Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
DELFI Sporto centro 1-nerių metų gimtadienio badmintono turnyras!, Data: 2018-01-20, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 36, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-01-20 2018-01-20 2018-01-20 2018-01-20 2018-01-20 2018-01-20  
 1   Nidas Kijauskas 
 Rasa Šulnienė 
  Dėl 1-32 vietos          
 N.Kijauskas, R.Šulnienė          
 64       ->   Dėl 1-16 vietos        
   N.Kijauskas, R.Šulnienė        
 33         ->        
 .          
 32       ->     Dėl 1-8 vietos      
    [54] 12:30    N.Kijauskas, R.Šulnienė      
 17   Rytis Vasiliauskas 
 Kotryna Martinaitienė 
      24:22  21:10 [18']      
 R.Vasiliauskas, K.Martinaitienė          
 48       ->          
  [38] 11:40    P.Gečas, G.Plečkaitytė        
 49         21:15  21:18 [19']        
 P.Gečas, G.Plečkaitytė          
 16   Pranciškus Gečas 
 Gintarė Plečkaitytė 
  ->       Dėl 1-4 vietos    
      [69] 13:45    N.Kijauskas, R.Šulnienė    
 9   Artūras Nareika 
 Kristina Nareikienė 
        16:21  21:11  21:8 [23']    
 A.Nareika, K.Nareikienė          
 56       ->          
  [39] 11:40    A.Nareika, K.Nareikienė        
 41   Vaidas Markevičius 
 Samanta Borovikaitė 
    21:10  22:20 [16']        
[30] 11:15    A.Ramanauskas, R.Žigienė          
 24   Andrius Ramanauskas 
 Rūta Žigienė 
  21:17  21:14 [17']          
    [55] 12:30    A.Nareika, K.Nareikienė      
 25   Artiom Nikitin 
 Nadežda Lipa 
      22:20  13:21  21:18 [35']      
[31] 11:15    A.Nikitin, N.Lipa          
 40   Mindaugas Danys 
 Giang Nguyen Thi Thu 
  21:16  21:18 [17']          
  [40] 12:05    J.Bartkus, J.Puchova        
 57         19:21  22:20  21:13 [28']        
 J.Bartkus, J.Puchova          
 8   Jonas Bartkus 
 Jelena Puchova 
  ->         Dėl 1-2 vietos  
        [96] 15:00    N.Kijauskas, R.Šulnienė  
 5   Vygantas Garmus 
 Laura Januškevičienė 
          19:21  21:16  21:13 [32']  
 V.Garmus, L.Januškevičienė          
 60       ->          
  [41] 12:05    V.Garmus, L.Januškevičienė        
 37   Evaldas Čižinauskas 
 Kristina Poškutė 
    21:14  14:21  21:16 [25']        
[32] 11:40    E.Čižinauskas, K.Poškutė          
 28   Edvardas Bardauskas 
 Vaiva Bubulytė 
  21:12  21:9 [15']          
    [56] 12:55    V.Garmus, L.Januškevičienė      
 21   Martynas Povilaitis 
 Aurelija Slapikaitė-Jurkonė 
      19:21  21:17  21:17 [27']      
[33] 11:40    M.Povilaitis, A.Slapikaitė-Jurkonė          
 44   Steponas Januška 
 Rima Januškienė 
  21:5  21:7 [13']          
  [42] 12:05    M.Povilaitis, A.Slapikaitė-Jurkonė        
 53         21:13  21:16 [15']        
 M.Zinkevičius, S.Čalkina          
 12   Mantas Zinkevičius 
 Svetlana Čalkina 
  ->          
      [72] 13:45    V.Garmus, L.Januškevičienė    
 13   Sergėjus Klodt 
 Jurgita Bilienė 
        21:10  13:21  21:14 [26']    
 S.Klodt, J.Bilienė          
 52       ->          
  [43] 12:05    T.Lukoševičius, K.Tamošaitienė        
 45         18:21  21:9  21:18 [28']        
 T.Lukoševičius, K.Tamošaitienė          
 20   Tomas Lukoševičius 
 Kristina Tamošaitienė 
  ->          
    [57] 12:55    A.Brazauskas, N.Brazauskienė      
 29           21:15  21:14 [15']      
 .          
 36       ->          
   A.Brazauskas, N.Brazauskienė        
 61         ->        
 A.Brazauskas, N.Brazauskienė          
 4   Audrius Brazauskas 
 Neringa Brazauskienė 
  ->           1-a vieta
          [117] 15:50    N.Kijauskas, R.Šulnienė
 3   Laimonas Vaškevičius 
 Živilė Šeškevičienė 
            21:18  21:19 [22']
 L.Vaškevičius, Ž.Šeškevičienė          
 62       ->          
   L.Vaškevičius, Ž.Šeškevičienė        
 35         ->        
 .          
 30       ->          
    [58] 12:55    L.Vaškevičius, Ž.Šeškevičienė      
 19   Vidmantas Jonikas 
 Agnė Krušataitė 
      21:13  21:16 [18']      
 V.Jonikas, A.Krušataitė          
 46       ->          
  [44] 12:05    L.Rousseau, J.Kažanauskaitė        
 51         21:16  21:17 [15']        
 L.Rousseau, J.Kažanauskaitė          
 14   Lucas Rousseau 
 Justė Kažanauskaitė 
  ->          
      [73] 14:10    L.Vaškevičius, Ž.Šeškevičienė    
 11   Benas Davidonis 
 Urtė Rakštytė 
        18:21  21:15  21:9 [33']    
 B.Davidonis, U.Rakštytė          
 54       ->          
  [45] 12:05    B.Davidonis, U.Rakštytė        
 43   Julius Masaitis 
 Ugnė Janušauskaitė 
    21:13  21:15 [14']        
[34] 11:40    J.Masaitis, U.Janušauskaitė          
 22   Žilvinas Tamošiūnas 
 Aušra Montvydaitė 
  21:17  21:14 [17']          
    [59] 12:55    B.Davidonis, U.Rakštytė      
 27   Rapolas Grigaliūnas 
 Kornelija Urbonavičiūtė 
      23:21  21:11 [17']      
[35] 11:40    R.Grigaliūnas, K.Urbonavičiūtė          
 38   Aurimas Kamantauskas 
 Rūta Bubulienė 
  21:10  21:11 [15']          
  [46] 12:05    R.Grigaliūnas, K.Urbonavičiūtė        
 59         21:14  21:17 [17']        
 M.Stankevičius, S.Zinkevičienė          
 6   Marijus Stankevičius 
 Sonata Zinkevičienė 
  ->          
        [96] 15:00    R.Kavaliauskas, T.Urbonienė  
 7   Fernandas Juchnevičius 
 Snežana Poklikajeva 
          17:21  21:19  21:13 [36']  
 F.Juchnevičius, S.Poklikajeva          
 58       ->          
  [47] 12:05    F.Juchnevičius, S.Poklikajeva        
 39   Uldis Lazdinš 
 Ingūna Aldina 
    21:12  21:14 [15']        
[36] 11:40   M.Armonas, K.Ragalevičiūtė          
 26   Marius Armonas 
 Kotryna Ragalevičiūtė 
  8:21  21:9  21:14 [38']          
    [60] 12:55   F.Juchnevičius, S.Poklikajeva      
 23   Marius Akucevičius 
 Viktorija Suško 
      21:19  21:13 [22']      
[37] 11:40    M.Akucevičius, V.Suško          
 42   Laisvydas Liaudanskas 
 Jurgita Bazytė 
  21:13  21:12 [17']          
  [48] 12:30    A.Stankevičius, R.Ulozaitė        
 55         21:14  21:19 [17']        
 A.Stankevičius, R.Ulozaitė          
 10   Andrius Stankevičius 
 Rūta Ulozaitė 
  ->          
      [74] 14:10    R.Kavaliauskas, T.Urbonienė    
 15   Audrius Ambrasas 
 Rasa Ambrasienė 
        21:18  21:17 [21']    
 A.Ambrasas, R.Ambrasienė          
 50       ->        V.Garmus, L.Januškevičienė   3-a vieta
  [49] 12:30    Š.Bilius, D.Zhong     [118] 15:50    L.Vaškevičius, Ž.Šeškevičienė
 47         21:19  15:21  21:11 [28']      L.Vaškevičius, Ž.Šeškevičienė   21:19  21:13 [19']
 Š.Bilius, D.Zhong          
 18   Šarūnas Bilius 
 Danyu Zhong 
  ->          
    [61] 12:55    R.Kavaliauskas, T.Urbonienė      
 31           19:21  21:8  21:14 [28']      
 .          
 34       ->          
   R.Kavaliauskas, T.Urbonienė        
 63         ->        
 R.Kavaliauskas, T.Urbonienė          
 2   Ramūnas Kavaliauskas 
 Tanita Urbonienė 
  ->       Dėl 5-8 vietos    
         A.Nareika, K.Nareikienė    
        [97] 15:00    A.Brazauskas, N.Brazauskienė  
         A.Brazauskas, N.Brazauskienė   21:14  23:25  21:14 [28']   5-a vieta
          [119] 16:15   A.Brazauskas, N.Brazauskienė
         B.Davidonis, U.Rakštytė     21:16  21:9 [22']
        [99] 15:00   B.Davidonis, U.Rakštytė  
         F.Juchnevičius, S.Poklikajeva   21:16  26:24 [22']  
             
             
           A.Nareika, K.Nareikienė   7-a vieta
          [120] 16:15    A.Nareika, K.Nareikienė
           F.Juchnevičius, S.Poklikajeva   18:21  21:16  23:21 [28']
        Dėl 9-16 vietos      
       P.Gečas, G.Plečkaitytė      
      [75] 14:10    J.Bartkus, J.Puchova    
       J.Bartkus, J.Puchova   21:17  11:21  21:18 [26']    
        [99] 15:00    J.Bartkus, J.Puchova  
       M.Povilaitis, A.Slapikaitė-Jurkonė     14:21  21:17  21:13 [28']  
      [76] 14:10    M.Povilaitis, A.Slapikaitė-Jurkonė    
       T.Lukoševičius, K.Tamošaitienė   21:14  21:15 [15']     9-a vieta
          [121] 16:15    Š.Bilius, D.Zhong
       L.Rousseau, J.Kažanauskaitė       21:15  21:18 [17']
      [77] 14:10    L.Rousseau, J.Kažanauskaitė    
       R.Grigaliūnas, K.Urbonavičiūtė   21:17  21:10 [17']    
        [100] 15:00    Š.Bilius, D.Zhong  
       A.Stankevičius, R.Ulozaitė     21:14  21:16 [15']  
      [77] 14:10    Š.Bilius, D.Zhong    
       Š.Bilius, D.Zhong   21:23  21:11  21:16 [26']    
             
           M.Povilaitis, A.Slapikaitė-Jurkonė   11-a vieta
          [122] 16:15    L.Rousseau, J.Kažanauskaitė
           L.Rousseau, J.Kažanauskaitė   20:22  21:9  21:15 [26']
             
          Dėl 13-16 vietos    
         P.Gečas, G.Plečkaitytė    
        [101] 15:25    T.Lukoševičius, K.Tamošaitienė  
         T.Lukoševičius, K.Tamošaitienė   24:22  14:21  21:15 [26']   13-a vieta
          [124] 16:15   T.Lukoševičius, K.Tamošaitienė
         R.Grigaliūnas, K.Urbonavičiūtė     21:0
        [102] 15:25   A.Stankevičius, R.Ulozaitė  
         A.Stankevičius, R.Ulozaitė   21:15  21:16 [22']  
             
             
           P.Gečas, G.Plečkaitytė   15-a vieta
          [124] 16:15    R.Grigaliūnas, K.Urbonavičiūtė
      Dėl 17-32 vietos      R.Grigaliūnas, K.Urbonavičiūtė   21:18  14:21  21:16 [27']
           
     R.Vasiliauskas, K.Martinaitienė      
     R.Vasiliauskas, K.Martinaitienė   ->      
      [79] 14:10    R.Vasiliauskas, K.Martinaitienė    
     A.Ramanauskas, R.Žigienė     19:21  21:12  21:18 [28']    
    [62] 12:55    A.Ramanauskas, R.Žigienė      
     A.Nikitin, N.Lipa   18:21  21:17  21:18 [27']      
        [103] 15:25    M.Zinkevičius, S.Čalkina  
     E.Čižinauskas, K.Poškutė       13:21  21:12  21:10 [23']  
    [63] 13:20    M.Zinkevičius, S.Čalkina      
     M.Zinkevičius, S.Čalkina   21:16  21:16 [15']      
      [80] 14:10    M.Zinkevičius, S.Čalkina    
     S.Klodt, J.Bilienė     21:13  21:15 [15']    
     S.Klodt, J.Bilienė      
      ->       17-a vieta
          [125] 16:15   M.Akucevičius, V.Suško
            21:17  21:12 [21']
     V.Jonikas, A.Krušataitė      
     V.Jonikas, A.Krušataitė   ->      
      [81] 14:35   M.Stankevičius, S.Zinkevičienė    
     J.Masaitis, U.Janušauskaitė     21:16  19:21  21:16 [30']    
    [64] 13:20    M.Stankevičius, S.Zinkevičienė      
     M.Stankevičius, S.Zinkevičienė   16:21  21:9  25:23 [25']      
        [104] 15:25   M.Akucevičius, V.Suško  
     M.Armonas, K.Ragalevičiūtė       22:20  21:18 [28']  
    [65] 13:20    M.Akucevičius, V.Suško      
     M.Akucevičius, V.Suško   21:18  24:22 [21']      
      [82] 14:35    M.Akucevičius, V.Suško    
     A.Ambrasas, R.Ambrasienė     21:17  22:20 [19']    
     A.Ambrasas, R.Ambrasienė      
      ->    R.Vasiliauskas, K.Martinaitienė   19-a vieta
          [126] 16:15    M.Stankevičius, S.Zinkevičienė
           M.Stankevičius, S.Zinkevičienė   21:18  21:14 [16']
             
          Dėl 21-24 vietos    
         A.Ramanauskas, R.Žigienė    
        [105] 15:25    A.Ramanauskas, R.Žigienė  
         S.Klodt, J.Bilienė   18:21  21:16  21:19 [30']   21-a vieta
          [127] 16:40    A.Ramanauskas, R.Žigienė
         V.Jonikas, A.Krušataitė     21:16  14:21  21:12 [27']
        [106] 15:25    A.Ambrasas, R.Ambrasienė  
         A.Ambrasas, R.Ambrasienė   21:16  21:8 [16']  
             
             
           S.Klodt, J.Bilienė   23-a vieta
          [128] 16:40   S.Klodt, J.Bilienė
           V.Jonikas, A.Krušataitė   21:13  21:13 [23']
        Dėl 25-32 vietos      
           
       A.Nikitin, N.Lipa    
       A.Nikitin, N.Lipa   ->    
        [107] 15:25    E.Čižinauskas, K.Poškutė  
       E.Čižinauskas, K.Poškutė     21:19  21:13 [15']  
       E.Čižinauskas, K.Poškutė    
        ->     25-a vieta
          [129] 16:40    J.Masaitis, U.Janušauskaitė
            21:17  18:21  21:12 [25']
       J.Masaitis, U.Janušauskaitė    
       J.Masaitis, U.Janušauskaitė   ->    
        [108] 15:25    J.Masaitis, U.Janušauskaitė  
       M.Armonas, K.Ragalevičiūtė     21:19  21:16 [16']  
       M.Armonas, K.Ragalevičiūtė    
        ->    
             
           A.Nikitin, N.Lipa   27-a vieta
          [130] 16:40    M.Armonas, K.Ragalevičiūtė
           M.Armonas, K.Ragalevičiūtė   11:21  21:8  21:19 [21']
             
          Dėl 29-32 vietos    
           
         .  
          ->   29-a vieta
         
            ->
         .  
          ->  
             
             
            31-a vieta
         
    Dėl 33-64 vietos         ->
           
   .        
    ->        
     .      
      ->      
   .        
    ->        
       M.Danys, G.Nguyen Thi Thu    
        ->    
   V.Markevičius, S.Borovikaitė        
   V.Markevičius, S.Borovikaitė   ->        
    [50] 12:30    M.Danys, G.Nguyen Thi Thu      
   M.Danys, G.Nguyen Thi Thu     21:19  19:21  21:9 [30']      
   M.Danys, G.Nguyen Thi Thu        
    ->        
        [66] 13:20    M.Danys, G.Nguyen Thi Thu  
          21:8  21:17 [16']  
   E.Bardauskas, V.Bubulytė        
   E.Bardauskas, V.Bubulytė   ->        
    [51] 12:30   E.Bardauskas, V.Bubulytė      
   S.Januška, R.Januškienė     21:16  21:17 [26']      
   S.Januška, R.Januškienė        
    ->        
       E.Bardauskas, V.Bubulytė    
        ->    
   .        
    ->        
     .      
      ->      
   .        
    ->         33-a vieta
          [89] 14:35    M.Danys, G.Nguyen Thi Thu
            15:21  21:19  21:15 [29']
   .        
    ->        
     .      
      ->      
   .        
    ->        
       Ž.Tamošiūnas, A.Montvydaitė    
        ->    
   Ž.Tamošiūnas, A.Montvydaitė        
   Ž.Tamošiūnas, A.Montvydaitė   ->        
    [52] 12:30   Ž.Tamošiūnas, A.Montvydaitė      
   A.Kamantauskas, R.Bubulienė     21:17  22:24  21:14 [38']      
   A.Kamantauskas, R.Bubulienė        
    ->        
        [67] 13:20    Ž.Tamošiūnas, A.Montvydaitė  
          8:21  22:20  24:22 [31']  
   U.Lazdinš, I.Aldina        
   U.Lazdinš, I.Aldina   ->        
    [53] 12:30    L.Liaudanskas, J.Bazytė      
   L.Liaudanskas, J.Bazytė     21:5  21:18 [17']      
   L.Liaudanskas, J.Bazytė        
    ->        
       L.Liaudanskas, J.Bazytė    
        ->    
   .        
    ->      E.Bardauskas, V.Bubulytė   35-a vieta
     .   [90] 14:35    L.Liaudanskas, J.Bazytė
      ->    L.Liaudanskas, J.Bazytė   21:19  14:21  22:20 [31']
   .        
    ->     Dėl 37-40 vietos    
           
         .  
          ->   37-a vieta
         
            ->
         .  
          ->  
             
            39-a vieta
         
        Dėl 41-48 vietos     ->
           
       V.Markevičius, S.Borovikaitė    
       V.Markevičius, S.Borovikaitė   ->    
           V.Markevičius, S.Borovikaitė  
       S.Januška, R.Januškienė     20:22  21:9  21:18 [27']  
       S.Januška, R.Januškienė    
        ->     41-a vieta
             U.Lazdinš, I.Aldina
            21:16  19:21  21:17 [29']
       A.Kamantauskas, R.Bubulienė    
       A.Kamantauskas, R.Bubulienė   ->    
           U.Lazdinš, I.Aldina  
       U.Lazdinš, I.Aldina     21:18  21:19 [21']  
       U.Lazdinš, I.Aldina    
        ->    
             
           S.Januška, R.Januškienė   43-a vieta
             A.Kamantauskas, R.Bubulienė
           A.Kamantauskas, R.Bubulienė   21:9  21:18 [16']
             
          Dėl 45-48 vietos    
           
         .  
          ->   45-a vieta
         
            ->
         .  
          ->  
             
             
            47-a vieta
         
            ->
      Dėl 49-64 vietos        
           
     .      
      ->      
       .    
        ->    
     .      
      ->      
         .  
          ->  
     .      
      ->      
       .    
        ->    
     .      
      ->       49-a vieta
         
            ->
     .      
      ->      
       .    
        ->    
     .      
      ->      
         .  
          ->  
     .      
      ->      
       .    
        ->    
     .      
      ->     51-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 53-56 vietos    
           
         .  
          ->   53-a vieta
         
            ->
         .  
          ->  
             
             
            55-a vieta
         
            ->
        Dėl 57-64 vietos      
           
       .    
        ->    
         .  
          ->  
       .    
        ->     57-a vieta
         
            ->
       .    
        ->    
         .  
          ->  
       .    
        ->    
             
            59-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 61-64 vietos    
           
         .  
          ->   61-a vieta
         
            ->
         .  
          ->  
             
             
            63-a vieta
           .
            ->
  Turnyrai 
   1 2 ... 100 101 
16th YONEX INTERNATIONAL SIGULDA OPEN
2019-12-28 10:00 2019-12-29 20:00
Nenustatyta, . ,
☼ PBL [SE7.EP3]
2019-12-28 10:00 2019-12-28 22:00
Delfi, Vilnius
Turnyras "Šventės Prienuose"
2019-12-28 10:00 2019-12-28 22:00
Prienai, Prienai
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
     Suaug E 
JSO kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
RIO arena, Kaunas
Klaipėdos badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B 
     Suaug D    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 09:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 09:30 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD  
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 09:30 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
     U-17    VV    MV    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.