Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
HUMMEL taurė, Data: 2018-03-10, Vieta: Sporto halė, Kaunas  
Grupė- Suaug C, Vyrų vienetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-03-10 2018-03-10 2018-03-10 2018-03-10  
 1   Ignas Lukoševičius    Dėl 1-8 vietos      
 I.Lukoševičius      
 16       ->      
  [251] 19:20   I.Lukoševičius    
 9   Ignas Lukoševičius      18:21  21:8  21:9 [28']    
[226] 18:25   I.Lukoševičius      
 8   Vidas Pilvinis    21:15  21:16 [34']      
    [271] 20:15   J.Adomaitis  
 5   Dzianis Karviha        23:21  21:13 [26']  
[227] 18:25   D.Karviha      
 12   Pavel Gusev    21:9  21:12 [24']      
  [252] 19:45   J.Adomaitis    
 13   Ramūnas Ražanauskas      20:22  21:8  21:19 [42']    
[228] 18:25   J.Adomaitis      
 4   Juozas Adomaitis    21:10  21:10 [17']       1-a vieta
      [286] 21:05   J.Adomaitis
 3   Darius Kairys          21:17  21:15 [31']
[229] 18:25   D.Kairys      
 14   Marius Puškorius    21:6  21:12 [23']      
  [253] 19:45   D.Kairys    
 11   Gytis Celencevičius      21:12  21:18 [31']    
[230] 18:25   S.Pavlov      
 6   Sergej Pavlov    21:13  16:21  21:16 [34']      
    [272] 20:40   M.Brazauskas  
 7   Jaronimas Sazanskis        21:13  21:11 [22']  
[231] 18:55   T.Grigas      
 10   Tomas Grigas    21:12  19:21  21:17 [39']      
  [254] 19:45   M.Brazauskas    
 15         21:19  21:14 [26']    
 M.Brazauskas      
 2   Marius Brazauskas    ->    I.Lukoševičius   3-a vieta
      [287] 21:05   I.Lukoševičius
       D.Kairys   22:20  22:20 [31']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     I.Lukoševičius    
    [273] 20:40   I.Lukoševičius  
     D.Karviha   21:19  21:16 [25']   5-a vieta
      [288] 21:05   I.Lukoševičius
     S.Pavlov     21:16  21:7 [19']
    [274] 20:40   S.Pavlov  
     T.Grigas   21:18  21:15 [25']  
         
         
       D.Karviha   7-a vieta
     
       T.Grigas   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   V.Pilvinis    
   V.Pilvinis   ->    
    [275] 20:40   V.Pilvinis  
   P.Gusev     21:13  21:7 [35']  
  [255] 19:45   P.Gusev    
   R.Ražanauskas   21:8  22:20 [27']     9-a vieta
      [289] 21:05   V.Pilvinis
   M.Puškorius       19:21  21:17  21:7 [43']
  [256] 19:45   G.Celencevičius    
   G.Celencevičius   21:19  21:17 [25']    
    [276] 20:40   G.Celencevičius  
   J.Sazanskis     21:14  18:21  21:7 [31']  
   J.Sazanskis    
    ->    
         
       P.Gusev   11-a vieta
     
       J.Sazanskis   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     R.Ražanauskas  
     R.Ražanauskas   ->   13-a vieta
     
     M.Puškorius     ->
     M.Puškorius  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 99 100 
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė . ,
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MX  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
     U-13    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Žalgiriai, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV  
Baltic Youth Championship
2019-11-02 09:00 2019-11-03 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-16    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-14    VV    MV    VD    MD    MX  
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras
2019-11-03 10:00 2019-11-03 21:00
Siemens Arena, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     U-17    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.