Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
HUMMEL taurė, Data: 2018-03-10, Vieta: Sporto halė, Kaunas  
Grupė- Suaug C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 20, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-03-10 2018-03-10 2018-03-10 2018-03-10 2018-03-10  
 1   Evaldas Gedminas 
 Gediminas Kareiva 
  Dėl 1-16 vietos        
 E.Gedminas, G.Kareiva        
 32       ->        
  [124] 14:05   T.Krištaponis, H.Nevidauskas      
 17   Emilijus Ivanauskas 
 Mindaugas Markauskas 
    21:12  21:14 [24']      
[99] 12:45   T.Krištaponis, H.Nevidauskas        
 16   Tauras Krištaponis 
 Haroldas Nevidauskas 
  21:14  21:12 [23']        
    [160] 15:20   T.Krištaponis, H.Nevidauskas    
 9   Sigitas Liaudanskas 
 Valdas Paulauskas 
      21:17  21:19 [31']    
 S.Liaudanskas, V.Paulauskas        
 24       ->        
  [125] 14:05   S.Liaudanskas, V.Paulauskas      
 25         17:21  22:20  21:16 [40']      
 R.Paškevičius, J.Seniūnas        
 8   Ramūnas Paškevičius 
 Jonas Seniūnas 
  ->        
      [191] 17:05   V.Šimkus, I.Lukoševičius  
 5   Mindaugas Dobilas 
 Robertas Giedraitis 
        21:15  19:21  23:21 [60']  
 M.Dobilas, R.Giedraitis        
 28       ->        
  [126] 14:05   M.Dobilas, R.Giedraitis      
 21         21:18  15:21  21:18 [34']      
 D.Akelis, T.Šnepeta        
 12   Donatas Akelis 
 Tomas Šnepeta 
  ->        
    [161] 15:50   V.Šimkus, I.Lukoševičius    
 13   Egidijus Litvinskas 
 Vitalijus Kemežys 
      21:16  21:17 [27']    
[100] 12:45   E.Litvinskas, V.Kemežys        
 20   Marius Puškorius 
 Ramūnas Ražanauskas 
  21:9  21:17 [28']        
  [127] 14:05   V.Šimkus, I.Lukoševičius      
 29         21:17  22:20 [29']      
 V.Šimkus, I.Lukoševičius        
 4   Vilimas Šimkus 
 Ignas Lukoševičius 
  ->         1-a vieta
        [211] 18:00   V.Šimkus, I.Lukoševičius
 3   Kristijonas Jucys 
 Valentas Stončius 
          21:14  24:22 [28']
 K.Jucys, V.Stončius        
 30       ->        
  [128] 14:05   K.Jucys, V.Stončius      
 19   Kęstutis Krūminas 
 Tautvydas Paliulis 
    21:17  21:9 [23']      
[101] 13:10   T.Meškutavičius, P.Vaišneideris        
 14   Tomas Meškutavičius 
 Paulius Vaišneideris 
  21:16  21:14 [25']        
    [162] 15:50   K.Jucys, V.Stončius    
 11   Tomas Grigas 
 Aidas Giedrikas 
      21:15  21:12 [23']    
 T.Grigas, A.Giedrikas        
 22       ->        
  [129] 14:05   S.Rukša, R.Ubis      
 27         16:21  21:19  21:17 [41']      
 S.Rukša, R.Ubis        
 6   Saulius Rukša 
 Raimondas Ubis 
  ->        
      [192] 17:05   K.Jucys, V.Stončius  
 7   Dzianis Karviha 
 Vidas Pilvinis 
        21:17  21:18 [26']  
 D.Karviha, V.Pilvinis        
 26       ->        
  [130] 14:05   D.Karviha, V.Pilvinis      
 23         21:10  21:16 [29']      
 P.Gusev, S.Pavlov        
 10   Pavel Gusev 
 Sergej Pavlov 
  ->        
    [163] 15:50   M.Brazauskas, D.Kairys    
 15   Aurelijus Šadauskas 
 Jonas Daugėla 
      21:17  21:10 [29']    
[102] 13:10   G.Strumila, R.Poškus        
 18   Giedrius Strumila 
 Robertas Poškus 
  21:9  21:8 [26']      T.Krištaponis, H.Nevidauskas   3-a vieta
  [131] 14:30   M.Brazauskas, D.Kairys   [212] 18:00   M.Brazauskas, D.Kairys
 31         22:20  21:14 [24']    M.Brazauskas, D.Kairys   24:21  21:14 [36']
 M.Brazauskas, D.Kairys        
 2   Marius Brazauskas 
 Darius Kairys 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       S.Liaudanskas, V.Paulauskas    
      [193] 17:05   S.Liaudanskas, V.Paulauskas  
       M.Dobilas, R.Giedraitis   11:21  21:18  21:19 [57']   5-a vieta
       
       S.Rukša, R.Ubis     ->
      [194] 17:05   D.Karviha, V.Pilvinis  
       D.Karviha, V.Pilvinis   23:21  21:8 [31']  
           
           
         M.Dobilas, R.Giedraitis   7-a vieta
       
         S.Rukša, R.Ubis   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     E.Gedminas, G.Kareiva      
    [164] 15:50   E.Gedminas, G.Kareiva    
     R.Paškevičius, J.Seniūnas   21:18  21:19 [31']    
      [195] 17:05   D.Akelis, T.Šnepeta  
     D.Akelis, T.Šnepeta     21:17  21:14 [27']  
    [165] 15:50   D.Akelis, T.Šnepeta    
     E.Litvinskas, V.Kemežys   21:16  15:21  21:10 [42']     9-a vieta
       
     T.Meškutavičius, P.Vaišneideris       ->
    [166] 15:50   T.Meškutavičius, P.Vaišneideris    
     T.Grigas, A.Giedrikas   21:18  18:21  21:16 [41']    
      [196] 17:05   G.Strumila, R.Poškus  
     P.Gusev, S.Pavlov     21:16  15:21  21:15 [41']  
    [167] 15:50   G.Strumila, R.Poškus    
     G.Strumila, R.Poškus   21:12  11:21  21:18 [39']    
           
         E.Gedminas, G.Kareiva   11-a vieta
       
         T.Meškutavičius, P.Vaišneideris   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       R.Paškevičius, J.Seniūnas    
       
       E.Litvinskas, V.Kemežys   ->   13-a vieta
       
       T.Grigas, A.Giedrikas     ->
       
       P.Gusev, S.Pavlov   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   E.Ivanauskas, M.Markauskas      
   E.Ivanauskas, M.Markauskas   ->      
     E.Ivanauskas, M.Markauskas    
      ->    
   .      
    ->      
      [132] 14:30   M.Puškorius, R.Ražanauskas  
        21:17  21:12 [27']  
   .      
    ->      
     M.Puškorius, R.Ražanauskas    
   M.Puškorius, R.Ražanauskas     ->    
   M.Puškorius, R.Ražanauskas      
    ->       17-a vieta
        [168] 15:50   K.Krūminas, T.Paliulis
          21:18  20:22  21:11 [36']
   K.Krūminas, T.Paliulis      
   K.Krūminas, T.Paliulis   ->      
     K.Krūminas, T.Paliulis    
      ->    
   .      
    ->      
      [133] 14:30   K.Krūminas, T.Paliulis  
        21:23  21:10  21:15 [31']  
   .      
    ->      
     A.Šadauskas, J.Daugėla    
   A.Šadauskas, J.Daugėla     ->    
   A.Šadauskas, J.Daugėla      
    ->    E.Ivanauskas, M.Markauskas   19-a vieta
       
         A.Šadauskas, J.Daugėla   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 98 99 
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras
2019-11-03 10:00 2019-11-03 21:00
Siemens Arena, Vilnius
Baltic Youth Championship
2019-11-01 10:00 2019-11-03 16:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-16 
     U-14 
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas)
2019-11-02 10:00 2019-11-02 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 20:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.