Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
JSO TURNYRAS, Data: 2018-02-10, Vieta: Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas  
Grupė- Suaug, Mišrus dvejetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-02-10 2018-02-10 2018-02-10 2018-02-10  
 1   Edgaras Slušnys 
 Vaida Slušnienė 
  Dėl 1-8 vietos      
[64] 13:15   E.Slušnys, V.Slušnienė      
 16   Lucas Rousseau 
 Monika Plytnikaitė 
  21:4  21:15 [26']      
  [86] 14:55   E.Slušnys, V.Slušnienė    
 9   Ramūnas Bilius 
 Jurgita Bilienė 
    21:9  21:12 [21']    
[65] 13:15   R.Bilius, J.Bilienė      
 8   Tomas Tiškus 
 Živilė Šeškevičienė 
  21:19  21:19 [29']      
    [107] 16:40   E.Slušnys, V.Slušnienė  
 5   Vilmantas Pratusevičius 
 Justė Žibūdienė 
      22:24  21:18  21:18 [39']  
[66] 13:15   V.Pratusevičius, J.Žibūdienė      
 12   Ardas Valantiejus 
 Lorena Valantiejienė 
  21:11  21:9 [17']      
  [87] 14:55   E.Bradūnas, R.Šulnienė    
 13   Linas Supronas 
 Dovilė Rutkauskaitė 
    21:16  22:20 [22']    
[67] 13:40   E.Bradūnas, R.Šulnienė      
 4   Evaldas Bradūnas 
 Rasa Šulnienė 
  21:13  21:10 [20']       1-a vieta
      [125] 18:00   E.Slušnys, V.Slušnienė
 3   Tomas Vaškevičius 
 Sandra Damaškaitė 
        21:16  21:19 [27']
[68] 13:40   T.Vaškevičius, S.Damaškaitė      
 14   Mantas Maulė 
 Urtė Rakštytė 
  21:14  21:19 [25']      
  [88] 14:55   T.Vaškevičius, S.Damaškaitė    
 11   Arnoldas Slušnys 
 Ramunė Petrošienė 
    21:14  21:10 [26']    
[69] 13:40   A.Mackevič, J.Ramaneckienė      
 6   Andžej Mackevič 
 Jelena Ramaneckienė 
  22:20  21:12 [24']      
    [108] 16:40   M.Dagilis, I.Gaidė  
 7   Nidas Kijauskas 
 Giedrė Dapkuvienė 
      21:19  21:6 [21']  
[70] 13:40   L.Vaškevičius, S.Zinkevičienė      
 10   Laimonas Vaškevičius 
 Sonata Zinkevičienė 
  25:23  21:16 [29']      
  [89] 14:55   M.Dagilis, I.Gaidė    
 15   Giedrius Dima 
 Kornelija Urbonavičiūtė 
    21:13  21:10 [23']    
[71] 13:40   M.Dagilis, I.Gaidė      
 2   Mindaugas Dagilis 
 Ieva Gaidė 
  21:13  21:16 [26']    E.Bradūnas, R.Šulnienė   3-a vieta
      [126] 18:00   E.Bradūnas, R.Šulnienė
       T.Vaškevičius, S.Damaškaitė   18:21  21:14  21:12 [30']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     R.Bilius, J.Bilienė    
    [109] 16:40   V.Pratusevičius, J.Žibūdienė  
     V.Pratusevičius, J.Žibūdienė   21:16  21:18 [23']   5-a vieta
     
     A.Mackevič, J.Ramaneckienė     ->
    [110] 16:40   A.Mackevič, J.Ramaneckienė  
     L.Vaškevičius, S.Zinkevičienė   21:15  21:13 [25']  
         
         
       R.Bilius, J.Bilienė   7-a vieta
     
       L.Vaškevičius, S.Zinkevičienė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
   L.Rousseau, M.Plytnikaitė      
  [90] 14:55   T.Tiškus, Ž.Šeškevičienė    
   T.Tiškus, Ž.Šeškevičienė   21:14  22:20 [31']    
    [111] 17:05   L.Supronas, D.Rutkauskaitė  
   A.Valantiejus, L.Valantiejienė     10:21  21:18  21:14 [36']  
  [91] 14:55   L.Supronas, D.Rutkauskaitė    
   L.Supronas, D.Rutkauskaitė   20:22  21:18  21:14 [38']     9-a vieta
     
   M.Maulė, U.Rakštytė       ->
  [92] 15:20   M.Maulė, U.Rakštytė    
   A.Slušnys, R.Petrošienė   21:18  21:14 [22']    
    [112] 17:05   M.Maulė, U.Rakštytė  
   N.Kijauskas, G.Dapkuvienė     21:16  21:19 [29']  
  [93] 15:50   N.Kijauskas, G.Dapkuvienė    
   G.Dima, K.Urbonavičiūtė   21:14  21:15 [21']    
         
       T.Tiškus, Ž.Šeškevičienė   11-a vieta
     
       N.Kijauskas, G.Dapkuvienė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
     L.Rousseau, M.Plytnikaitė    
     
     A.Valantiejus, L.Valantiejienė   ->   13-a vieta
     
     A.Slušnys, R.Petrošienė     ->
     
     G.Dima, K.Urbonavičiūtė   ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 102 103 
☼ PBL [SE7.EP5]
2020-02-29 10:00 2020-02-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
Panevezys City Open
2020-02-29 10:00 2020-02-29 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Hummel Badmintono Lyga
2020-02-22 10:00 2020-02-22 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    VD  
Zanavyko taurė
2020-02-22 10:00 2020-02-22 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
Lietuvos Universitetų badmintono asmeninis čempionatas
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
KTU sporto salė, Kaunas
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Dj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    MD  
     U-19 D    VV    MV  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Cj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
Bastilija, Tauragė
     U-19 C    VV    MV  
Red Bull - Power of Doubles and MIX
2020-02-15 10:00 2020-02-15 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Kawasaki badmintono turnyras
2020-02-15 10:00 2020-02-15 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Badmintono turnyras Volano-Sportiados taurei laimėti
2020-02-15 10:00 2020-02-15 15:30
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.