Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Panevėžio badmintono klubo turnyras, Data: 2018-01-27, Vieta: Nevėžio sporto centras, Panevėžys  
Grupė- Suaug B, Moterų dvejetas, dalyvių- 9, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-01-27 2018-01-27 2018-01-27 2018-01-27  
 1   Indrė Petrulaitienė 
 Rasa Šulnienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 I.Petrulaitienė, R.Šulnienė      
 16       ->      
   I.Petrulaitienė, R.Šulnienė    
 9         ->    
 .      
 8       ->      
    [15] 09:40   I.Petrulaitienė, R.Šulnienė  
 5   Jolanta Sereckienė 
 Lorena Valantiejienė 
      14:12  11:5  11:0 [23']  
 J.Sereckienė, L.Valantiejienė      
 12       ->      
  [7] 09:20   J.Vaškelytė, S.Zinkevičienė    
 13         11:6  11:8  11:5 [18']    
 J.Vaškelytė, S.Zinkevičienė      
 4   Jurgita Vaškelytė 
 Sonata Zinkevičienė 
  ->       1-a vieta
      [21] 10:20   I.Petrulaitienė, R.Šulnienė
 3   Sandra Čečkauskienė 
 Ramunė Petrošienė 
        11:5  11:7  11:4 [18']
 S.Čečkauskienė, R.Petrošienė      
 14       ->      
  [8] 09:20   S.Čečkauskienė, R.Petrošienė    
 11   Kotryna Ragalevičiūtė 
 Danyu Zhong 
    13:11  11:8  10:12  11:9 [31']    
[1] 09:00   D.Ruzvaltienė, N.Martinavičiūtė      
 6   Dovilė Ruzvaltienė 
 Neringa Martinavičiūtė 
  11:6  11:7  11:7 [15']      
    [16] 10:00   L.Januškevičienė, Ž.Šeškevičienė  
 7   Ieva Vidzėnienė 
 Svetlana Čalkina 
      11:6  11:8  11:9 [17']  
[2] 09:00   E.Gusarovaitė, J.Bilienė      
 10   Edvina Gusarovaitė 
 Jurgita Bilienė 
  8:11  11:3  11:3  11:8 [23']      
  [9] 09:20   L.Januškevičienė, Ž.Šeškevičienė    
 15         9:11  11:5  11:5  11:7 [24']    
 L.Januškevičienė, Ž.Šeškevičienė      
 2   Laura Januškevičienė 
 Živilė Šeškevičienė 
  ->    J.Vaškelytė, S.Zinkevičienė   3-a vieta
      [22] 10:20   S.Čečkauskienė, R.Petrošienė
       S.Čečkauskienė, R.Petrošienė   5:11  11:4  11:8  7:11  11:8 [29']
         
      Dėl 5-8 vietos    
       
     J.Sereckienė, L.Valantiejienė  
     J.Sereckienė, L.Valantiejienė   ->   5-a vieta
      [23] 10:20   D.Ruzvaltienė, N.Martinavičiūtė
     D.Ruzvaltienė, N.Martinavičiūtė     11:5  11:6  11:7 [23']
    [17] 10:00   D.Ruzvaltienė, N.Martinavičiūtė  
     E.Gusarovaitė, J.Bilienė   11:4  11:7  7:11  11:6 [24']  
         
         
        7-a vieta
       E.Gusarovaitė, J.Bilienė
       E.Gusarovaitė, J.Bilienė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   .    
    ->    
     .  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
       K.Ragalevičiūtė, D.Zhong
        ->
   K.Ragalevičiūtė, D.Zhong    
   K.Ragalevičiūtė, D.Zhong   ->    
    [14] 09:40   K.Ragalevičiūtė, D.Zhong  
   I.Vidzėnienė, S.Čalkina     7:11  11:5  11:9  11:3 [20']  
   I.Vidzėnienė, S.Čalkina    
    ->    
         
        11-a vieta
       I.Vidzėnienė, S.Čalkina
       I.Vidzėnienė, S.Čalkina   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-13 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:00 2019-09-29 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-17 
     U-11 
Hummel Badmintono Lyga
2019-09-28 10:00 2019-09-28 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 10:00 2019-09-21 21:00
N badminton, Vilnius
     U-17    VV    MV    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2019-09-14 09:30 2019-09-14 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.