    [130] 18:00    R.Sinius, R.Kulieša  
     K.Koira, R.Budrikas   21:12  21:11 [14']  
         
         
       A.Pečiboršč, R.Kubilius   7-a vieta
      [140] 18:30    A.Pečiboršč, R.Kubilius
       K.Koira, R.Budrikas   21:12  21:18 [17']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   P.Varaneckas, N.Molis    
   P.Varaneckas, N.Molis   ->    
    [131] 18:00    G.Jauniškis, V.Šeibutas  
   G.Jauniškis, V.Šeibutas     21:12  21:3 [12']  
  [122] 17:30    G.Jauniškis, V.Šeibutas    
   A.Grigalauskas, D.Grigalauskas   21:18  22:20 [17']     9-a vieta
      [141] 18:30    G.Jauniškis, V.Šeibutas
        27:25  21:19 [22']
   A.Abromaitis, R.Lengvenis    
   A.Abromaitis, R.Lengvenis   ->    
    [132] 18:00    L.Liepa, A.Maziliauskas  
   L.Liepa, A.Maziliauskas     21:18  21:16 [17']  
   L.Liepa, A.Maziliauskas    
    ->    
         
       P.Varaneckas, N.Molis   11-a vieta
      [142] 18:30    A.Abromaitis, R.Lengvenis
       A.Abromaitis, R.Lengvenis   21:17  22:20 [19']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     A.Grigalauskas, D.Grigalauskas  
     A.Grigalauskas, D.Grigalauskas   ->   13-a vieta
       A.Grigalauskas, D.Grigalauskas
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 98 99 
Baltic Youth Championship
2019-11-01 10:00 2019-11-03 16:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-16 
     U-14 
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas)
2019-11-02 10:00 2019-11-02 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
PIRMAS KRAUJAS
2019-10-19 13:00 2019-10-19 20:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    D  
     Suaug B    D  
     Suaug C    D  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 20:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.