Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Men’s Singles Tournament, Data: 2018-02-10, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug D, Vyrų vienetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-02-10 2018-02-10 2018-02-10 2018-02-10  
 1   Rapolas Vedrickas    Dėl 1-8 vietos      
[1] 10:00    R.Vedrickas      
 16   Marius Puškorius    21:10  21:12 [13']      
  [17] 10:50    D.Juršys    
 9   Giedrius Butvilas      23:21  21:19 [21']    
[2] 10:00    D.Juršys      
 8   Donatas Juršys    21:11  21:3 [13']      
    [33] 11:40    L.Liaudanskas  
 5   Laisvydas Liaudanskas        21:13  17:21  21:16 [34']  
[3] 10:00    L.Liaudanskas      
 12   Martynas Grigaliūnas    21:14  21:10 [18']      
  [18] 10:50    L.Liaudanskas    
 13   Vytautas Česonis      21:14  21:8 [17']    
[4] 10:00    R.Ražanauskas      
 4   Ramūnas Ražanauskas    21:18  21:15 [19']       1-a vieta
      [49] 12:30    L.Liaudanskas
 3   Albinas Zakarauskas          21:19  21:14 [21']
[5] 10:00   A.Zakarauskas      
 14   Nojus Kernagis    21:0      
  [19] 10:50    A.Zakarauskas    
 11   Mindaugas Šimkus      21:9  21:16 [14']    
[6] 10:00    R.Budrikas      
 6   Rolandas Budrikas    21:18  21:16 [16']      
    [34] 11:40    P.Kwatra  
 7   Paulius Rudokas        10:21  21:13  21:19 [29']  
[7] 10:00    P.Kwatra      
 10   Pritesh Kwatra    21:15  21:15 [17']      
  [20] 10:50    P.Kwatra    
 15   Kęstutis Kučinskas      14:21  21:19  21:18 [32']    
[8] 10:00    G.Buitvydas      
 2   Gediminas Buitvydas    21:4  21:7 [11']    D.Juršys   3-a vieta
      [50] 12:30    D.Juršys
       A.Zakarauskas   21:12  21:7 [16']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     R.Vedrickas    
    [35] 11:40    R.Vedrickas  
     R.Ražanauskas   21:19  21:14 [18']   5-a vieta
      [51] 12:30    R.Vedrickas
     R.Budrikas     21:12  21:19 [16']
    [36] 11:40    G.Buitvydas  
     G.Buitvydas   21:10  21:15 [15']  
         
         
       R.Ražanauskas   7-a vieta
      [52] 12:30    R.Ražanauskas
       R.Budrikas   21:16  21:8 [14']
         
    Dėl 9-16 vietos      
   M.Puškorius      
  [21] 10:50    M.Puškorius    
   G.Butvilas   21:11  21:13 [17']    
    [37] 11:40    M.Grigaliūnas  
   M.Grigaliūnas     21:10  21:17 [17']  
  [22] 10:50    M.Grigaliūnas    
   V.Česonis   21:15  21:6 [15']     9-a vieta
      [53] 12:30    M.Grigaliūnas
   N.Kernagis       21:11  21:14 [16']
  [23] 10:50   M.Šimkus    
   M.Šimkus   21:0    
    [38] 11:40    M.Šimkus  
   P.Rudokas     21:17  21:13 [16']  
  [24] 10:50    P.Rudokas    
   K.Kučinskas   21:15  24:22 [18']    
         
       M.Puškorius   11-a vieta
      [54] 12:30    M.Puškorius
       P.Rudokas   21:12  21:13 [19']
         
      Dėl 13-16 vietos    
     G.Butvilas    
    [39] 11:40    V.Česonis  
     V.Česonis   19:21  21:12  21:9 [29']   13-a vieta
      [55] 12:30    V.Česonis
     N.Kernagis     21:8  21:17 [15']
    [40] 11:40   K.Kučinskas  
     K.Kučinskas   21:0  
         
         
       G.Butvilas   15-a vieta
      [56] 12:30   G.Butvilas
       N.Kernagis   21:0
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 101 102 
FZ FORZA CBC JUNIOR (N4)
2020-02-08 10:00 2020-02-08 22:00
Delfi, Vilnius
     U-20 
     U-16 
     U-14 
     U-12 
Palangos stinta 2020
2020-02-08 10:00 2020-02-08 21:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    MD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
     Suaug E 
Atviros badmintono pirmenybės Prienų raj. mero taurei laimėti
2020-02-08 10:00 2020-02-08 21:00
Prienai, Prienai
JSO Nr. 2
2020-02-01 10:00 2020-02-01 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C 
     Suaug D    MX  
☼ PBL [SE7.EP4]
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Badmintono akademijos taurė (U-13; U-17)
2020-01-25 09:45 2020-01-25 21:00
SEB arena, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga
2020-01-18 09:15 2020-01-18 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR (N3)
2020-01-18 10:30 2020-01-18 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Delfi / CBC Gimtadienis
2020-01-11 10:00 2020-01-11 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
JSO Nr.1
2020-01-04 09:45 2020-01-04 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.