Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
HUMMEL taurė, Data: 2018-03-10, Vieta: Sporto halė, Kaunas  
Grupė- Suaug C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-03-10 2018-03-10 2018-03-10 2018-03-10  
 1   Gabrielius Vaičiulis 
 Neringa Martinavičiūtė 
  Dėl 1-8 vietos      
 G.Vaičiulis, N.Martinavičiūtė      
 16       ->      
  [41] 10:35   G.Vaičiulis, N.Martinavičiūtė    
 9   Gytis Celencevičius 
 Živilė Nečejauskaitė 
    21:19  18:21  22:20 [35']    
[16] 09:20   G.Celencevičius, Ž.Nečejauskaitė      
 8   Arūnas Daugaravičius 
 Danyu Zhong 
  21:15  21:18 [23']      
    [63] 11:25   G.Vaičiulis, N.Martinavičiūtė  
 5   Agnius Tamošaitis 
 Kotryna Ragalevičiūtė 
      22:20  21:18 [23']  
[17] 09:20   A.Tamošaitis, K.Ragalevičiūtė      
 12   Andrius Mockus 
 Milda Gumbrevičiūtė 
  21:14  22:20 [20']      
  [42] 10:35   A.Tamošaitis, K.Ragalevičiūtė    
 13   Robertas Giedraitis 
 Rosita Šutaitė-Giedraitienė 
    21:17  21:11 [20']    
[18] 09:20   R.Giedraitis, R.Šutaitė-Giedraitienė      
 4   Tomas Šnepeta 
 Violeta Slušnienė 
  21:13  21:19 [20']       1-a vieta
      [83] 12:20   V.Stončius, K.Poškutė
 3   Žilvinas Tamošiūnas 
 Aušra Montvydaitė 
        21:14  21:15 [22']
[19] 09:20   S.Galentas, D.Jonkuvienė      
 14   Sigitas Galentas 
 Dovilė Jonkuvienė 
  23:21  25:23 [29']      
  [43] 10:35   A.Petkevičius, O.Radzevičienė    
 11   Jonas Seniūnas 
 Kristina Kisieliūtė 
    21:12  21:12 [18']    
[20] 09:20   A.Petkevičius, O.Radzevičienė      
 6   Arūnas Petkevičius 
 Oksana Radzevičienė 
  21:17  21:15 [21']      
    [64] 11:25   V.Stončius, K.Poškutė  
 7   Gediminas Kareiva 
 Eglė Gedminienė 
      21:10  16:21  21:11 [29']  
[21] 09:45   V.Stončius, K.Poškutė      
 10   Valentas Stončius 
 Kristina Poškutė 
  21:11  21:18 [24']      
  [44] 10:35   V.Stončius, K.Poškutė    
 15         21:19  21:11 [21']    
 M.Povilaitis, A.Slapikaitė-Jurkonė      
 2   Martynas Povilaitis 
 Aurelija Slapikaitė-Jurkonė 
  ->    A.Tamošaitis, K.Ragalevičiūtė   3-a vieta
      [84] 12:20   A.Tamošaitis, K.Ragalevičiūtė
       A.Petkevičius, O.Radzevičienė   21:18  21:13 [19']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     G.Celencevičius, Ž.Nečejauskaitė    
    [65] 11:25   G.Celencevičius, Ž.Nečejauskaitė  
     R.Giedraitis, R.Šutaitė-Giedraitienė   21:18  21:13 [21']   5-a vieta
      [85] 12:20   M.Povilaitis, A.Slapikaitė-Jurkonė
     S.Galentas, D.Jonkuvienė     21:9  21:11 [25']
    [66] 11:25   M.Povilaitis, A.Slapikaitė-Jurkonė  
     M.Povilaitis, A.Slapikaitė-Jurkonė   21:12  21:3 [19']  
         
         
       R.Giedraitis, R.Šutaitė-Giedraitienė   7-a vieta
     
       S.Galentas, D.Jonkuvienė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Daugaravičius, D.Zhong    
   A.Daugaravičius, D.Zhong   ->    
    [67] 11:25   A.Mockus, M.Gumbrevičiūtė  
   A.Mockus, M.Gumbrevičiūtė     21:12  21:12 [23']  
  [45] 10:35   A.Mockus, M.Gumbrevičiūtė    
   T.Šnepeta, V.Slušnienė   21:16  21:18 [19']     9-a vieta
      [86] 12:20   J.Seniūnas, K.Kisieliūtė
   Ž.Tamošiūnas, A.Montvydaitė       21:16  21:8 [20']
  [46] 10:35   J.Seniūnas, K.Kisieliūtė    
   J.Seniūnas, K.Kisieliūtė   13:21  21:16  21:6 [33']    
    [68] 11:25   J.Seniūnas, K.Kisieliūtė  
   G.Kareiva, E.Gedminienė     21:16  21:13 [24']  
   G.Kareiva, E.Gedminienė    
    ->    
         
       A.Daugaravičius, D.Zhong   11-a vieta
     
       G.Kareiva, E.Gedminienė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     T.Šnepeta, V.Slušnienė  
     T.Šnepeta, V.Slušnienė   ->   13-a vieta
     
     Ž.Tamošiūnas, A.Montvydaitė     ->
     Ž.Tamošiūnas, A.Montvydaitė  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD  
     Suaug B    MV    MD    MX  
     Suaug C 
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė . ,
     U-19 B 
     U-19 C 
     U-19 D 
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
N badminton mėgėjų turnyras
2019-10-05 10:00 2019-10-05 21:00
N badminton, Vilnius
     Mėgėjai C    VV    VD    MD    MX  
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-02 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:30 2019-09-29 14:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga (1 etapas)
2019-09-28 09:00 2019-09-28 23:45
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.