Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Panevėžio badmintono klubo turnyras, Data: 2018-01-27, Vieta: Nevėžio sporto centras, Panevėžys  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-01-27 2018-01-27 2018-01-27 2018-01-27  
 1   Saulius Eibukas 
 Sonata Zinkevičienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 S.Eibukas, S.Zinkevičienė      
 16       ->      
  [47] 11:40   M.Jarošaitis, A.Jarošaitienė    
 9   Vitalij Krasovskij 
 Jolanta Sereckienė 
    12:14  11:4  11:7  8:11  11:6 [26']    
[32] 10:40   M.Jarošaitis, A.Jarošaitienė      
 8   Mindaugas Jarošaitis 
 Agneta Jarošaitienė 
  11:5  11:7  11:8 [16']      
    [64] 12:40   M.Jarošaitis, A.Jarošaitienė  
 5   Egidijus Peleckis 
 Irena Peleckienė 
      11:3  11:4  11:8 [15']  
[33] 11:00   A.Valantiejus, I.Savickienė      
 12   Andrius Valantiejus 
 Ingrida Savickienė 
  11:7  11:4  11:7 [16']      
  [48] 11:40   A.Jonuškis, D.Morkvėnaitė    
 13   Artūras Jonuškis 
 Dovilė Morkvėnaitė 
    11:7  11:6  11:9 [19']    
[34] 11:00   A.Jonuškis, D.Morkvėnaitė      
 4   Aidanas Janavičius 
 Jurgita Bilienė 
  13:11  11:5  9:11  7:11  11:6 [31']       1-a vieta
      [78] 13:40   M.Jarošaitis, A.Jarošaitienė
 3   Rimas Lavrukaitis 
 Jurgita Vaškelytė 
        11:7  11:4  3:11  15:14 [58']
[35] 11:00   R.Lavrukaitis, J.Vaškelytė      
 14   Aloyzas Jarošaitis 
 Zita Jarošaitienė 
  11:6  11:9  11:4 [16']      
  [49] 11:40   R.Lavrukaitis, J.Vaškelytė    
 11   Tomas Meškutavičius 
 Aurelija Venslovė 
    11:9  11:5  9:11  13:11 [26']    
[36] 11:00   T.Petrošius, S.Čečkauskienė      
 6   Tomas Petrošius 
 Sandra Čečkauskienė 
  11:9  11:9  5:11  11:6 [20']      
    [65] 13:00   M.Trybas, S.Čalkina  
 7   Gabrielius Vaičiulis 
 Neringa Martinavičiūtė 
      15:13  8:11  11:7  11:8 [33']  
[37] 11:00   G.Vaičiulis, N.Martinavičiūtė      
 10   Gediminas Kareiva 
 Lina Gorienė 
  11:7  11:8  11:5 [20']      
  [50] 12:00   M.Trybas, S.Čalkina    
 15   Arūnas Petkevičius 
 Oksana Radzevičienė 
    11:9  10:12  11:8  11:7 [26']    
[38] 11:20   M.Trybas, S.Čalkina      
 2   Mindaugas Trybas 
 Svetlana Čalkina 
  11:7  11:8  11:9 [16']    A.Jonuškis, D.Morkvėnaitė   3-a vieta
      [79] 13:40   R.Lavrukaitis, J.Vaškelytė
       R.Lavrukaitis, J.Vaškelytė   5:11  11:8  8:11  11:4  11:8 [43']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     S.Eibukas, S.Zinkevičienė    
    [66] 13:00   S.Eibukas, S.Zinkevičienė  
     A.Valantiejus, I.Savickienė   11:8  11:8  9:11  11:4 [23']   5-a vieta
      [80] 14:00   T.Petrošius, S.Čečkauskienė
     T.Petrošius, S.Čečkauskienė     11:5  11:2  11:8 [38']
    [67] 13:00   T.Petrošius, S.Čečkauskienė  
     G.Vaičiulis, N.Martinavičiūtė   11:6  11:4  11:3 [15']  
         
         
       A.Valantiejus, I.Savickienė   7-a vieta
     
       G.Vaičiulis, N.Martinavičiūtė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   V.Krasovskij, J.Sereckienė    
   V.Krasovskij, J.Sereckienė   ->    
    [68] 13:00   V.Krasovskij, J.Sereckienė  
   E.Peleckis, I.Peleckienė     11:8  13:11  8:11  9:11  11:8 [32']  
  [51] 12:00   A.Janavičius, J.Bilienė    
   A.Janavičius, J.Bilienė   11:8  11:5  8:11  13:11 [23']     9-a vieta
      [81] 14:00   T.Meškutavičius, A.Venslovė
   A.Jarošaitis, Z.Jarošaitienė       11:8  11:6  11:1
  [52] 12:00   T.Meškutavičius, A.Venslovė    
   T.Meškutavičius, A.Venslovė   10:12  12:10  11:5  13:15  11:8 [29']    
    [69] 13:00   T.Meškutavičius, A.Venslovė  
   G.Kareiva, L.Gorienė     11:5  8:11  11:5  11:7 [31']  
  [53] 12:00   G.Kareiva, L.Gorienė    
   A.Petkevičius, O.Radzevičienė   11:5  13:11  4:11  7:11  11:9 [25']    
         
       A.Janavičius, J.Bilienė   11-a vieta
     
       G.Kareiva, L.Gorienė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     E.Peleckis, I.Peleckienė  
     E.Peleckis, I.Peleckienė   ->   13-a vieta
     
     A.Jarošaitis, Z.Jarošaitienė     ->
     
     A.Petkevičius, O.Radzevičienė   ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 102 103 
☼ PBL [SE7.EP5]
2020-02-29 10:00 2020-02-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
Panevezys City Open
2020-02-29 10:00 2020-02-29 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Hummel Badmintono Lyga
2020-02-22 10:00 2020-02-22 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Zanavyko taurė
2020-02-22 10:00 2020-02-22 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
     Mėgėjai B 
Lietuvos Universitetų badmintono asmeninis čempionatas
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
KTU sporto salė, Kaunas
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Dj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Cj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
Bastilija, Tauragė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
Red Bull - Power of Doubles and MIX
2020-02-15 10:00 2020-02-15 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Kawasaki badmintono turnyras
2020-02-15 10:00 2020-02-15 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Badmintono turnyras Volano-Sportiados taurei laimėti
2020-02-15 10:00 2020-02-15 15:30
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.