Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
HUMMEL taurė, Data: 2018-03-10, Vieta: Sporto halė, Kaunas  
Grupė- Suaug B, Moterų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-03-10 2018-03-10 2018-03-10 2018-03-10  
 1   Neringa Brazauskienė 
 Toma Rakauskaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 N.Brazauskienė, T.Rakauskaitė      
 16       ->      
  [118] 13:35   N.Brazauskienė, T.Rakauskaitė    
 9   Lorena Valantiejienė 
 Edvina Gusarovaitė 
    21:18  20:22  21:9 [35']    
[95] 12:45   R.Petrošienė, N.Martinavičiūtė      
 8   Ramunė Petrošienė 
 Neringa Martinavičiūtė 
  21:19  21:15 [29']      
    [155] 15:20   N.Brazauskienė, T.Rakauskaitė  
 5   Aldona Kasparavičienė 
 Judita Vadeikienė 
      21:15  16:21  21:15 [36']  
[96] 12:45   U.Vilčinskytė, E.Žėkaitė      
 12   Ugnė Vilčinskytė 
 Emilija Žėkaitė 
  21:15  22:20 [22']      
  [119] 13:35   U.Rakštytė, K.Urbonavičiūtė    
 13         21:19  21:14 [20']    
 U.Rakštytė, K.Urbonavičiūtė      
 4   Urtė Rakštytė 
 Kornelija Urbonavičiūtė 
  ->       1-a vieta
      [188] 16:40   T.Urbonienė, J.Žibūdienė
 3   Laura Januškevičienė 
 Anna Volkova 
        23:21  21:15 [29']
 L.Januškevičienė, A.Volkova      
 14       ->      
  [120] 13:35   L.Januškevičienė, A.Volkova    
 11   Aurelija Martinkutė 
 Eglė Mačiulytė 
    21:14  21:19 [25']    
[97] 12:45   J.Kažanauskaitė, R.Ulozaitė      
 6   Justė Kažanauskaitė 
 Rūta Ulozaitė 
  21:18  21:14 [26']      
    [156] 15:20   T.Urbonienė, J.Žibūdienė  
 7   Jurgita Vaškelytė 
 Sonata Zinkevičienė 
      22:20  22:20 [29']  
[98] 12:45   J.Vaškelytė, S.Zinkevičienė      
 10   Svetlana Čalkina 
 Aušra Montvydaitė 
  21:13  21:13 [22']      
  [121] 14:05   T.Urbonienė, J.Žibūdienė    
 15         21:14  21:18 [28']    
 T.Urbonienė, J.Žibūdienė      
 2   Tanita Urbonienė 
 Justė Žibūdienė 
  ->    U.Rakštytė, K.Urbonavičiūtė   3-a vieta
      [189] 16:40   L.Januškevičienė, A.Volkova
       L.Januškevičienė, A.Volkova   21:18  19:21  21:18 [39']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     R.Petrošienė, N.Martinavičiūtė    
    [157] 15:20   R.Petrošienė, N.Martinavičiūtė  
     U.Vilčinskytė, E.Žėkaitė   21:14  21:12 [25']   5-a vieta
      [190] 16:40   R.Petrošienė, N.Martinavičiūtė
     J.Kažanauskaitė, R.Ulozaitė     21:17  21:15 [28']
    [158] 15:20   J.Kažanauskaitė, R.Ulozaitė  
     J.Vaškelytė, S.Zinkevičienė   24:22  11:21  21:17 [35']  
         
         
       U.Vilčinskytė, E.Žėkaitė   7-a vieta
     
       J.Vaškelytė, S.Zinkevičienė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   L.Valantiejienė, E.Gusarovaitė    
   L.Valantiejienė, E.Gusarovaitė   ->    
    [122] 14:05   L.Valantiejienė, E.Gusarovaitė  
   A.Kasparavičienė, J.Vadeikienė     21:15  21:13 [24']  
   A.Kasparavičienė, J.Vadeikienė    
    ->     9-a vieta
      [159] 15:20   L.Valantiejienė, E.Gusarovaitė
        21:14  21:12 [24']
   A.Martinkutė, E.Mačiulytė    
   A.Martinkutė, E.Mačiulytė   ->    
    [123] 14:05   S.Čalkina, A.Montvydaitė  
   S.Čalkina, A.Montvydaitė     13:21  21:16  21:17 [35']  
   S.Čalkina, A.Montvydaitė    
    ->    
         
       A.Kasparavičienė, J.Vadeikienė   11-a vieta
     
       A.Martinkutė, E.Mačiulytė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-13 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:00 2019-09-29 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-17 
     U-11 
Hummel Badmintono Lyga
2019-09-28 10:00 2019-09-28 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 10:00 2019-09-21 21:00
N badminton, Vilnius
     U-17    VV    MV    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2019-09-14 09:30 2019-09-14 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.