Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Men’s Singles Tournament, Data: 2018-01-05, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Vyrų vienetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-01-05 2018-01-05 2018-01-05 2018-01-05  
 1   Elmoras Adakauskas    Dėl 1-8 vietos      
 E.Adakauskas      
 16       ->      
  [20] 19:55    V.Markevičius    
 9   Vaidas Markevičius      21:16  18:21  21:15 [32']    
[9] 19:05    V.Markevičius      
 8   Saulius Eibukas    21:16  22:20 [19']      
    [27] 20:45    M.Akucevičius  
 5   Marius Akucevičius        21:18  21:8 [17']  
[10] 19:05    M.Akucevičius      
 12   Jevgenij Nekrasov    21:8  21:14 [18']      
  [21] 20:20    M.Akucevičius    
 13   Arūnas Daugaravičius      21:18  19:21  21:14 [30']    
[11] 19:05    A.Rimkus      
 4   Albertas Rimkus    21:16  13:21  21:15 [31']       1-a vieta
      [34] 21:35    M.Akucevičius
 3   Mindaugas Danys          19:21  21:16  21:6 [28']
[12] 19:05    M.Danys      
 14   Vytautas Jakštys    21:12  21:10 [14']      
  [22] 20:20    R.Kavaliauskas    
 11   Darius Kairys      21:10  21:16 [18']    
[13] 19:30    R.Kavaliauskas      
 6   Ramūnas Kavaliauskas    21:9  21:16 [16']      
    [28] 20:45    P.Abraitis  
 7   Marius Armonas        17:21  21:19  21:19 [37']  
[14] 19:30    M.Brazauskas      
 10   Marius Brazauskas    22:20  21:11 [20']      
  [23] 20:20    P.Abraitis    
 15   Vidmantas Jonikas      21:12  21:15 [15']    
[15] 19:30    P.Abraitis      
 2   Paulius Abraitis    21:16  21:7 [16']    V.Markevičius   3-a vieta
      [35] 21:35    R.Kavaliauskas
       R.Kavaliauskas   21:17  21:15 [14']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     E.Adakauskas    
    [29] 21:10    A.Rimkus  
     A.Rimkus   21:16  23:21 [20']   5-a vieta
      [36] 21:35    A.Rimkus
     M.Danys     21:17  21:15 [19']
    [30] 21:10    M.Danys  
     M.Brazauskas   21:16  21:14 [17']  
         
         
       E.Adakauskas   7-a vieta
      [37] 22:00    E.Adakauskas
       M.Brazauskas   21:12  23:21 [19']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   S.Eibukas    
   S.Eibukas   ->    
    [31] 21:10    J.Nekrasov  
   J.Nekrasov     21:9  21:16 [17']  
  [24] 20:20    J.Nekrasov    
   A.Daugaravičius   18:21  21:12  21:12 [31']     9-a vieta
      [38] 22:00    J.Nekrasov
   V.Jakštys       19:21  21:17  21:19 [27']
  [25] 20:45    D.Kairys    
   D.Kairys   21:15  21:14 [15']    
    [32] 21:10    D.Kairys  
   M.Armonas     21:13  21:18 [20']  
  [26] 20:45    M.Armonas    
   V.Jonikas   21:18  21:12 [18']    
         
       S.Eibukas   11-a vieta
      [39] 22:00    M.Armonas
       M.Armonas   20:22  27:25  21:16 [39']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     A.Daugaravičius  
     A.Daugaravičius   ->   13-a vieta
      [40] 22:00    V.Jonikas
     V.Jakštys     21:16  14:21  21:18 [32']
    [33] 21:35    V.Jonikas  
     V.Jonikas   21:19  21:18 [17']  
         
         
        15-a vieta
       V.Jakštys
       V.Jakštys   ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 
Hummel Badmintono Lyga
2019-06-29 10:00 2019-06-29 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug 
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2019-06-22 09:45 2019-06-22 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Pabaltijo veteranų badmintono čempionatas
2019-06-15 09:45 2019-06-15 21:00
Prienai, Prienai . ,
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
     70+    VV  
RSL Lithuanian International 2019
2019-06-06 09:00 2019-06-09 18:00
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV    VD    MD   Kv  MX  
CBC Junior 2019 (N4)
2019-06-08 10:00 2019-06-08 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
PBL (8 etapas)
2019-06-01 09:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
CBC Junior 2019 (N3)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.