Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
JSO TURNYRAS, Data: 2018-02-10, Vieta: Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas  
Grupė- Suaug B, Moterų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-02-10 2018-02-10 2018-02-10  
 1   Živilė Šeškevičienė ,   Laura Januškevičienė   Dėl 1-4 vietų    
[138] 18:50   Ž.Šeškevičienė, L.Januškevičienė    
 8   Dovilė Rutkauskaitė ,   Neringa Martinavičiūtė    21:6  21:12 [23']    
  [154] 20:10   Ž.Šeškevičienė, L.Januškevičienė  
 5   Birutė Baranauskaitė ,   Lorena Valantiejienė      21:9  21:8 [19']  
[139] 18:50   B.Baranauskaitė, L.Valantiejienė    
 4   Aldona Kasparavičienė ,   Judita Vadeikienė    18:21  24:22  23:21 [48']    1-a vieta
    [168] 21:00   Ž.Šeškevičienė, L.Januškevičienė
 3   Regina Narijauskaitė ,   Jolanta Treinytė        21:7  21:15 [20']
[140] 18:50   R.Narijauskaitė, J.Treinytė    
 6   Sandra Čečkauskienė ,   Ramunė Petrošienė    21:18  22:20 [32']    
  [155] 20:10   R.Narijauskaitė, J.Treinytė  
 7   Jurgita Vaškelytė ,   Sonata Zinkevičienė      21:18  21:17 [27']  
[141] 19:15   J.Vaškelytė, S.Zinkevičienė    
 2   Asta Bačkaitienė ,   Justė Žibūdienė    21:14  21:18 [24']    
     
     B.Baranauskaitė, L.Valantiejienė  3-a vieta
  [169] 21:00   J.Vaškelytė, S.Zinkevičienė
   J.Vaškelytė, S.Zinkevičienė   14:21  21:18  21:18 [36']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   D.Rutkauskaitė, N.Martinavičiūtė    
  [156] 20:10   A.Kasparavičienė, J.Vadeikienė  
   A.Kasparavičienė, J.Vadeikienė   21:14  21:16 [24']  5-a vieta
   
   S.Čečkauskienė, R.Petrošienė     ->
  [157] 20:10   S.Čečkauskienė, R.Petrošienė  
   A.Bačkaitienė, J.Žibūdienė   21:17  22:20 [25']  
       
       
     D.Rutkauskaitė, N.Martinavičiūtė  7-a vieta
   
     A.Bačkaitienė, J.Žibūdienė   ->
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 102 103 
☼ PBL [SE7.EP5]
2020-02-29 10:00 2020-02-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
Panevezys City Open
2020-02-29 10:00 2020-02-29 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Hummel Badmintono Lyga
2020-02-22 10:00 2020-02-22 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Zanavyko taurė
2020-02-22 10:00 2020-02-22 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
     Mėgėjai B 
Lietuvos Universitetų badmintono asmeninis čempionatas
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
KTU sporto salė, Kaunas
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Dj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Cj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
Bastilija, Tauragė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
Red Bull - Power of Doubles and MIX
2020-02-15 10:00 2020-02-15 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Kawasaki badmintono turnyras
2020-02-15 10:00 2020-02-15 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Badmintono turnyras Volano-Sportiados taurei laimėti
2020-02-15 10:00 2020-02-15 15:30
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.