Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Panevėžio badmintono klubo turnyras, Data: 2018-01-27, Vieta: Nevėžio sporto centras, Panevėžys  
Grupė- Suaug C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-01-27 2018-01-27 2018-01-27 2018-01-27  
 1   Raimondas Banelis 
 Kotryna Ragalevičiūtė 
  Dėl 1-8 vietos      
[24] 10:20   R.Banelis, K.Ragalevičiūtė      
 16   Aleksas Tamašauskas 
 Modesta Kožkuvienė 
  11:8  13:11  11:9 [20']      
  [39] 11:20   R.Banelis, K.Ragalevičiūtė    
 9   Paulius Levickas 
 Patricija Zvezdinaitė 
    11:7  8:11  12:10  11:2 [24']    
[25] 10:20   P.Levickas, P.Zvezdinaitė      
 8   Kęstas Supronas 
 Kristina Ežerskytė 
  11:8  11:7  14:12 [23']      
    [58] 12:20   R.Banelis, K.Ragalevičiūtė  
 5   Almantas Abromaitis 
 Monika Janutaitė 
      11:5  11:9  8:11  11:9 [23']  
[26] 10:20   M.Smalskis, F.Gedminaitė      
 12   Mantas Smalskis 
 Fausta Gedminaitė 
  10:12  11:5  11:13  11:9  11:6 [30']      
  [40] 11:20   I.Lukoševičius, A.Leimonaitė    
 13   Paulius Žostautas 
 Renata Bernotė 
    11:7  11:6  11:9 [14']    
[27] 10:40   I.Lukoševičius, A.Leimonaitė      
 4   Ignas Lukoševičius 
 Augustė Leimonaitė 
  13:11  11:7  8:11  11:7 [27']       1-a vieta
      [74] 13:20   E.Gusarovas, E.Gusarovaitė
 3   Robertas Giedraitis 
 Rosita Šutaitė-Giedraitienė 
        11:4  11:9  11:2 [8']
[28] 10:40   R.Giedraitis, R.Šutaitė-Giedraitienė      
 14   Antanas Gelažėlis 
 Luiza Ivanauskaitė 
  11:5  11:7  11:4 [15']      
  [41] 11:20   R.Giedraitis, R.Šutaitė-Giedraitienė    
 11   Evaldas Gedminas 
 Eglė Gedminienė 
    11:6  11:4  11:3 [17']    
[29] 10:40   T.Jarutis, Ž.Mardosaitė      
 6   Tadas Jarutis 
 Žiedūnė Mardosaitė 
  8:11  11:5  14:12  11:7 [26']      
    [59] 12:20   E.Gusarovas, E.Gusarovaitė  
 7   Jonas Daugėla 
 Vaida Daugėlienė 
      11:4  11:8  11:6  
[30] 10:40   J.Daugėla, V.Daugėlienė      
 10   Arūnas Masteika 
 Irmina Bungaitė 
  11:4  11:5  11:9 [17']      
  [42] 11:20   E.Gusarovas, E.Gusarovaitė    
 15   Edgaras Gusarovas 
 Edvina Gusarovaitė 
    11:1  11:5  11:4 [15']    
[31] 10:40   E.Gusarovas, E.Gusarovaitė      
 2   Edmundas Mackevičius 
 Dovilė Jonkuvienė 
  11:4  11:4  11:2 [18']    I.Lukoševičius, A.Leimonaitė   3-a vieta
      [75] 13:40   R.Giedraitis, R.Šutaitė-Giedraitienė
       R.Giedraitis, R.Šutaitė-Giedraitienė   11:7  9:11  11:4  5:11  11:4 [20']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     P.Levickas, P.Zvezdinaitė    
    [60] 12:40   P.Levickas, P.Zvezdinaitė  
     M.Smalskis, F.Gedminaitė   11:3  13:11  11:7   5-a vieta
      [76] 13:40   J.Daugėla, V.Daugėlienė
     T.Jarutis, Ž.Mardosaitė     11:5  11:9  8:11  10:12  11:9 [25']
    [61] 12:40   J.Daugėla, V.Daugėlienė  
     J.Daugėla, V.Daugėlienė   11:4  11:6  11:5  
         
         
       M.Smalskis, F.Gedminaitė   7-a vieta
     
       T.Jarutis, Ž.Mardosaitė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
   A.Tamašauskas, M.Kožkuvienė      
  [43] 11:20   A.Tamašauskas, M.Kožkuvienė    
   K.Supronas, K.Ežerskytė   5:11  11:8  11:6  11:7 [24']    
    [62] 12:40   P.Žostautas, R.Bernotė  
   A.Abromaitis, M.Janutaitė     9:11  13:11  11:8  11:9 [27']  
  [44] 11:40   P.Žostautas, R.Bernotė    
   P.Žostautas, R.Bernotė   11:3  11:6  11:7 [16']     9-a vieta
      [77] 13:40   E.Mackevičius, D.Jonkuvienė
   A.Gelažėlis, L.Ivanauskaitė       11:6  11:3  5:11  11:7 [24']
  [45] 11:40   E.Gedminas, E.Gedminienė    
   E.Gedminas, E.Gedminienė   9:11  11:7  11:5  12:10 [24']    
    [63] 12:40   E.Mackevičius, D.Jonkuvienė  
   A.Masteika, I.Bungaitė     11:2  11:2  11:4 [14']  
  [46] 11:40   E.Mackevičius, D.Jonkuvienė    
   E.Mackevičius, D.Jonkuvienė   11:7  11:7  11:1 [16']    
         
       A.Tamašauskas, M.Kožkuvienė   11-a vieta
     
       E.Gedminas, E.Gedminienė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
     K.Supronas, K.Ežerskytė    
     
     A.Abromaitis, M.Janutaitė   ->   13-a vieta
     
     A.Gelažėlis, L.Ivanauskaitė     ->
     
     A.Masteika, I.Bungaitė   ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 102 103 
☼ PBL [SE7.EP5]
2020-02-29 10:00 2020-02-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
Panevezys City Open
2020-02-29 10:00 2020-02-29 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Hummel Badmintono Lyga
2020-02-22 10:00 2020-02-22 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD  
Zanavyko taurė
2020-02-22 10:00 2020-02-22 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
Lietuvos Universitetų badmintono asmeninis čempionatas
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
KTU sporto salė, Kaunas
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Dj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    MD  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Cj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
Bastilija, Tauragė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
Red Bull - Power of Doubles and MIX
2020-02-15 10:00 2020-02-15 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Kawasaki badmintono turnyras
2020-02-15 10:00 2020-02-15 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Badmintono turnyras Volano-Sportiados taurei laimėti
2020-02-15 10:00 2020-02-15 15:30
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.