Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
HUMMEL taurė, Data: 2018-03-10, Vieta: Sporto halė, Kaunas  
Grupė- Suaug, Vyrų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-03-10 2018-03-10 2018-03-10  
 1   Edgaras Slušnys ,   Mindaugas Dagilis   Dėl 1-4 vietų    
[147] 14:55   E.Slušnys, M.Dagilis    
 8   Evaldas Čižinauskas ,   Uladzimir Varantsou    21:17  21:11 [25']    
  [181] 16:40   E.Slušnys, M.Dagilis  
 5   Andrey Degtyarev ,   Karolis Reimeris      21:16  21:18 [25']  
[148] 14:55   A.Degtyarev, K.Reimeris    
 4   Evaldas Bradūnas ,   Daniel Michniewicz    23:21  21:13 [25']    1-a vieta
    [208] 17:35   E.Slušnys, M.Dagilis
 3   Aivaras Kvedarauskas ,   Audrius Kepežinskas        21:7  21:11 [22']
[149] 14:55   A.Kvedarauskas, A.Kepežinskas    
 6   Viktor Drude ,   Pavel Shorin    21:19  22:20 [28']    
  [182] 16:40   A.Kvedarauskas, A.Kepežinskas  
 7   Giedrius Dima ,   Tomas Vaškevičius      21:15  18:21  21:15 [36']  
[150] 14:55   G.Dima, T.Vaškevičius    
 2   Nidas Kijauskas ,   Linas Supronas    21:13  21:7 [20']    
     
     A.Degtyarev, K.Reimeris  3-a vieta
  [209] 17:35   G.Dima, T.Vaškevičius
   G.Dima, T.Vaškevičius   21:23  21:16  21:18 [45']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   E.Čižinauskas, U.Varantsou    
  [183] 16:40   E.Bradūnas, D.Michniewicz  
   E.Bradūnas, D.Michniewicz   21:15  22:20 [23']  5-a vieta
    [210] 17:35   E.Bradūnas, D.Michniewicz
   V.Drude, P.Shorin     21:8  21:18 [23']
  [184] 16:40   V.Drude, P.Shorin  
   N.Kijauskas, L.Supronas   23:21  21:16 [28']  
       
       
     E.Čižinauskas, U.Varantsou  7-a vieta
   
     N.Kijauskas, L.Supronas   ->
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-13 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:00 2019-09-29 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-17 
     U-11 
Hummel Badmintono Lyga
2019-09-28 10:00 2019-09-28 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 10:00 2019-09-21 21:00
N badminton, Vilnius
     U-17    VV    MV    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2019-09-14 09:30 2019-09-14 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.