Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Panevėžio badmintono klubo turnyras, Data: 2018-03-03, Vieta: Nevėžio sporto centras, Panevėžys  
Grupė- Suaug B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-03-03 2018-03-03 2018-03-03  
 1   Evaldas Bradūnas ,   Linas Supronas   Dėl 1-4 vietų    
 E.Bradūnas, L.Supronas    
 8       ->    
  [48] 13:40   E.Bradūnas, L.Supronas  
 5   Steponas Januška ,   Remigijus Šimonis      23:21  21:16 [27']  
[36] 12:50   L.Zavadskis, T.Supronas    
 4   Linas Zavadskis ,   Tadas Supronas    21:18  26:24 [32']    1-a vieta
    [61] 15:00   E.Bradūnas, L.Supronas
 3   Aurimas Meškinis ,   Vidas Martinkus        21:14  21:15 [23']
[37] 12:50   M.Kirkums, R.Miščenko    
 6   Martins Kirkums ,   Roberts Renars Miščenko    22:20  20:22  21:17 [40']    
  [49] 13:40   A.Brazauskas, M.Stankevičius  
 7         21:16  21:14 [29']  
 A.Brazauskas, M.Stankevičius    
 2   Audrius Brazauskas ,   Marijus Stankevičius    ->    
     
     L.Zavadskis, T.Supronas  3-a vieta
  [62] 15:00   L.Zavadskis, T.Supronas
   M.Kirkums, R.Miščenko   21:17  21:15 [30']
       
   Dėl 5-8 vietų    
     
   S.Januška, R.Šimonis  
   S.Januška, R.Šimonis   ->  5-a vieta
    [50] 13:40   A.Meškinis, V.Martinkus
   A.Meškinis, V.Martinkus     21:18  21:17 [39']
   A.Meškinis, V.Martinkus  
    ->  
       
       
     7-a vieta
   
      ->
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:00 2019-09-29 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-17 
     U-11 
Hummel Badmintono Lyga
2019-09-28 10:00 2019-09-28 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 10:00 2019-09-21 21:00
N badminton, Vilnius
     U-17 
     U-13 
     U-11 
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2019-09-14 09:30 2019-09-14 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Kelmė International
2019-09-07 09:30 2019-09-07 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.