Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
IKI SEZONINIS BADMINTONO TURNYRAS, Data: 2018-08-25, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-08-25 2018-08-25 2018-08-25  
 1   Egidijus Peleckis ,   Raimundas Masevičius   Dėl 1-4 vietų    
   E.Peleckis, R.Masevičius    
 8   Dainius Mazėtis ,   Augustas Masevičius    21:14  21:19 [17']    
  [42] 14:30    E.Peleckis, R.Masevičius  
 5   Marius Puškorius ,   Vytautas Česonis      21:19  11:21  21:19 [31']  
[35] 14:05    T.Kaubrys, P.Vaišneideris    
 4   Tomas Kaubrys ,   Paulius Vaišneideris    21:14  21:10 [19']    1-a vieta
    [47] 15:20    P.Žostautas, D.Paulauskas
 3   Paulius Žostautas ,   Dominykas Paulauskas        15:21  21:15  21:12 [32']
[36] 14:05    P.Žostautas, D.Paulauskas    
 6   Pranas Varaneckas ,   Nerijus Molis    21:16  21:19 [18']    
  [43] 14:55    P.Žostautas, D.Paulauskas  
 7  Simonas Pilkauskas ,  Audrius Rinkevičius      21:17  21:9 [19']  
[37] 14:05    N.Budrikas, R.Budrikas    
 2   Nojus Budrikas ,   Rolandas Budrikas    21:10  21:12 [13']    
     
     T.Kaubrys, P.Vaišneideris  3-a vieta
  [48] 15:20    T.Kaubrys, P.Vaišneideris
   N.Budrikas, R.Budrikas   21:16  21:9 [16']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   D.Mazėtis, A.Masevičius    
     M.Puškorius, V.Česonis  
   M.Puškorius, V.Česonis   21:19  21:18 [21']  5-a vieta
    [49] 15:20    M.Puškorius, V.Česonis
   P.Varaneckas, N.Molis     21:18  21:11 [19']
  [44] 14:55    P.Varaneckas, N.Molis  
   S.Pilkauskas, A.Rinkevičius   21:8  21:8 [13']  
       
       
     D.Mazėtis, A.Masevičius  7-a vieta
       D.Mazėtis, A.Masevičius
     S.Pilkauskas, A.Rinkevičius   21:5  21:15 [13']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 99 100 
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug D 
     Suaug E    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė . ,
     U-19 B    VV    MV    MD    MX  
     U-19 D    MV    MD  
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 09:30 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
     Kvalifikacija 1    V  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Cj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 20:00
Modulis, Tauragė . ,
     U-19 C    VV    MV    VD  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 09:45 2019-11-16 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
     U-13    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.