Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
IKI SEZONINIS BADMINTONO TURNYRAS, Data: 2018-08-25, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Vyrų vienetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-08-25 2018-08-25 2018-08-25  
 1   Aurimas Meškinis   Dėl 1-4 vietų    
[60] 16:35    A.Meškinis    
 8   Pavel Gusev    21:17  21:14 [16']    
  [67] 17:25    M.Brazauskas  
 5   Marius Brazauskas      10:21  21:15  21:17 [28']  
[61] 16:35    M.Brazauskas    
 4   Albertas Rimkus    21:18  21:16 [20']    1-a vieta
    [71] 17:50    R.Kavaliauskas
 3   Martynas Povilaitis        21:12  21:19 [21']
[62] 16:35    A.Olšauskas    
 6   Artūras Olšauskas    21:10  17:21  21:18 [30']    
  [68] 17:25    R.Kavaliauskas  
 7   Justas Gudonis      21:19  21:12 [19']  
[63] 17:00    R.Kavaliauskas    
 2   Ramūnas Kavaliauskas    24:22  21:12 [27']    
     
     A.Meškinis  3-a vieta
  [72] 17:50    A.Olšauskas
   A.Olšauskas   21:19  21:10 [21']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   P.Gusev    
  [69] 17:25    A.Rimkus  
   A.Rimkus   21:17  21:11 [18']  5-a vieta
    [73] 17:50    A.Rimkus
   M.Povilaitis     21:11  21:18 [19']
  [70] 17:25    J.Gudonis  
   J.Gudonis   21:15  21:19 [20']  
       
       
     P.Gusev  7-a vieta
    [74] 17:50    M.Povilaitis
     M.Povilaitis   21:19  21:9 [20']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 99 100 
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug D 
     Suaug E    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė . ,
     U-19 B    VV    MV    MD    MX  
     U-19 D    MV    MD  
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 09:30 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
     Kvalifikacija 1    V  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Cj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 20:00
Modulis, Tauragė . ,
     U-19 C    VV    MV    VD  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 09:45 2019-11-16 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
     U-13    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.