Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
PBL 5 metų gimtadienis (8 etapas), Data: 2018-04-28, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Mėgėjai, Moterų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-04-28 2018-04-28 2018-04-28 2018-04-28  
 1   Birutė Rasiulytė 
 Aurelija Pakšytė 
  Dėl 1-8 vietos      
 B.Rasiulytė, A.Pakšytė      
 16       ->      
  [113] 16:30    B.Rasiulytė, A.Pakšytė    
 9   Aušra Montvydaitė 
 Jurgita Bazytė 
    21:15  21:14 [17']    
[106] 16:30    A.Montvydaitė, J.Bazytė      
 8   Goda Juršėnaitė 
 Viktorija Suško 
  14:21  22:20  21:11 [28']      
    [123] 17:30    B.Rasiulytė, A.Pakšytė  
 5   Justė Žibūdienė 
 Jelena Puchova 
      21:11  21:14 [18']  
 J.Žibūdienė, J.Puchova      
 12       ->      
  [114] 17:00    J.Žibūdienė, J.Puchova    
 13         19:21  21:12  21:18 [31']    
 N.Beketova, U.Padaigaitė      
 4   Natalija Beketova 
 Urtė Padaigaitė 
  ->       1-a vieta
      [133] 18:00    B.Rasiulytė, A.Pakšytė
 3   Tanita Urbonienė 
 Justė Kažanauskaitė 
        21:12  21:14 [18']
 T.Urbonienė, J.Kažanauskaitė      
 14       ->      
  [115] 17:00    R.Ulozaitė, R.Gečaitė    
 11         21:12  21:16 [16']    
 R.Ulozaitė, R.Gečaitė      
 6   Rūta Ulozaitė 
 Rugilė Gečaitė 
  ->      
    [124] 17:30    T.Rakauskaitė, N.Brazauskienė  
 7   Urtė Rakštytė 
 Beata Rakštytė 
      21:11  21:12 [16']  
[107] 16:30    U.Rakštytė, B.Rakštytė      
 10   Kotryna Ragalevičiūtė 
 Danyu Zhong 
  21:12  21:13 [16']      
  [116] 17:00    T.Rakauskaitė, N.Brazauskienė    
 15         21:18  21:18 [18']    
 T.Rakauskaitė, N.Brazauskienė      
 2   Toma Rakauskaitė 
 Neringa Brazauskienė 
  ->    J.Žibūdienė, J.Puchova   3-a vieta
      [134] 18:00    J.Žibūdienė, J.Puchova
       R.Ulozaitė, R.Gečaitė   21:18  19:21  21:18 [31']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Montvydaitė, J.Bazytė    
    [125] 17:30    A.Montvydaitė, J.Bazytė  
     N.Beketova, U.Padaigaitė   21:15  21:17 [18']   5-a vieta
      [135] 18:00    A.Montvydaitė, J.Bazytė
     T.Urbonienė, J.Kažanauskaitė     21:18  14:21  21:16 [30']
    [126] 17:30    U.Rakštytė, B.Rakštytė  
     U.Rakštytė, B.Rakštytė   21:15  21:18 [22']  
         
         
       N.Beketova, U.Padaigaitė   7-a vieta
      [136] 18:00    T.Urbonienė, J.Kažanauskaitė
       T.Urbonienė, J.Kažanauskaitė   21:19  21:17 [21']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   G.Juršėnaitė, V.Suško    
   G.Juršėnaitė, V.Suško   ->    
     G.Juršėnaitė, V.Suško  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [117] 17:00    G.Juršėnaitė, V.Suško
        21:19  22:20 [21']
   .    
    ->    
     K.Ragalevičiūtė, D.Zhong  
   K.Ragalevičiūtė, D.Zhong     ->  
   K.Ragalevičiūtė, D.Zhong    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė . ,
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD  
     Suaug D    VD    MD    MX  
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
N badminton mėgėjų turnyras
2019-10-05 10:00 2019-10-05 21:00
N badminton, Vilnius
     Mėgėjai C    VV    VD    MD    MX  
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-02 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:30 2019-09-29 14:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga (1 etapas)
2019-09-28 09:00 2019-09-28 23:45
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.