Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Panevėžio badmintono klubo turnyras, Data: 2018-03-03, Vieta: Nevėžio sporto centras, Panevėžys  
Grupė- Suaug C, Vyrų vienetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-03-03 2018-03-03 2018-03-03 2018-03-03  
 1   Edmundas Mackevičius    Dėl 1-8 vietos      
 G.Stasiulis      
 16   Giedrius Stasiulis    21:6  21:6 [19']      
  [87] 17:05   G.Stasiulis    
 9   Donatas Varžgalys      17:21  21:18  21:15 [35']    
[73] 15:50   E.Gusarovas      
 8   Edgaras Gusarovas    21:7  21:19 [33']      
    [100] 18:00   G.Stasiulis  
 5   Dominykas Paulauskas        21:9  21:11 [23']  
[74] 15:50   D.Paulauskas      
 12   Ąžuolas Galiauskas    21:15  21:12 [20']      
  [88] 17:05   D.Paulauskas    
 13   Mantas Smalskis      21:18  17:21  21:7 [34']    
[75] 15:50   T.Grigas      
 4   Tomas Grigas    21:12  21:10 [22']       1-a vieta
      [112] 19:15   G.Stasiulis
 3   Raimondas Banelis          21:17  21:13 [21']
[76] 16:15   R.Banelis      
 14   Augustas Janušonis    21:14  21:10 [24']      
  [89] 17:05   R.Banelis    
 11   Paulius Žostautas      17:21  22:20  21:9 [42']    
[77] 16:15   P.Žostautas      
 6   Darius Kubilius    19:21  21:6  21:7 [33']      
    [101] 18:25   A.Giedrikas  
 7   Gediminas Vaitkevičius        21:13  21:6 [23']  
[78] 16:15   A.Giedrikas      
 10   Aidas Giedrikas    21:15  21:9 [23']      
  [90] 17:05   A.Giedrikas    
 15   Aleksas Tamašauskas      21:14  18:21  21:14 [32']    
[79] 16:15   R.Stakionis      
 2   Raimondas Stakionis    21:12  21:12 [21']    D.Paulauskas   3-a vieta
      [113] 19:15   R.Banelis
       R.Banelis   21:19  21:18 [29']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     E.Gusarovas    
    [102] 18:25   E.Gusarovas  
     T.Grigas   21:13  21:13 [22']   5-a vieta
      [114] 19:15   E.Gusarovas
     P.Žostautas     21:9  21:14 [22']
    [103] 18:25   P.Žostautas  
     R.Stakionis   21:14  18:21  21:14 [40']  
         
         
       T.Grigas   7-a vieta
      [115] 19:15   T.Grigas
       R.Stakionis   21:12  21:16 [20']
         
    Dėl 9-16 vietos      
   E.Mackevičius      
   E.Mackevičius    
   D.Varžgalys   21:14  21:18 [28']    
    [104] 18:25   E.Mackevičius  
   Ą.Galiauskas     21:16  21:15 [19']  
  [91] 17:35   M.Smalskis    
   M.Smalskis   22:20  19:21  21:13 [31']     9-a vieta
      [116] 19:15   A.Tamašauskas
   A.Janušonis       18:21  25:23  21:19 [42']
  [92] 17:35   A.Janušonis    
   D.Kubilius   21:0    
    [105] 18:25   A.Tamašauskas  
   G.Vaitkevičius     21:5  21:11 [16']  
  [93] 17:35   A.Tamašauskas    
   A.Tamašauskas   21:12  21:12 [23']    
         
       M.Smalskis   11-a vieta
      [117] 19:40   M.Smalskis
       A.Janušonis   20:22  21:12  23:21 [39']
         
      Dėl 13-16 vietos    
     D.Varžgalys    
    [106] 18:25   D.Varžgalys  
     Ą.Galiauskas   21:12  21:17 [21']   13-a vieta
      [118] 19:40   D.Varžgalys
     D.Kubilius     21:18  21:16 [25']
    [107] 18:50   G.Vaitkevičius  
     G.Vaitkevičius   21:0  
         
         
       Ą.Galiauskas   15-a vieta
       Ą.Galiauskas
       D.Kubilius     B/Ž
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 98 99 
Baltic Youth Championship
2019-11-01 10:00 2019-11-03 16:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-16 
     U-14 
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas)
2019-11-02 10:00 2019-11-02 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 20:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
N badminton mėgėjų turnyras
2019-10-05 10:00 2019-10-05 21:00
N badminton, Vilnius
     Mėgėjai C    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.