Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Palangos stinta 2018, Data: 2018-02-16, Vieta: Palangos SC, Palanga  
Grupė- Suaug B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-02-16 2018-02-16 2018-02-16  
 1   Mamertas Noreika ,   Tomas Petrošius   Dėl 1-4 vietų    
[80] 18:00   M.Noreika, T.Petrošius    
 8   Marius Augustaitis ,   Egidijus Peleckis    21:14  21:7 [18']    
  [90] 19:20   M.Noreika, T.Petrošius  
 5   Andžej Mackevič ,   Andrius Stankevičius      17:21  23:21  22:20  
[81] 18:30   A.Mackevič, A.Stankevičius    
 4   Šarūnas Stumbra ,   Ramūnas Žilys    21:14  21:9 [20']    1-a vieta
    [99] 20:10   M.Noreika, T.Petrošius
 3   Arūnas Morkūnas ,   Mantas Zinkevičius        24:22  21:16 [28']
[82] 18:30   S.Galentas, A.Jachontovas    
 6   Sigitas Galentas ,   Artūras Jachontovas    16:21  21:9  21:18 [38']    
  [90] 19:20   V.Martinkus, G.Vaičiulis  
 7   Vidas Martinkus ,   Gabrielius Vaičiulis      21:17  20:22  21:14 [41']  
[83] 18:30   V.Martinkus, G.Vaičiulis    
 2   Rimas Lavrukaitis ,   Steponas Januška    21:17  21:13 [23']    
     
     A.Mackevič, A.Stankevičius  3-a vieta
  [100] 20:35   A.Mackevič, A.Stankevičius
   S.Galentas, A.Jachontovas   21:19  21:8 [27']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   M.Augustaitis, E.Peleckis    
  [91] 19:20   Š.Stumbra, R.Žilys  
   Š.Stumbra, R.Žilys   21:19  21:14 [19']  5-a vieta
    [101] 21:05   A.Morkūnas, M.Zinkevičius
   A.Morkūnas, M.Zinkevičius     21:18  22:20 [27']
  [92] 19:45   A.Morkūnas, M.Zinkevičius  
   R.Lavrukaitis, S.Januška   21:13  27:25 [33']  
       
       
     M.Augustaitis, E.Peleckis  7-a vieta
   
     R.Lavrukaitis, S.Januška   ->
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 99 100 
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug D 
     Suaug E    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė . ,
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 09:45 2019-11-16 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
     U-13    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Žalgiriai, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.