Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Palangos stinta 2018, Data: 2018-02-16, Vieta: Palangos SC, Palanga  
Grupė- Suaug D, Mišrus dvejetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-02-16 2018-02-16 2018-02-16 2018-02-16  
 1   Edmundas Petrošius 
 Violeta Slušnienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 E.Petrošius, V.Slušnienė      
 16       ->      
  [41] 14:15   E.Petrošius, V.Slušnienė    
 9   Egidijus Litvinskas 
 Jurga Chomskytė 
    23:21  21:10 [12']    
[31] 12:55   A.Gedgaudas, R.Januškienė      
 8   Aušrys Gedgaudas 
 Rima Januškienė 
    B/Ž      
    [53] 15:30   E.Petrošius, V.Slušnienė  
 5   Aloyzas Jarošaitis 
 Zita Jarošaitienė 
      20:22  21:19  21:12 [31']  
[32] 12:55   A.Jarošaitis, Z.Jarošaitienė      
 12   Evaldas Gedminas 
 Fausta Gedminaitė 
  21:13  21:16 [23']      
  [42] 14:15   K.Adomaitis, J.Adomaitienė    
 13   Emilijus Ivanauskas 
 Luiza Ivanauskaitė 
    21:12  21:7 [20']    
[33] 13:20   K.Adomaitis, J.Adomaitienė      
 4   Kęstutis Adomaitis 
 Jolanta Adomaitienė 
  21:7  21:14 [21']       1-a vieta
      [66] 16:45   M.Augustaitis, O.Merčaitienė
 3   Steponas Januška 
 Toma Mackevičienė 
        21:7  21:10 [18']
[34] 13:20   S.Januška, T.Mackevičienė      
 14   Saulius Noreika 
 Ineta Šypalė 
  21:13  21:5 [19']      
  [43] 14:15   S.Januška, T.Mackevičienė    
 11   Linas Kupetauskas 
 Aušra Kupetauskienė 
    21:8  21:18 [20']    
[35] 13:20   M.Papuška, E.Gedminienė      
 6   Mantas Papuška 
 Eglė Gedminienė 
  21:11  21:12 [24']      
    [54] 15:30   M.Augustaitis, O.Merčaitienė  
 7   Dainius Pažėra 
 Vaida Martinkienė 
      21:13  21:17 [21']  
[36] 13:20   D.Pažėra, V.Martinkienė      
 10   Kęstutis Krūminas 
 Gintarė Kairytė 
  21:17  21:6 [25']      
  [44] 14:15   M.Augustaitis, O.Merčaitienė    
 15         21:10  21:15 [16']    
 M.Augustaitis, O.Merčaitienė      
 2   Marius Augustaitis 
 Odeta Merčaitienė 
  ->    K.Adomaitis, J.Adomaitienė   3-a vieta
      [67] 16:45   S.Januška, T.Mackevičienė
       S.Januška, T.Mackevičienė   17:21  21:18  21:13 [35']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Gedgaudas, R.Januškienė    
    [55] 15:30   A.Jarošaitis, Z.Jarošaitienė  
     A.Jarošaitis, Z.Jarošaitienė   21:11  21:10 [18']   5-a vieta
      [68] 16:45   D.Pažėra, V.Martinkienė
     M.Papuška, E.Gedminienė     10:21  21:18  21:14 [31']
    [56] 15:30   D.Pažėra, V.Martinkienė  
     D.Pažėra, V.Martinkienė   21:17  21:19 [21']  
         
         
       A.Gedgaudas, R.Januškienė   7-a vieta
      [69] 17:10   M.Papuška, E.Gedminienė
       M.Papuška, E.Gedminienė   21:14  21:14 [17']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   E.Litvinskas, J.Chomskytė    
   E.Litvinskas, J.Chomskytė   ->    
    [57] 15:55   E.Gedminas, F.Gedminaitė  
   E.Gedminas, F.Gedminaitė       B/Ž  
  [45] 14:40   E.Gedminas, F.Gedminaitė    
   E.Ivanauskas, L.Ivanauskaitė   21:14  21:9 [17']     9-a vieta
      [70] 17:10   K.Krūminas, G.Kairytė
   S.Noreika, I.Šypalė       21:15  21:12 [21']
  [46] 14:40   S.Noreika, I.Šypalė    
   L.Kupetauskas, A.Kupetauskienė   21:14  21:15 [17']    
    [58] 15:55   K.Krūminas, G.Kairytė  
   K.Krūminas, G.Kairytė     24:22  21:13 [23']  
   K.Krūminas, G.Kairytė    
    ->    
         
       E.Litvinskas, J.Chomskytė   11-a vieta
      [71] 17:10   S.Noreika, I.Šypalė
       S.Noreika, I.Šypalė     B/Ž
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     E.Ivanauskas, L.Ivanauskaitė  
     E.Ivanauskas, L.Ivanauskaitė   ->   13-a vieta
      [59] 15:55   L.Kupetauskas, A.Kupetauskienė
     L.Kupetauskas, A.Kupetauskienė     21:19  13:21  21:12 [38']
     L.Kupetauskas, A.Kupetauskienė  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-13 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:00 2019-09-29 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-17 
     U-11 
Hummel Badmintono Lyga
2019-09-28 10:00 2019-09-28 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 10:00 2019-09-21 21:00
N badminton, Vilnius
     U-17    VV    MV    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2019-09-14 09:30 2019-09-14 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.